reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pewnie chodzi Ci o @Luisa2018.
Jeśli tak to i niej faktycznie był "pewniak" na dziewczynkę a ma synka.
Jedyny pewniak to czynnik szczęścia w tej całej zawiłości.
A @szczypiorkowa która "zapuściła się" w celu posiadania synka a ma 3 córkę.
Trochę jest tych przykładów fail na forum.


@Dwa+Trzy czekamy na info [emoji847]
Nicka nie pamietam ale była tu pewna kobieta (@bellee81 pewnie kojarzysz) która zaczęła ćwiczyć, schudła, dostała skąpych miesiączek oczywiście diety suple itp i zrobiła króliczki.... i synek. [emoji2370] gdzie to był pewniak!
Z takim cut offem i z żelem pressed martoosia powinna mieć synka[emoji2370] także to wszystko fart
@dareczka1994 „Króliczki” wymyśliliśmy na grupie jako to maja być codzienne sexy od okresu do przed owu :)
 
reklama
Tak belle81 to była Luisa
Szkoda mi jej było bardzo, tak bardzo wierzyła że się uda...
A pamiętasz jakie sexy miała Szczypiorkowa?
Było teoche tych kobiet, aż mam wrażenie ze nie ma sensu robić nic 🤣 bo co ma być to będzie ❣️ tak jak pisze martoosia
 
Tak belle81 to była Luisa
Szkoda mi jej było bardzo, tak bardzo wierzyła że się uda...
A pamiętasz jakie sexy miała Szczypiorkowa?
Było teoche tych kobiet, aż mam wrażenie ze nie ma sensu robić nic 🤣 bo co ma być to będzie ❣️ tak jak pisze martoosia
Szczypiorkowa z tego co pamiętam w owu i ona mocno zdeterminowana była na synka
 
Szczypiorkowa z tego co czytałam, to nawet nie wiedziała kiedy ma owulacje i tam był misz masz. Ale jest mnóstwo kobiet, gdzie tylko był jeden stosunek w owulacje i mają synów. Tylko zazwyczaj są to, te kobiety które dobrze znają swoje ciało.
 
Ja jestem w grupie BDM na Fb i musze przyznać, że tam jest bardzo duży % skuteczności, bez diet i innych dziwactw. Tylko czas i częstotliwość.
 
Szczypiorkowa z tego co czytałam, to nawet nie wiedziała kiedy ma owulacje i tam był misz masz. Ale jest mnóstwo kobiet, gdzie tylko był jeden stosunek w owulacje i mają synów. Tylko zazwyczaj są to, te kobiety które dobrze znają swoje ciało.
Niech sama się wypowie. Szczypiorkowa jak było? Po dwóch córkach chcąc bardzo syna wydaje mi się nierealne ze nie wiedziała kiedy owulacja. Ale może z kimś pomyliłam
 
Hej jestem tu nowa nie długo starania o 3 dziecko mam dwóch synków teraz marzę o córce, jakieś rady na początek z góry bardzo dziękuję
 
reklama
Do góry