reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hey Minnie.94 ^^ ;))
Trzymam za was kciuki[emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Megi_Meg ale zwariował twój organizm! Duphaston nic nie pomógł?!?

Witaj PragneSyna
Z mojej wiedzy wynika ze bdm na chłopca to najlepsze i najprostsze rozwiązanie, ma tez fajne statystki na innych forach.
Czyli musisz zaopatrzysz się w dobre testy owulacyjne i nauczyć się wyznaczać owu:)
Dobre czyli jakie polecasz? Ja kupiłam dwóch różnych firm w różnych aptekach. W poprzednim cyklu pozytywne testy byly razem z duża ilością śluzu. Ale nie było innych objawów owulacji
 
reklama
Hey Minnie.94 ^^ ;))
Trzymam za was kciuki[emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Megi_Meg ale zwariował twój organizm! Duphaston nic nie pomógł?!?

Witaj PragneSyna
Z mojej wiedzy wynika ze bdm na chłopca to najlepsze i najprostsze rozwiązanie, ma tez fajne statystki na innych forach.
Czyli musisz zaopatrzysz się w dobre testy owulacyjne i nauczyć się wyznaczać owu:)
Bdm czyli?
 
:)
 

Załączniki

  • 2020-02-05 15.58.33.jpg
    2020-02-05 15.58.33.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 81
  • 2020-02-05 15.59.33.jpg
    2020-02-05 15.59.33.jpg
    969 KB · Wyświetleń: 77
  • 2020-02-05 16.00.09.jpg
    2020-02-05 16.00.09.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 76
W 11tc każde dzieciątko wygląda jak dziewczynka ;) Choć tu nawet nuba nie widać ale i ten wiarygodny jest po skończonym 13tc :)
P.S. Dziewczynka to też dziecko :)
Chyba źle mnie zrozumiałaś. Na zdjęciach widzę dziecko. Jakie dziecko? Nasze :) Widzę (i przeczuwam) dziewczynkę :) a...niech się dzieje ;)
 
8t4d :D a nie odzywam się bo ta ciąża daje mi ostro w kość. Myślałam, że już będzie lepiej bo aż 50godz bez wymiotów przetrwałam ale w sobotę wszystko wróciło :/ Cholernie zazdroszczę dziewczynom, które mogą cieszyć się spokojną ciążą - moja Trzecia też miała taka być, w marzeniach ;) A zaczęła się wyrokiem a teraz już ponad 3tyg nie wychodzę z domu, 2tyg to nawet z łóżka. Cieszę się chociaż tym, że czasami daję radę usiąść bez wizyty w wc. Schudłam 5kg ale m1 Kropki już nie ukryję ;) Nawet Ginka mówiła, że to zaskakujące ;) U mnie zawsze szybko było widać ale i tyłam od razu. W tej ciąży też od początku wyglądam jak 7 nieszczęść ;) Cera beznadziejna, włosy też a przy Synkach takie piękne miałam i na to teraz też liczyłam :)
05.03 mam USG prenatalne i ten nieszczęsny test PAPPA - kciuki się przydadzą :)

Za Was wszystkich też trzymam - niech się wiedzie po Waszej myśli :)
Biedactwo :* ja miałam straszna druga ciążę, dlatego boję się myśleć o trzeciej,bo mam taka presję,że muszę pracować...
 
reklama
Nic nie widać:) A macie zdjęcie takie z ok 7tyg? Żeby było widać,gdzie umiejscowil się zarodek?
Gratulacje Kochani cudne dziecię :*
Dziękujemy ;) jutro mam nadzieję, że się już wreszcie dowiemy i wszystko będzie jasne, tak jak mniej więcej w tym samym tc niespełna dwa lata temu...
 

Załączniki

  • 20200205_192008.jpg
    20200205_192008.jpg
    958,3 KB · Wyświetleń: 68
Do góry