reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PragneSyna
Bdm to Baby dust method która na chłopca mówi aby zrobić starania 24h po pozytywnym teście i kolejne starania po 24h
A dobre testy są firmy wondfo lub one step^^
A co do pH to odchodzi się już od tego, ponieważ pH na początku pochwy może być zupełnie inne niż we wnatrz. Choć wiadomo niektóre robią to dla świetego spokoju :))
Optymalne pH dla planujących chłopca:
- dla kobiety: 8-9 (pH śluzu szyjkowego)
- dla mężczyzny: 9+ (pH spermy)
 
reklama
PragneSyna
Bdm to Baby dust method która na chłopca mówi aby zrobić starania 24h po pozytywnym teście i kolejne starania po 24h
A dobre testy są firmy wondfo lub one step^^
A co do pH to odchodzi się już od tego, ponieważ pH na początku pochwy może być zupełnie inne niż we wnatrz. Choć wiadomo niektóre robią to dla świetego spokoju :))
Optymalne pH dla planujących chłopca:
- dla kobiety: 8-9 (pH śluzu szyjkowego)
- dla mężczyzny: 9+ (pH spermy)
Hej ja kupowałam z Apteco care i Domowe laboratorium. Robiłam z obu firm jednocześnie. Bałam sie zaryzykować bo nie wiedziałam kiedy działać. Po pierwszym pozytywnym teście czy drugim?
 

Załączniki

  • 20200205_200043.jpg
    20200205_200043.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 62
@mis0890 i @Minnie.94 trzymam kciuki i czekamy na info a potem dawać przepis na tego chłopaka 😁

Dziewczyny starające się o syna ( nie wiem jak to jest przy staraniach o córkę ) nie macie wrażenie że ten wymarzony chłopiec jest dla męża niekoniecznie dla nas ? Nawet @minni. 94 napisała że chce już wiedzieć czy spełni się marzenie męża, ja też starając się o chłopca chciałam mężowi dać syna ( taka presja otoczenia że facet musi mieć syna ) a ja się pytam dziewczynka to jakieś inne gorsze dziecko ?😕 teraz synek jest oczywiście moim oczkiem w głowie i kolejnej chłopca chcę dla siebie ( i dla małego żeby miał towarzystwo do zabawy ). Ale powiem wam że był moment że mając dwie córki czułam się gorszą że nie dałam mężowi syna 😢

Hey szczęśliwa w jakim. Wieku. Masz dzieci? Ile ma. Najmłodszy synek? Zdradzisz imiona?
 
Witaj @PragneSyna
Może forum trochę się obudzi i przypomnimy sobie sposoby planowania chłopców [emoji6]
Sama chętnie dowiem się co to jest bdm ?

Ja że swojej strony też polecam testy owulacyjne żeby wyznaczyć owulacje i w nią trafić i dietę w to wierzę najbardziej.
Aczkolwiek są dziewczyny u których to nie zadziałało więc szansę są nadal 50%.
Specjalistka od ph jest tutaj @Megi_Meg to może ona coś podpowie.

Miłego dnia dziewczyny i czekamy na wieści od @mis0890

BDM - Baby Dust Method - czyli odpowiednie przygotowanie do tego jednego stosunku w odpowiednich odstępach na dziewczynkę i chłopca. Nawet książka wyszła o BDM ale po ang.

W skrócie - 1 stosunek na dzien po owu na chłopca. 1! Wcześniej nic!
 
Cześć dziewczyny! Pewnie nie ode mnie spodziewałyście się informacji, ale czuje potrzebę podzielenia się wieściami.
Jesteśmy już PO - najważniejsza informacja jest taka, że dzidzia zdrowa :)
Na Kubusia jednak będziemy musieli poczekać, bo w sierpniu dołączy do nas Zosia. Mój mąż najwyraźniej jest tak cudownym ojcem, że dostają mu się te najdelikatniejsze istotki do kochania.
Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za wszystkie miłe słowa.
 
BDM - Baby Dust Method - czyli odpowiednie przygotowanie do tego jednego stosunku w odpowiednich odstępach na dziewczynkę i chłopca. Nawet książka wyszła o BDM ale po ang.

W skrócie - 1 stosunek na dzien po owu na chłopca. 1! Wcześniej nic!
Kobietki a co myślicie o rozowych testach clearblue? Warto zainwestować i czy jest szansa zeby z nimi trafić chłopca? Ja boje sie ze pozytywny test obojetnie jakiej firmy nie sprawdzi sie z owulacją. Dlatego w styczniu testowalam z Apteco car i Domowe labolatorium. Testy dwa dni byly pozytywne i w te dni bylo duzo śluzu. A bólu jajnikow nie bylo w tym czasie. Wiec nie ryzykowałam. Wstrzymalam sie ze staraniem......
 
Cześć dziewczyny! Pewnie nie ode mnie spodziewałyście się informacji, ale czuje potrzebę podzielenia się wieściami.
Jesteśmy już PO - najważniejsza informacja jest taka, że dzidzia zdrowa :)
Na Kubusia jednak będziemy musieli poczekać, bo w sierpniu dołączy do nas Zosia. Mój mąż najwyraźniej jest tak cudownym ojcem, że dostają mu się te najdelikatniejsze istotki do kochania.
Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za wszystkie miłe słowa.
Gratuluję Zosia to piękne imię
😍
Napiszesz Wasze starania?
Ramzi się nie sprawdził
 
Gratuluję Zosia to piękne imię
😍
Napiszesz Wasze starania?
Ramzi się nie sprawdził
U nas nic się nie sprawdza - jestesmy absolutnie wyjatkowi🤣
Nasze starania.. hmm nie wiem czy dobrze pamietam, raczej Michał był koordynatorem - Misiek trzymał dietę, mi zabronił słodyczy. Staraliśmy się dwa miesiące. Wyjechalismy w góry na urlop i kochaliśmy się dwa razy z dwudniową przerwą (chyba) wedlug ladycompa - gdy wskazywał chlopca (1 raz) a drugi gdy szanse 50/50.
 
Cześć dziewczyny! Pewnie nie ode mnie spodziewałyście się informacji, ale czuje potrzebę podzielenia się wieściami.
Jesteśmy już PO - najważniejsza informacja jest taka, że dzidzia zdrowa :)
Na Kubusia jednak będziemy musieli poczekać, bo w sierpniu dołączy do nas Zosia. Mój mąż najwyraźniej jest tak cudownym ojcem, że dostają mu się te najdelikatniejsze istotki do kochania.
Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za wszystkie miłe słowa.
Gratuluję zdrowej Zosi[emoji7]
Może do trzech razy sztuka[emoji6]
 
reklama
Cześć dziewczyny! Pewnie nie ode mnie spodziewałyście się informacji, ale czuje potrzebę podzielenia się wieściami.
Jesteśmy już PO - najważniejsza informacja jest taka, że dzidzia zdrowa :)
Na Kubusia jednak będziemy musieli poczekać, bo w sierpniu dołączy do nas Zosia. Mój mąż najwyraźniej jest tak cudownym ojcem, że dostają mu się te najdelikatniejsze istotki do kochania.
Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za wszystkie miłe słowa.

Pozostaje nam w takim razie pogratulować w pełni zdrowej Zosi [emoji173]️
 
Do góry