reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z Was wstawiała zdjęcie z usg z 6-7 tygodnia na grupę ramzi zagraniczna lub polska? I czy się sprawdziło to co dziewczyny napisały odnośnie płci 🙂
U mnie były głosy podzielone z przewagą na dziewczynkę, będzie chłopak. Także raczej zgaduj zgadula.
 
reklama
Czyli pozostaje mi czekać😃 ale ciekawość zżera mnie nie powiem... zaraz będzie 10 tydzień u mnie wiec lada moment prenatalne 😁 co do ramzi to na zagranicznej grupie wychodzi dziewczynka a na polskiej chłopiec 😅 czuje się fatalnie, ciąża najgorsza jeśli chodzi o samopoczucie bo przy synach nie czułam ze chodzę w ciąży 😅
 


Rozumiem [emoji846]a czy na zdjęciu zarodek był po prawej czy po lewej stronie?

Juz ci pokazuje zdjecie. Usg bylo dopochwowe. Wrzucalam na angielska strone.
IMG_1938.jpg
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z Was wstawiała zdjęcie z usg z 6-7 tygodnia na grupę ramzi zagraniczna lub polska? I czy się sprawdziło to co dziewczyny napisały odnośnie płci 🙂
Ja wstawiałam i mi się nie sprawdziło, ale dziewczyny nie zwracają uwagi na typ usg - dopochwowe czy przez brzuch. A wg tego co wyczytałam w necie to u mnie ramzi się sprawdził bo Usg dopochwowe = lustrzany obraz, czyli było dziewczynkowo. I będzie córka. Porownalam z chłopakami i faktycznie z nimi było na odwrot. Wrzuciłam na stronkę i powiedziały ze z ramzi dziewczynka a to było usg moich chłopców 😂 wiec totalnie na odwrot Haha!
 
reklama
Ja wstawiałam i mi się nie sprawdziło, ale dziewczyny nie zwracają uwagi na typ usg - dopochwowe czy przez brzuch. A wg tego co wyczytałam w necie to u mnie ramzi się sprawdził bo Usg dopochwowe = lustrzany obraz, czyli było dziewczynkowo. I będzie córka. Porownalam z chłopakami i faktycznie z nimi było na odwrot. Wrzuciłam na stronkę i powiedziały ze z ramzi dziewczynka a to było usg moich chłopców 😂 wiec totalnie na odwrot Haha!
A mogłabyś dodać zdjęcia? U mnie jak patrzyłam teraz na obraz usg podczas badania zarodek był cały czas po lewej stronie macicy a na zdjęciu które lekarz wydrukował jest po prawej czyli właśnie lustrzany obraz 🙂
 
Do góry