reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Widzę, że dużo się działo i dzieje, kilka dni mnie nie było i nie mogę nadrobić :)
Jeśli nie jest się pewnym testu, to tylko beta pomoże, bo tylko ona jest wiarygodna. Ja w swoim życiu robiłam 2 testy ciążowe, nazywa nie pamiętam, ale kupowałam w rossmanie i dla mnie były ok. Jeśli chodzi o apke, to ja używam FLO. Ja zawsze myślałam, że będę miała 2 synów, a tu niespodzianka - córka. Teraz nie wyobrażam sobie schematu rodziny bez córki, także życie zaskakuje i trzymam kciuki za Was.
 
reklama
Ja polecam Ovufriend. Korzystam od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Zna mnie rewelacyjnie:)

@Dwa+Trzy piękna krecha,a tu taki numer? Aż mi się wierzyć nie chce!

@Onaa.86 ja chciałam druga corke,ale kocham obu synów jednakowo,czyli szaleńczo,mimo że bałam się,że z powodu rozczarowania brakiem córki,nie będę kochała tak samo mocno,nie sprawdziło się. Kocham i nie wyobrażam sobie żadnej córki zamiast mojego słodziaka:)

@Elenaa Jak samopoczucie?

@Zofiaa1 będzie dobrze Kochana,zobaczysz! A jakie były starania?
A ja idąc na usg żeby poznać płeć byłam pewna ze to będzie drugi chłopak i jak mi powiedziała ze chłopak nie wywarło to na mnie wrażenia wręcz tak jakby mi potwierdziła to co ja już wiedziałam.
Więcej dzieci nie planowałam ale po pozamcicznej po poronieniu po biochemicznych chęć posiadania córki jeszcze jest większa. Ale jak nie będzie mi dane to nic nie poradzę na to.
 
A ja idąc na usg żeby poznać płeć byłam pewna ze to będzie drugi chłopak i jak mi powiedziała ze chłopak nie wywarło to na mnie wrażenia wręcz tak jakby mi potwierdziła to co ja już wiedziałam.
Więcej dzieci nie planowałam ale po pozamcicznej po poronieniu po biochemicznych chęć posiadania córki jeszcze jest większa. Ale jak nie będzie mi dane to nic nie poradzę na to.
Też mam takie podejście,ale próbować można :)
 
@milla1982 dziękuję ze pytasz. Ja czuje sie mniej wiecej ok, no oprócz tych mdłości. Widac po mojej twarzy ze jestem bez energii, taka przerzuta i wypluta :p sama na siebie patrzeć nie mogę. Teściowa mi by na bank powiedziała ze pewnie dziewczynka bo brzydko wyglądam. Tak mi powiedziała w ciąży z córka, ale nie mam do niej żalu :p taka jest czasem brak taktu z powodu choroby. Powtórzyłam badanie moczu to wyszlo wszytsko ok. Wiec problem sam sie rozwiązał musialam zle pobrać probke. Teraz czekam na usg genetyczne za 2.5 tygodnia (bedzie 12t+4, na tym etapie mialam na 80% potwierdzonego pierwszego synka, ciekawe jal bedzie teraz, z corka bylam w 13tc+2 to byla na 80% dziewczynka) i musze gardlo wyleczyc bo cos mnie w nocy boli.

Powiedzieliśmy rodzicom, mama sie bardzo ucieszyła, mówiła tacie ostatnio ze jestem pewnie w ciąży, to tata powiedzial ze znowu wymyśla. A tu proszę miała nosa.
Wiec jeden stres minął. Choc teraz mam obawy powiedzieć drugiej stronie, tzn wiem ze teściowie i jedna szwagierka sie uciesza, ale moze byc problem z druga bo ona chcialaby mieć drugie dziecko a cos nie wychodzi im. Moze jakims cudem tez jest w ciąży. Bardzo bym sie cieszyla i odetchnęla z ulga. Nie lubie jak ktoś zazdrosci komus ciąży, niekoniecznie w tym dobrym znaczeniu.

Ja codzień Was podczytuje i kibicuje Staraczkom :-) to ile jest obecnie starających się mam ?
A wrzucalas gdzieś fotkę z usg,żeby sprawdzić wg ramzi i z nuba? Na fb administratorom nawet fajnie to wychodzi;)
 
Nam sie Ramzi nie sprawdził teraz. Aczkolwiek ja czułam od początku ze z racji, że inaczej ułożony zarodek na USG to jest szansa na córkę. Ale dla bezpieczeństwa czekałam na werdykt lekarza. Z nuba mówili ze dziewczynka, ale były i głosy na chłopca. Wiec znów czekałam. Ale usg połówkowe rozwiało watpliwości [emoji173]️
 
reklama
Do góry