reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Trzymam kciuki za roz u was. U nas ten cykl zwariowal. Na CLO i z miętowa herbata poprzesuwalo się wszystko. Owu miała wg gina być w niedziele albo poniedziałek ale śluz płodny pojawił się w środę w nocy dopiero. Akurat w ten dzień nam się nie udało zgrać i staranka były we wtorek i czwartek. Zdziwil mnie ten śluz bo na CLO zawsze była susza a tu taka niespodzianka. Dziś już piękny skok temperatury wiec na pewno jest już po. Ciekawe czy chłopaki z wtorku dożyją albo te nad ranem dzisiaj utrafią w O+12? Nie umiem określić kiedy ta owu była na pewno... teraz czekam 9-10 dni i testuje! Hehe
Mąż wymęczony na maksa staraniami, chciałby już mieć to z głowy ;)
Ja tez trzeciego chłopca przyjmę z radością ale chciałam córkę żeby zobaczyć jak to jest być mamą dziewczynki... chłopaki są bardzo kochane i nie zamieniłabym na nikogo innego ale tak dla odmiany teraz przydałaby się ta dziewczynka❤️
 

Załączniki

  • 99550D4F-5708-451B-B427-827B7F1A69D6.png
    99550D4F-5708-451B-B427-827B7F1A69D6.png
    43 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Cześć dziewczyny. U nas padła decyzja (chyba ;)), że staramy się o kolejne dziecko ( bardzo bym chciała chłopca ). Trzy lata temu też planowałam chłopaka i nie wiem czy zaplanowałam czy wymodliłam ale mam syna. Teraz chciała bym braciszka dla małego i liczę na waszą pomoc bo wiem że pewnie rzeczy się pozmnieniały w tym temacie ;)
 
Tęsknił tu ktoś za mną? :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: Jestem po stymulacja Lametta w poniedziałek wizyta i kontrola. Trzymajcie kciuki żeby lewy nieaktywny jajnik ruszył wkoncu

Starania y mnie jak zawsze do 9 dnia cyklu tylko i nihuhu dalej
 
Tęsknił tu ktoś za mną? :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: Jestem po stymulacja Lametta w poniedziałek wizyta i kontrola. Trzymajcie kciuki żeby lewy nieaktywny jajnik ruszył wkoncu

Starania y mnie jak zawsze do 9 dnia cyklu tylko i nihuhu dalej
A w którym dniu masz owu? U mnie do 9 dnia to w ogóle nie wchodzi w grę bo owu gdzieś koło 15-16 dc najwcześniej.
Trzymam kciuki za lewy jajnik!
 
Witam dziewczyny [emoji4], pisałam jakiś czas temu że jestem w ciąży po 2,5 roku starań. Na początku oczywiście było "planowanie płci"ale niestety nic z tego wcale nie wychodziło. Później bez żadnego planowania, suplementów, liczenia dni i dalej nic... Aż w końcu po tak długim czasie zobaczyłam upragnione 2 kreseczki[emoji7]Mąż twierdził że na pewno będzie 3 syn, reszta rodziny również, a ja po cichu liczyłam na córeczkę[emoji4]I ostatnio na badaniach prenatalnych lekarz powiedział mi że dziewczynka!!!dziś potwierdził mi to mój ginekolog i w końcu w to uwierzyłam[emoji3059].
Tak jak napisałam córka bez żadnego planowania, sex w dni gdzie śluz był najbardziej płodny ( niby chłopczykowy).
Ja osobiście juz nie wierzę w planowanie płci. Co ma być to będzie, nie da się tego zaplanować [emoji4]Wrzucam mój szczęśliwy cykl[emoji4]Powodzenia dziewczyny i spełnienia Waszych marzeń, oby się spełniły jak mi. Teraz tylko modlę się żeby szczęśliwie donosić i urodzić zdrową córeczkę [emoji4]

Screenshot_2019-10-21-15-29-06-886_com.android.chrome.jpeg
 
reklama
Witam dziewczyny [emoji4], pisałam jakiś czas temu że jestem w ciąży po 2,5 roku starań. Na początku oczywiście było "planowanie płci"ale niestety nic z tego wcale nie wychodziło. Później bez żadnego planowania, suplementów, liczenia dni i dalej nic... Aż w końcu po tak długim czasie zobaczyłam upragnione 2 kreseczki[emoji7]Mąż twierdził że na pewno będzie 3 syn, reszta rodziny również, a ja po cichu liczyłam na córeczkę[emoji4]I ostatnio na badaniach prenatalnych lekarz powiedział mi że dziewczynka!!!dziś potwierdził mi to mój ginekolog i w końcu w to uwierzyłam[emoji3059].
Tak jak napisałam córka bez żadnego planowania, sex w dni gdzie śluz był najbardziej płodny ( niby chłopczykowy).
Ja osobiście juz nie wierzę w planowanie płci. Co ma być to będzie, nie da się tego zaplanować [emoji4]Wrzucam mój szczęśliwy cykl[emoji4]Powodzenia dziewczyny i spełnienia Waszych marzeń, oby się spełniły jak mi. Teraz tylko modlę się żeby szczęśliwie donosić i urodzić zdrową córeczkę [emoji4]



Zobacz załącznik 1037669

Czyli jest nadzieja, że i Nam się uda ;)
Owulacja Nas zaskoczyła ;) Miała być najszybciej 26.10 a wczoraj był już pozytywny test i ostatnie staranka, obecnie 12dc okropny ból jajników więc to chyba już ;)
Gratuluję spełnienia marzenia :) Rośnijcie zdrowo :)
 
Do góry