reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

80% to już sporo i można się nastawić na konkretna płeć 😃 czy w 3 ciąży tez miałaś szybciej widoczny brzuszek? Ja w 12 tygodniu już mam spory a jak patrzę na zdjęcia z wcześniejszej ciąży to dopiero ok 20 tygodnia miałam taki 😄
Zdecydowanie szybciej miałam brzuszek, ale myślę że to też mega wzdęcia, które miałam po duphastonie. Ogólnie trochę inny ten brzuszek niż przy chłopcach, tak wyżej go mam😉 No i mimo że na wadze tylko +3 kg, to jest większy.
 
reklama
Oj dziewczyny zazdroszczę Wam tego różu. U mnie 4syn. Totalna niespodzianka dlatego tym bardziej liczyłam na córkę. No cóż takie moje przeznaczenie. Chociaż są dni że mi z tym bardzo trudno,że córeczka pozostanie tylko marzeniem😭
 
Oj dziewczyny zazdroszczę Wam tego różu. U mnie 4syn. Totalna niespodzianka dlatego tym bardziej liczyłam na córkę. No cóż takie moje przeznaczenie. Chociaż są dni że mi z tym bardzo trudno,że córeczka pozostanie tylko marzeniem😭
Alex ja byłam na Twoim miejscu naprawdę wiem co czujesz, przeszłam tą drogę od łez, tęsknot nieukojonych, komentarzy otoczenia, koleżanek czekających w tym samym czasie na córki od tak hop siup i parka. Nie daj się złym emocjom, wyłącz uszy na "życzliwe" komentarze typu "oj szkoda, oj współczuję" i inne bzdety. Ja po porodzie mojego czwartego synka wpadłam początkowo w jakąś obojętność, złapałam się kiedyś na tym podczas przewijania, że robię to machinalnie i nie uśmiecham się jak kiedyś. Szybko się poprawiłam. Każde dziecko zasługuje na naszą Nim radość. Mój nr 4 jest oczkiem w głowie. Bystry, śliczny, tuli się do mnie, całuje po rękach a nawet po stopach 🤦🏻‍♀️sam z siebie. Jest przekochany, przecudowny i miał być na tym świecie i jest! Sama zobaczysz. Wspomnisz moje słowa, czego Ci życzę. Aaaa i jeszcze jedno. To jest ogromny wyczyn być mamą 4 synów! No i nie jest to bardzo częste.
 
Termin mamy na początek maja, ale pewnie wyjdzie koniec kwietnia. U nas gin długo nie mówiła płci a ja cicho że tak powiem siedziałam i nie pytałam. Na połówkowych dopiero gin.pogratulowała córeczki. Potem nie było zmian. Wczoraj USG robił mi lekarz inny w szpitalu i potwierdził girl [emoji7][emoji259]jak możecie przypuszczać cieszę się, ale chyba póki nie urodzę, to tak z dystansikiem. Marzę o tym by wszystko poszło gładko, zdrowo i byśmy się cieszyły sobą dluuuuugie lata. Tak bardzo się za Nią wyteskniłam. Już w sumie godziłam się, że poprostu mam być mamą synów i już. (Ps.dla niepamiętnych mnie, mam 4 synów na stanie [emoji6])
A jednak cuda się zdarzają[emoji7][emoji7][emoji7]
Ogromne gratulacje różowej gwiazdy.
Doskonale znam to uczucie niedowierzania i tak jak Ty poczułam pełną radość dopiero gdy zobaczyłam moje dziecko.
To taka miła odmiana po błękicie[emoji3]
37tc więc już za chwilę będziesz tulić swoje maleństwo.
Życzę ci szczęśliwego rozwiązania [emoji8]
I pochwal się swoim szczęściem.
Dużo siły[emoji8][emoji8][emoji8]
Pamiętamy[emoji6]
 
Dziewczyny bylam dzis na usg i bylo w koncu widac pecherzyk z cialkiem zoltym, w piatek jeszcze go nie bylo. 5 tydz 5 dzien. Ginekolog mowi, ze wyglada na ciaze mlodsza o jakis tydz...Owulacja byla z prawego jajnika no ciekawa jestem co sie u mnie zadomowilo :)
 
Termin mamy na początek maja, ale pewnie wyjdzie koniec kwietnia. U nas gin długo nie mówiła płci a ja cicho że tak powiem siedziałam i nie pytałam. Na połówkowych dopiero gin.pogratulowała córeczki. Potem nie było zmian. Wczoraj USG robił mi lekarz inny w szpitalu i potwierdził girl 😍🌺jak możecie przypuszczać cieszę się, ale chyba póki nie urodzę, to tak z dystansikiem. Marzę o tym by wszystko poszło gładko, zdrowo i byśmy się cieszyły sobą dluuuuugie lata. Tak bardzo się za Nią wyteskniłam. Już w sumie godziłam się, że poprostu mam być mamą synów i już. (Ps.dla niepamiętnych mnie, mam 4 synów na stanie 😉)
Wielkie gratulacje❤️ Widzisz, jak coś nam pisane to tak będzie i już! :)
 
Ja jestem po prenatalnych ale niestety płci nie znam... zdjęć tez nie mam dobrych zeby ocenić nuba bo dzidziuś cały czas się ruszał. Wydawało mi się ze pare razy mignął mi na obrazie usg długi prosty nub ale to tak na sekundę 😄 w ostatniej ciąży już na tym etapie lekarz powiedział ze chłopczyk wiec mam nadal nadzieje na córkę 😃 porównałam sobie terno płodu synka w 12 tygodniu i teraz tego dzieciątka i niby synek miał 144 a teraz jest 157. No nic za 2 tygodnie wizyta to może już lekarz coś więcej powie 😉
 
Ja jestem po prenatalnych ale niestety płci nie znam... zdjęć tez nie mam dobrych zeby ocenić nuba bo dzidziuś cały czas się ruszał. Wydawało mi się ze pare razy mignął mi na obrazie usg długi prosty nub ale to tak na sekundę 😄 w ostatniej ciąży już na tym etapie lekarz powiedział ze chłopczyk wiec mam nadal nadzieje na córkę 😃 porównałam sobie terno płodu synka w 12 tygodniu i teraz tego dzieciątka i niby synek miał 144 a teraz jest 157. No nic za 2 tygodnie wizyta to może już lekarz coś więcej powie 😉
No to jest szansa na córeczkę!!! U moich synów od razu bylo widac co się kryję pomiędzy nóżkami;)
 
Ja jestem po prenatalnych ale niestety płci nie znam... zdjęć tez nie mam dobrych zeby ocenić nuba bo dzidziuś cały czas się ruszał. Wydawało mi się ze pare razy mignął mi na obrazie usg długi prosty nub ale to tak na sekundę 😄 w ostatniej ciąży już na tym etapie lekarz powiedział ze chłopczyk wiec mam nadal nadzieje na córkę 😃 porównałam sobie terno płodu synka w 12 tygodniu i teraz tego dzieciątka i niby synek miał 144 a teraz jest 157. No nic za 2 tygodnie wizyta to może już lekarz coś więcej powie 😉
U mnie zawsze na pierwszych prenatalnych ( ok.13tc) było wiadomo że chłopak,więc u Ciebie obstawiam dziewczynkę.I zazdroszczę trochę.
 
reklama
Chciałabym bardzo... marze o tym od pierwszej ciąży i stad tak bardzo się boje... niby w koło wśród znajomych same mieszane rodzeństwa no ale wiecie jak to jest jak się czegoś bardzo pragnie... u nas w rodzinie i u mojego M była to by pierwsza wnuczka od 20 lat bo tak młodsi to sami wnukowie 😬
 
Do góry