reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka Staraczki:)

Kiedys tutaj się udzielalam:)Pozdrawiam Was i zycze wymarzonych dzieci:)

Elena czy to Ty za moich czasow? :D
Czy wiadomo cos o Leeleeth czy jak to sie pisalo?Udalo sie Jej?:)
Pamiętam Cię, nawet przez chwilę byłyśmy razem na wrzesniowkach 2017.

Leeleeth spełnia marzenia po raz drugi .

Ty też się doczekałaś córeczki?
 
reklama
Moje dzieci mają 16 10 i 2 i właśnie z powodu tej dużej różnicy wieku między dziećmi chciała bym już brata dla najmlodszego takiego kompana do zabawy bo u nas nigdy nie było takiej wspólnej zabawy dzieci że względu na różnicę wieku to było raczej takie " matkowanie ".
Tylko przyznaje że mam ogromne pragnienie drugiego syna i boję się rozczarowania. Po drugie rozum i wiek podpowiada żeby odpuścić.
A Ty też chyba już myślisz o 4 ?
Ja nigdy nie myślałam o dużej rodzinie miała być 2 dzieci i tyle ale potem przyszło pragnienie 3 a po urodzeniu syna ciągła myśl o 4 🙈
Szukam dobrego psychoterapeuty żeby mi to wybił z głowy 😂
No mi w tej ciąży pojawiła się taka myśl, ze może kiedys czwarte. Ale wiem ze to życie zweryfikuje, jaki bedzie poród, jak dam sobie radę z trójką i czy trzecie będzie bardzo wymagające, jakie będą relacje między dziećmi. Takze pożyjemy zobaczymy, nie wiem czy będę na tyle odważna ze nawet jakbym bardzo chciala to czy się odwaze, najwyżej będę modlić się codziennie o wpadkę :-) Ale zaczęłam rozumieć rodziny które decydującą sie na wiekszą rodzinke. Mam przyjaciółkę co ma 5 synów, no i uwielbiam ich. Obserwuje tez na istragramie kilka profili wielodzietnych rodzin, najabrdziej lubie patrzec na dzieciaki, jak są ze sobą zżyci i fajne są między nimi relacje.
 
Ja dziś wizytowałam, trochę niepocieszona jestem, wyszło, że jednak mam PCOS i dostałam antykoncepcję. Jeśli planuje dziecko to, najwcześniej mogę próbować za 3 mies wspomagając stymulacją i monitoringiem, czyli chcąc, nie chcąc starania tylko w dniu owulacji. Także odpadam znowu na kolejne miesiące. Na rozluźnienie atmosfery, zapytałam lekarza jak to jest z tą płcią. Powiedział mi że z jego obserwacji i obserwacji kolegów po fachu ( a pracuje w klinice niepłodności ) chłopcy zazwyczaj rodzą się z dnia owulacji, ale to musi być idealnie określony dzień, a zdecydowana przewaga dziewczynek jest sprzed owulacji.
 
@młoda1994 - miałam dać znać co z moim AMH, a więc wyszło PCOS, lekarz stwierdził, że mam duży zapas rezerwy jajnikowej co jest plusem, ciąża jak najbardziej możliwa, ale póki co muszę organizm wyciszyć antykoncepcją, a następnie próbować ze stymulacją i monitoringiem.
 
Ja dziś wizytowałam, trochę niepocieszona jestem, wyszło, że jednak mam PCOS i dostałam antykoncepcję. Jeśli planuje dziecko to, najwcześniej mogę próbować za 3 mies wspomagając stymulacją i monitoringiem, czyli chcąc, nie chcąc starania tylko w dniu owulacji. Także odpadam znowu na kolejne miesiące. Na rozluźnienie atmosfery, zapytałam lekarza jak to jest z tą płcią. Powiedział mi że z jego obserwacji i obserwacji kolegów po fachu ( a pracuje w klinice niepłodności ) chłopcy zazwyczaj rodzą się z dnia owulacji, ale to musi być idealnie określony dzień, a zdecydowana przewaga dziewczynek jest sprzed owulacji.
Co się odwlecze...

Działanie w owulacje z monitoringiem to akurat przepis na syna.
 
reklama
Do góry