reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Powiem Ci ze tez tak pomyślałam. A lekarz przy takim progesteronie nie powinien zalecic progestreonu juz po owulacji?
Idę do Niej 19.11 i jeśli zbagatelizuje ostatnie wydarzenia to będę konsultowała z Kimś innym.
Zawsze na początku ciąży brałam duphaston. Dlatego teraz sprawdzam progesteron razem z betą.

@martoosia04 12 lat temu taki miałam plan na wrzesień ;) Ale się nie udało. Może w tym roku się uda :)
 
Tak wygląda po zupełnym wyschnięciu.. Aż nie chce się wierzyć w tą krew :(
 

Załączniki

  • 20191107_200336(1).jpg
    20191107_200336(1).jpg
    454,4 KB · Wyświetleń: 82
Ja po waszych wypowiedziach glupieje. Z tego co mi wiadomo to hormon ciążowy najpierw pojawia się we krwi i później dopiero przefiltrowany trafia do moczu. Jeśli test jakimś cudem wykrywa ten hormon a w krwi go nie ma to jak to jest możliwe? Przecież nie ma opcji żeby hormon trafił do moczu a dopiero później do krwi. Wytłumaczcie mi to proszę
 
A jakiej „mocy” jest ten test?
Bo kreska widoczna... jeśli do wt nie bedzie @ ja bym poszła jeszcze raz na betę i bym powtórzyła test.
Ten progesteron nie pozostawia złudzeń :(
Zaskakujące, że w zeszłym cyklu w dzień po spodziewanej @ miałam 4,5 a teraz dzień przed 1. Co tam się nawyrabiało znowu :(
Tak jak @Zofiaa1 napisała Nordtest ma 10mlu i jest niby najskuteczniejszy :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry