reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak, progesteron robiłam. Mam idealny. Robiłam tez na początku ostatniej ciąży. Wszystko było ok. A przy wcześniejszej ciąży robiłam nie wiedząc jeszcze ze jestem. I był wysoki.
Żadnych problemów z pierwszą i drugą ciążą nie miałam. Później się zaczęły cyrki
To widocznie Maluszek wybrał sobie inny termin :) Te trzecie chyba szczególne zaproszenie potrzebują ;)
 
reklama
To widocznie Maluszek wybrał sobie inny termin :) Te trzecie chyba szczególne zaproszenie potrzebują ;)
Hm, pozamaciczna, dwa poronienia zatrzymane, dwie biochemiczne...rzeczywiście zaproszenia potrzebuje. Zobaczymy co będzie dalej.
dzisiaj mnie strasznie boli ząb 😩😩😩 dodatkowo @ wiec jest „super”.
 
Hm, pozamaciczna, dwa poronienia zatrzymane, dwie biochemiczne...rzeczywiście zaproszenia potrzebuje. Zobaczymy co będzie dalej.
dzisiaj mnie strasznie boli ząb 😩😩😩 dodatkowo @ wiec jest „super”.
To już chyba wystarczy tych przykrych doświadczeń..
Niech się ogarnia ten Nr3 i na wiosnę zawita cały i zdrowy :)
 
Hej dziewczyny, ciężko mi ogarnąć kiedy najlepiej przytulać się aby spłodzić dziewczynkę. Koleżance się udało od pierwszego dnia cyklu codziennie do @. Czytałam u Was na forum że komuś też się w ten sposób udało. Co myślicie? Mam dwóch synów bez specjalnych starań i marzy mi się córeczka. To będzie moja ostatnia ciaza, chcę trochę pomóc losowi;) podzielicie się opiniami?:)
 
Hej dziewczyny, ciężko mi ogarnąć kiedy najlepiej przytulać się aby spłodzić dziewczynkę. Koleżance się udało od pierwszego dnia cyklu codziennie do @. Czytałam u Was na forum że komuś też się w ten sposób udało. Co myślicie? Mam dwóch synów bez specjalnych starań i marzy mi się córeczka. To będzie moja ostatnia ciaza, chcę trochę pomóc losowi;) podzielicie się opiniami?:)
Witaj w klubie :) tez będziemy celować w córeczkę ale tak szczerze, to chyba jest loteria. Dziewczyny płodzą synów i córki we wszystkie możliwe dni cyklu i przy roznej częstotliwości stosunków... ja tak dla świetego spokoju kontroluje pH i biorę OLE a mąż OLE i lukrecję. Co do czasu to będziemy regularnie aż do dnia przed owu, im bliżej tym więcej żelu obniżającego pH. Tyle z planów a jak będzie to się okaże ;) Najważniejsze żeby w ogóle zajść w ciąże...
powodzenia w staraniach!
 
Jesli pamiętasz w które dni cyklu zaszłaś z chłopcami to spróbuj odwrotnie, u mnie akurat to się sprawdziło.
Hej dziewczyny, ciężko mi ogarnąć kiedy najlepiej przytulać się aby spłodzić dziewczynkę. Koleżance się udało od pierwszego dnia cyklu codziennie do @. Czytałam u Was na forum że komuś też się w ten sposób udało. Co myślicie? Mam dwóch synów bez specjalnych starań i marzy mi się córeczka. To będzie moja ostatnia ciaza, chcę trochę pomóc losowi;) podzielicie się opiniami?:)
 
Ja szczerze mówiąc nie wierze w jakiekolwiek metody planowania płci... ;) gdybym mogła łatwo zajść w ciąże to pewnie byśmy próbowali zrobić 3-4 dni cut off ale ja już tyle czasu nie mogę w ogóle zajść, ze będę się cieszyć z tego co wylosuje :D na razie tylko 3 miesiące starań a potem badania i nawet rozważam laparoskopię jeżeli miała by pomoc mi zaciążyć. Zrosty mam na bank...
Kciuki żeby udało się w najbliższym czasie[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej Dziewczyny.
Kojarzycie mnie w ogóle jeszcze? Odpuściłam całkowicie forum.

@Dwa+Trzy który to już tydzień? Cieszę się, ze wszystko w porządku.
@princess_88 powodzenia!
@Anga79 ale fajnie syn odpowiedział. [emoji4]
Nic więcej nie trzeba było dodawać jak piszesz.

Ja ostatni cykl całkowicie odpuściłam, dzisiaj 1dc i się zastanawiam czy ten tez odpuszczać czy jednak próbować?! w styczniu poroniłam, luty marzec i kwiecień próbowaliśmy ale nic z tego. W maju zrezygnowałam. W sumie sama zastanawiam się dlaczego. Nerwy, stres, wkurzyłam się ze przytyłam [emoji23] i powiedziałam sobie ze przerwa. Ale teraz znów kusi.
Jak nadal kusi, to trzeba próbować , może akurat się uda być mamą na wiosnę.
 
reklama
Śliczny buzial[emoji7]
Moja znajoma będzie miała drugą córke, a sex byl jeden 2-3 dni przed owu. No czasem ta metoda bdm się sprawdza, a czasem nie [emoji14] loteria...
A u mnie na ostatnim usg 10 dni przed terminem dziecko równe 4 kg [emoji846] Pasowaloby do terminu urodzic coby nie upasić bardziej [emoji23] choc narazie 0 symptomow, szyjka dluga i zamknięta, tyle że miękka. Moje dzieci mialy nieco ponad 4 kg, wiec trzecie nie chce być gorsze [emoji16]Zobacz załącznik 1126321
 
Do góry