reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U mnie z otoczenia widzę że większość wybiera dość podobny schemat rodziny w jakim się wychowywali.
Ja mialam tylko siostre, ale zawsze uważałam że rodzice mogliby postarać się choc o jeszcze jedno dziecko :-)
 
O nie nie nie, u mnie raczej 2 to max, 3 fajnie, ale jak się ma duże mieszkanie / dom, nie wyobrażam sobie mieszkać na "kupie" lub zaciągać kredyt na dom lub większe mieszkanie. Wiem, że się da mieszkać w małym mieszkaniu z gromadką dzieci, ale póki mam wybór, stanowczo mówię nie.
Kiedyś byłam nad wodą i była obok mnie rodzina z 5 dzieci, przez pierwsze 20 min byłam zapatrzona na nich, a po 20 min czar prysł, totalny chaos i brak wychowania. Mam też znajomego który ma 6 rodzeństwa, rodzina wydawała się ok do czasu kiedy nie dorośli, każdy z nich szybko "uciekł" na swoje, bo mieli dość siebie nawzajem, mało to, nikomu nie spieszy się do zakładania rodziny.
No niestety u niektórych brak organizacji, ale czasem to dotyczy rodzin 2+2. Wszystko chyba zależy od wychowania.
 
A mi się mega podobają takie duże rodziny :D Sama bym się pewnie nie zdecydowała ale podziwiam :)
Mi sie tez podobają duże rodziny, ale myślę ze trójka na obecną chwilę optymalnie. Nie wykluczam że może kiedys czwarte ale to od wielu czynnikow zależy, m.in od tej organizacji. Bo mnie właśnie przeraża taki rozgardiasz, lubie miec wszystko zaplanowane, nawet obiady planuje tydzień wcześniej :-)
 
Mi sie tez podobają duże rodziny, ale myślę ze trójka na obecną chwilę optymalnie. Nie wykluczam że może kiedys czwarte ale to od wielu czynnikow zależy, m.in od tej organizacji. Bo mnie właśnie przeraża taki rozgardiasz, lubie miec wszystko zaplanowane, nawet obiady planuje tydzień wcześniej :-)
Identycznie jak ja - wszystko muszę mieć zaplanowane :) przygotowane itp.

Ja zawsze mówiłam ze na dwójce kończymy ale człowieka naszło i mimo przeżyć jednak nie odpuszcza 🤷🏻‍♀️
Dzisiaj 12 dc. Spokojnie działamy choć dzisiaj nie było jak i już nie będzie bo mąż właśnie pojechał do pracy ale jutro tez jest dzień :D
 
Do moich synow i córki, dokupiłabym córkę, żeby było raźniej [emoji23]
Ogólnie nie wiem do końca jak jest z synem, widzę tylko to u moich koleżanek, po mimo, że dzieci są małe to, relacje już teraz widać. Gdyby dało się iść do sklepu kupić dzieci, to kupiłabym 2 córki i syna [emoji23];)
 
A nic nie mów... Ja też już mam Ich dość (synowych) hahahahaha
Ja mam małe porównanie do córki bo sporo czasu spędzałam z bratanicą i zdecydowanie lepiej współpracuje mi się z Synami ;) Nawet te Ich foszki są takie zabawne a nie irytujące ;)
Co do dojrzewania to właściwie mam w domu Nastalotka i póki, co mnie oszczędza ale patrząc na dzieci z Jego klasy to wiem, że może być różnie ale zdecydowanie trudniej z dziewczynkami, u których ta burza zaczyna się szybciej i gwałtowniej.
Siebie widziałam jako Mamę parki bo z ciekawości chciałabym spróbować ale wiadomo.. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła hahaha Liczę raczej na wnuczki :D Będę mogła je ubierać w słodkie sukienusie i czesać warkoczyki a jak zaczną wyć sfochowane to też będę mogła je odstawić i odpocząć w ciszy hahahaha
Moj na tle klasy wypada super nie szlaja się, nie pije,nie pali, uczy się bardzo dobrze, ale wiecznie dyskutuje, albo chodzi z fochem, ale śmieje się że to przez dziury w mózgu, bo gdzie czytałam że obumieraja połączenia nieużywane wlasnie ok 14 roku życia.
 
Hej dziewczyny i chłopaki :) a co tam u Leeleth odzywała się? Pozdrawiam!

Niestety cisza. Na kwietniówkach niestety przeszły na zamknięty.
Wzywana tu też nie pisze. Mam nadzieje ze wszystko u niej i córeczki w brzuchu ok [emoji1317]

U nas skończone pol roku [emoji173]️
IMG_2312.JPG
 
reklama
Do góry