reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ten progesteron nie pozostawia złudzeń :(
Zaskakujące, że w zeszłym cyklu w dzień po spodziewanej @ miałam 4,5 a teraz dzień przed 1. Co tam się nawyrabiało znowu :(
Tak jak @Zofiaa1 napisała Nordtest ma 10mlu i jest niby najskuteczniejszy :/
Wiemy z Ż co to znaczy brakująca krecha, przerabialiśmy już to.
A co powiecie na temat testu ClearBlue? Podobno najlepszy na rynku
 
reklama
Ja robiłam raz. Ale był negatywny. Mnie PINK nie oszukał. Ale ponoc wiele dziewczyn miało z nim problem i zafałszowywał wyniki.
Pink też jest 10IU,tez go używałam. Jak dla mnie ok.

Dwa+Trzy powtórzyłas test?
Moze powinnaś po potwierdzonej owulacji brać luteine/duphastop przez 10 dni lub do dnia testu ciazowego/bety i jeśli wtedy okaże się że nic z tego to odstawić progesteron. Porozmawiaj z lekarzem. Dla mnie ten progesteron jest niski.
 
Wiemy z Ż co to znaczy brakująca krecha, przerabialiśmy już to.
A co powiecie na temat testu ClearBlue? Podobno najlepszy na rynku
Brakująca krecha nie byłaby dla mnie dołująca, jeszcze nie, jeszcze miałam wiarę i cierpliwość. W końcu to Trzecia ciąża :)
Gorsze jest to, że krecha była i to nie byle jaka :(


Mam okropne przeczucie, że się udaje tylko mój organizm nie radzi soboe z utrzymaniem ciąży :(
I jak pomyślę, że przez moje niedomogi ginie zarodek to mam podwójne mdłości :(
Dzisiaj na bank zaliczam dół :/

Ja robiłam raz. Ale był negatywny. Mnie PINK nie oszukał. Ale ponoc wiele dziewczyn miało z nim problem i zafałszowywał wyniki.
Też słyszałam o Pink, dlatego w razie cienia miałam 3 różne tyle, że z tej radości zapomniałam wczoraj potwierdzić z tego samego moczu :/

Pink też jest 10IU,tez go używałam. Jak dla mnie ok.

Dwa+Trzy powtórzyłas test?
Moze powinnaś po potwierdzonej owulacji brać luteine/duphastop przez 10 dni lub do dnia testu ciazowego/bety i jeśli wtedy okaże się że nic z tego to odstawić progesteron. Porozmawiaj z lekarzem. Dla mnie ten progesteron jest niski.
Nie powtarzałam bo mam wszystkiego dość :/ i plamienia jakieś się pojawiają ..
Moja Ginka trzyma się teorii, że mamy 6 miesięcy bez zadnej analizy a później mamy przyjść z wynikami męża co jest dla mnie zupełnie bez sensu bo na 3 podejścia 2 cykle pokazały cień.
Z tym, że ten sierpniowy wyskoczył później a ten wczorajszy był taki prawdziwy :/ Inna sprawa, że ww wrześniu miałam dziwne krwawienia, bóle i mdłości za co obwiniam właśnie progesteron.
Nie qiem jak Ją namówić, żeby zaczęła mnie diagnozować :/
 
Idź z wynikami progesteronu w rożnych fazach cyklu. Pokaz test. Pogadaj od serducha. A jak nadal nie bedzie widziała problemu to szukaj kogos innego.
Tak zrobię. Wizytę mam 2 dni przed planowaną owulacją, może akurat coś niepokojącego zauważy i wcześniej o mnie zadbamy.
Pierwszą ciążę zaczynałam z duphastonem a po 20tc na silnych lekach podtrzymujących.
Ze względu ma to, w drugiej ciąży też dostałam duphaston i luteinę ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miała sprawdzany poziom progesteronu.
Dlatego teraz na własną rekę sprawdzałam, muszę jeszcze powtórzyć badanie 7dpo bo jest najbardziej wiarygodne.

Mialyscie rację. U mnie chłopak. Drugi chłopak ehhh...
Super! Ja od zawsze chciałam dwóch chłopaków i trzecią córkę :) Cudowni są :) Moje kochane Braciaki :) Jeden za drugim w ogień by skoczył mimo 6 lat różnicy wieku :)
 
Hej dziewczyny. Ale się tu dzieje:errr:
Dwa+Trzy szkoda, czasem tak bywa ale głowa do góry zrobić badania sprawdzić co się dzieje i do dzieła w końcu na pewno się uda
Zofiaa1 gratulacje synka, a robiłaś coś w kierunku płci czy samo tak wyszło ?
Mnie się też marzy drugi synek i najlepiej jak najmniejsza różnica wieku, u mnie 10dc testy owulacyjne narazie negatywne ( mam wiellllki zapas ) ale ja na razie chce tylko obserwować cykle starania dopiero gdzieś od marca.
Dziewczyny jaką apkę polecacie do monitorowania cyklu, taką co by owulację wyznaczała ?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ale się tu dzieje:errr:
Dwa+Trzy szkoda, czasem tak bywa ale głowa do góry zrobić badania sprawdzić co się dzieje i do dzieła w końcu na pewno się uda
Zofiaa1 gratulacje synka, a robiłaś coś w kierunku płci czy samo tak wyszło ?
Mnie się też marzy drugi synek i najlepiej jak najmniejsza różnica wieku, u mnie 10dc testy owulacyjne narazie negatywne ( mam wiellllki zapas ) ale ja na razie chce tylko obserwować cykle starania dopiero gdzieś od marca.
Dziewczyny jaką apkę polecacie do monitorowania cyklu, taką co by owulację wyznaczała ?
Ja polecam Ovufriend. Korzystam od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Zna mnie rewelacyjnie:)

@Dwa+Trzy piękna krecha,a tu taki numer? Aż mi się wierzyć nie chce!

@Onaa.86 ja chciałam druga corke,ale kocham obu synów jednakowo,czyli szaleńczo,mimo że bałam się,że z powodu rozczarowania brakiem córki,nie będę kochała tak samo mocno,nie sprawdziło się. Kocham i nie wyobrażam sobie żadnej córki zamiast mojego słodziaka:)

@Elenaa Jak samopoczucie?

@Zofiaa1 będzie dobrze Kochana,zobaczysz! A jakie były starania?
 
Do góry