reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja to powiem Wam ze lekarka niby nam powiedziała ze chlopiec, ale uwierze jak zobaczę na żywo przy porodzie :p w każdej ciąży tak mialam. Na instargramie widziałam profil dziewczyny ktora miala urodzić chłopca (3 lekarzy jej to mowilo na kazdym etapie ciąży), umieszczala fotki wyprawki i sesje z brzuszkiem ze czekaja na chlopca, a tu niespodzianka i dziewczynka. W poprzednich ciązach to przynajmniej kilku lekarzy mi tą płeć oceniało, a i tak bralam jakis procent ze moze byc na odwrót i moze byc niespodzianka przy porodzie. A teraz tylko jeden lekarz, jeszcze ostatnio mialam wizyte przez telefon, a na ostatnim usg to siurka nie widziałam bo jak zwykle się zasłanialo. Niby mowimy do brzucha Nikoś.. ale 100% pewności to tylko przy porodzie :-)
 
reklama
Ja to powiem Wam ze lekarka niby nam powiedziała ze chlopiec, ale uwierze jak zobaczę na żywo przy porodzie :p w każdej ciąży tak mialam. Na instargramie widziałam profil dziewczyny ktora miala urodzić chłopca (3 lekarzy jej to mowilo na kazdym etapie ciąży), umieszczala fotki wyprawki i sesje z brzuszkiem ze czekaja na chlopca, a tu niespodzianka i dziewczynka. W poprzednich ciązach to przynajmniej kilku lekarzy mi tą płeć oceniało, a i tak bralam jakis procent ze moze byc na odwrót i moze byc niespodzianka przy porodzie. A teraz tylko jeden lekarz, jeszcze ostatnio mialam wizyte przez telefon, a na ostatnim usg to siurka nie widziałam bo jak zwykle się zasłanialo. Niby mowimy do brzucha Nikoś.. ale 100% pewności to tylko przy porodzie :-)
Ja bym chyba żałobę po Synku miała, gdyby się jednak okazało że to córka ;) Tak bardzo się z Nim zdążyłam związać od 05.03. Głupie to może ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby to nie miał być On :)
Oczywiście większą pewność miałabym widząc narządy męskie bo dzisiaj na monitorze nie widziałam nic między nóżkami ale na jakiejś podstawie ten lekarz chłopca przewiduje :)
 
Ja bym chyba żałobę po Synku miała, gdyby się jednak okazało że to córka ;) Tak bardzo się z Nim zdążyłam związać od 05.03. Głupie to może ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby to nie miał być On :)
Oczywiście większą pewność miałabym widząc narządy męskie bo dzisiaj na monitorze nie widziałam nic między nóżkami ale na jakiejś podstawie ten lekarz chłopca przewiduje :)
Hehe, ja to w 100% nigdy nie nastawialam się, jakos zawsze mam ograniczone zaufanie do lekarzy i to do wszystkich nie tylko ginekologow.
Choc pewnie jakby okazało sie ze inna płeć to trzeba by jednak troche czasu na przestawienie się.
A Ty który juz masz tydzien?
 
Ja to powiem Wam ze lekarka niby nam powiedziała ze chlopiec, ale uwierze jak zobaczę na żywo przy porodzie :p w każdej ciąży tak mialam. Na instargramie widziałam profil dziewczyny ktora miala urodzić chłopca (3 lekarzy jej to mowilo na kazdym etapie ciąży), umieszczala fotki wyprawki i sesje z brzuszkiem ze czekaja na chlopca, a tu niespodzianka i dziewczynka. W poprzednich ciązach to przynajmniej kilku lekarzy mi tą płeć oceniało, a i tak bralam jakis procent ze moze byc na odwrót i moze byc niespodzianka przy porodzie. A teraz tylko jeden lekarz, jeszcze ostatnio mialam wizyte przez telefon, a na ostatnim usg to siurka nie widziałam bo jak zwykle się zasłanialo. Niby mowimy do brzucha Nikoś.. ale 100% pewności to tylko przy porodzie :-)

Omg ale jaja! [emoji33][emoji33][emoji33]
 
Gratuluje Dziewczyny zdrowych synków ! Widzę, że teraz pojawia się wysyp chłopców. Pewnie jak ja będę się starała to trafie na wysyp dziewczynek ( jak w pierwszej ciąży ) :)
 
U mnie na porodówce była dziewczyna, która spodziewała się córki, urodziła syna i wracał w różowym kocyku :) dlatego ja uwielbiam usg 3D/4D - tam wątpliwości nie ma :)
To ja bym nie miala takiego problemu, bo moja córka w szpitalu miala ubranka czerwone, niebieskie, szare a kombinezon biały miś :D równie dobrze i chlopca mogłabym tak ubrać :p miała jedną czapkę w jasne delikatne paseczki rozowe ale juz w szpitalu byla ona za mala :p
 
Gratuluje Dziewczyny zdrowych synków ! Widzę, że teraz pojawia się wysyp chłopców. Pewnie jak ja będę się starała to trafie na wysyp dziewczynek ( jak w pierwszej ciąży ) :)
Właśnie niby wysyp chlopcow (bo u mnie w otoczeniu tez przewaga ciąż z chłopcami), a na innym forum w czerwcu i sierpniu przewaga dziewczynek. W innych miesiącach nie sprawdzalam :p
 
To ja bym nie miala takiego problemu, bo moja córka w szpitalu miala ubranka czerwone, niebieskie, szare a kombinezon biały miś :D równie dobrze i chlopca mogłabym tak ubrać :p miała jedną czapkę w jasne delikatne paseczki rozowe ale juz w szpitalu byla ona za mala :p

Moja córka też miała kombinezon biały miś :) ogólnie dużo ubranek kupiłam w kolorze białym, szarym i beżowym, później pudrowy róż, a teraz jako 4 - latka, to misz masz. Choć wydaje mi się, że teraz jest dużo fajniejszych ubranek więc wyprawkę miałabym tym razem typowo dziewczynkową.
 
reklama
Rozalka już na świecie, 4kg, 62cm, 10apg
 

Załączniki

  • CD8DB9C7-39CB-428C-9B1C-9381855A3172.jpeg
    CD8DB9C7-39CB-428C-9B1C-9381855A3172.jpeg
    999,6 KB · Wyświetleń: 125
  • 7941AE12-0F70-4E7E-ACC1-ACC34242FC3A.jpeg
    7941AE12-0F70-4E7E-ACC1-ACC34242FC3A.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 140
  • 68CE7222-5594-4C82-9769-A6A09475872D.jpeg
    68CE7222-5594-4C82-9769-A6A09475872D.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 156
  • A6C83615-1623-43BC-BD9E-278463F7FE47.jpeg
    A6C83615-1623-43BC-BD9E-278463F7FE47.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 138
Do góry