reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173] duuużo zdrówka dla Ciebie i Tosi [emoji7][emoji7][emoji7] wszystkiego co najlepsiejsze [emoji2]
Pamiętam moje początki starań i na BB. Byłaś pierwsza ze znajomych mi wtedy nicków z pozytywnym testem. A teraz.. 9mcy później masz już swojego Kochanego Skarba obok [emoji7][emoji7][emoji7]
Gratulacje jeszcze raz. Wypoczywaj teraz [emoji8]
Cześć wszystkim!
Dziś o 1:40 na świat przyszła nasza wymarzona Tosia - 3880g 57cm [emoji178] jest idealna!
 
Martoosia04 Gratulacje :D

Elenaa a ja kojarzę, że te jony ujemne to niby latem właśnie.. Muszę poszperać i pamięć odświeżyć ;)
 
To znalazłam na Naszym Forum:

"Na koniec o wplywie jonów. Dodatnie sprzyjaja poczeciu chlopca a ujemne - dziewczynki. Wiosna jest troszke wiecej jonów - jak +, latem jest jeszcze wiecej jonów -,
jesienia juz troszke wiecej jonów + a zima najwiecej jonów +. Od pelni ksiezyca do 1 dnia przed nowiem jest wiecej jonów + a od nowiu do 1 dnia przed pelnia wiecej jonów -.
Tak wiec starajac sie latem w czasie nowiu i po nim mamy wieksze na dziewczynke. Mozna tez zakupic sobie bizuterie z turmalinu emitujaca caly czas jony ujemne "

Także mamy coraz mniej czasu hahaha
 
reklama
Do góry