reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

W ciąży to pewnie tylko paracetamol, i dobrze bo można i działa. Ja obawiam się poważniejszej formy. Z tego co słyszałam, przy zapaleniu płuc nie ma możliwości leczenia lekami kobiety ciężarnej. Czyli rozumiem, że ciąża zostanie w takim wypadku rozwiązana, tak?
Lepiej tego nie analizować bo faktycznie zwariujemy..
 
reklama
W ciąży to pewnie tylko paracetamol, i dobrze bo można i działa. Ja obawiam się poważniejszej formy. Z tego co słyszałam, przy zapaleniu płuc nie ma możliwości leczenia lekami kobiety ciężarnej. Czyli rozumiem, że ciąża zostanie w takim wypadku rozwiązana, tak?
Paraceamol to chyba przy koronawirusie wszystkim zalecany bo po Ibuprom niektórych stan sie pogorszył. Myślę że tylko spokój nas uratuje, ja mysle ze młodzi ludzi w większości przypadków przejdą łagodnie i tak w sumie jest więc nie ma co sie nakręcac :-)
 
Paraceamol to chyba przy koronawirusie wszystkim zalecany bo po Ibuprom niektórych stan sie pogorszył. Myślę że tylko spokój nas uratuje, ja mysle ze młodzi ludzi w większości przypadków przejdą łagodnie i tak w sumie jest więc nie ma co sie nakręcac :-)
Elenaa, już dziś nie czytam i nie słucham. Dziś wyplewiłam trochę chwastów, rzuciłam nawóz pod tuje i borówkę, ogarnęłam z grubsza plac po jesiennym kładzeniu kostki. Trzeba ten czas spożytkować na coś pożytecznego, bo od zamartwiania lepiej nie będzie.
W piątek mam wizytę serduszkową, trzymajcie kciuki.
 
Cześć Dziewczyny, ja przez tego wirusa nawet o ciąży nie myśle, poczekam aż to, wszytko minie, ale wydaje mi się, że rok będzie nie nasz. Pogłoski chodzą, że uziemieni będziemy nie na dwa tygodnie, a minimum dwa miesiące. Siedzenia w domu mam serdecznie dość, chodze po lesie jakbym żyła w średniowieczu [emoji849] miałam mieć wizyte u ginekologa i oczywiście jej nie mam, więc jestem w D... odnośnie porodów rodzinnych to, nie wiem jak pózniej, ale do końca marca ojciec nie ma wstępu na oddział w czasie porudu, jak i zaraz po.
Cześć Kochana co słychać?
 
@milla1982 - a dziękuję Kochana, że pytasz. Co słychać ? w sumie to, zależy gdzie ucho przystawić :) zaczynam drugi cykl z antykoncepcją, a po 3 cyklach ginekolog powie mi co dalej. W tym miesiącu wśród moich znajomych urodziło się aż 5 dziewczynek, a mi ciągle ten mały chłopiec po głowie chodzi :) choć jakoś w tym kierunku nie robię nic, więc może powinnam się zmobilizować i zacząć choćby nawet od jakiś witamin. Poza tym, przez przymusowy urlop staram się nadrobić zaległości "domowe", ale z córką i mężem u boku jakoś idzie mi pod górkę :) a Ty jak się masz ? jakieś plany ?
 
reklama
Rozalia piękne imie. Ja chciałam tak córke nazwać, ale mąż nie był przekonany dopiero po porodzie się zgodził, ale już moja rodzina (szczegolnie mama) przyzwyczaiła się do imienia które wybraliśmy więc nie zmieniałam bo by na zawał padła. Ale przy drugiej córce powiedziałam mężowi że bym juz nie ustapila :-) może kiedyś...
A u mnie juz leci 30 tc.
20200322_213341.jpg
 
Do góry