reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja jestem niskocisnieniowcem , moze być różnie bo jak mam 115 to już się nie bardzo czuje a najlepiej jak mam tak z 95 ale dziękuję za informację ;) Dopiero za jakieś pół roku wprowadzimy suple , szybciej nie ma szans na starania. Młodszy synek wysysa ze mnie całą energię ma 17 miesięcy nie przespał ani jednej całej nocy i cały czas jest na piersi .. co ja nie cudowalam żeby go odstawić to aż głowa boli..
Próbowałaś lakieru/zelu na obgryzanie paznokci, jest dla dzieci powyzej roku?
 
Ja mam grudniowe. To magiczny czas,a do tegonpierwsze wspólne święta:)
Ja tez tak zawsze chciałam. Mam listopadowe dziecko wiec prawie się udało :) ale grudniowe zawsze mi się marzyło. Może się jeszcze spełni to marzenie?! Byłabym przeszczęśliwa :)
Moja córka miała być ze stycznia, a jest z grudnia, niepowtarzalne święta mieliśmy, bo zdążyłysmy juz wyjść ze szpitala.
Wyjść z dzieckiem ze szpitala przed świetami ach marzenie ;)
 
Halo halo Są jakieś chlopczykowe staraczki? Albo takie którym już udało się zaplanować płeć męską😁

Za kilka miesięcy będę ja :) moje koleżanki / znajome, które mają synów to, z dnia owulacji i z dnia dzień po, ale trzeba dobrze określić ten dzień.
A ja już wiem czemu po antykoncepcji rodzi się więcej dziewczynek - tabletki wypłukują wszystkie witaminy, które teoretycznie służą w poczęciu chłopca. Ja teraz jestem na antykoncepcji i żeby nie wypłukać witamin, to będę brała specjalne suplementy, które będą uzupełnieniem.
 
@milla1982 - jeśli mówimy o tych samych plastrach, to ja gdzieś je kiedyś widziałam na zagranicznym forum, były dość drogie. Nawet nie wiem czy na allego nie widziałam, ale niestety nazwy nie pamiętam. Ciekawe czy faktycznie ma to jakiś wpływ.
 
Za kilka miesięcy będę ja :) moje koleżanki / znajome, które mają synów to, z dnia owulacji i z dnia dzień po, ale trzeba dobrze określić ten dzień.
A ja już wiem czemu po antykoncepcji rodzi się więcej dziewczynek - tabletki wypłukują wszystkie witaminy, które teoretycznie służą w poczęciu chłopca. Ja teraz jestem na antykoncepcji i żeby nie wypłukać witamin, to będę brała specjalne suplementy, które będą uzupełnieniem.
O jakie witaminy chodzi? Takie dostępne w aptece dla kobiet starających sie o dziecko?
 
reklama
O jakie witaminy chodzi? Takie dostępne w aptece dla kobiet starających sie o dziecko?

Nie, to są jakieś inne, bo antykoncepcja wypłukuje np witaminę C, która potrzebna jest do poczęcia syna, lub koenzym Q10, te witaminy prenatalne możesz brać, a nawet powinnaś przed staraniami. Mi one raczej są zbędne, bo z antykoncepcją one nie współpracują.
 
Do góry