reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

wyglada mi to na przekrecone zdjecie, bo dziwne zeby dziec :) z lewej strony przeszedl na prawa... hmm
Zdjęcie robione na tym samym sprzęcie i przez tego samego lekarza, więc nie wiem. Ramzi często się nie sprawdza i tak jak mówię, ja nie bardzo się sugerowałam tą metodą. Wielu lekarzy potwierdziło, że ta ocena nie jest wiarygodna😉
 
reklama
Zdjęcie robione na tym samym sprzęcie i przez tego samego lekarza, więc nie wiem. Ramzi często się nie sprawdza i tak jak mówię, ja nie bardzo się sugerowałam tą metodą. Wielu lekarzy potwierdziło, że ta ocena nie jest wiarygodna😉
Tak to prawda. Ale tez czytalam, ze ulozenie zależy od przekroju skanowania macicy... no nic ja będę we wtorek na usg i zapytam lekarza gdzie jest kosmowka. Czy się sprawdzi zobaczymy :D
 
Tak pisałam 🙂 zauważyłam ze na zagranicznych stronach jak zarodek jest na zdjęciu usg po prawej stronie to piszą ze dziewczynka a jak po lewej ze chłopiec natomiast na polskiej stronie piszą odwrotnie. Ja tez nie wiem gdzie jest ta kosmowka 😅
No to jest właśnie dla mnie dziwne, że na polskim forum tak a na zagranicznym tak. Nie mogę tego ogarnąć mym małym rozumkiem 🤪
 
Dziewczyny, cześć wszystkim :D
Temat widzę już jest od bardzo dawna ale chciałabym poznać Wasze opinie :)
Myślicie, że jeśli ostatni seksik był w dniu pozytywnego testu Owu to jest większa szansa na chłopaka czy dziewczynkę ?


Jestem mamą dwóch łobuzów , nie ukrywam, że mała odmiana od samochodów itd bylaby miła 😁

P.S. - 4ty tydzień ciąży u mnie ❣️🍼🍼
 
Dosłownie wszystko :) Jonas mi się przy chłopakach też sprawdził dlatego te wszystkie znaki na niebie + intuicja dawały mi prawie pewność, że to córka ;) Ale cieszyłam się jak głupia z Synka, mimo że przecież trzeci i powinnam chcieć odmiany ;) Jest przekochany, taki zupełnie różny od chłopaków. Daje popalić jak mało Kto :D Kocham Go jak wariatka :D z resztą całą Trójk
Dziewczyny, cześć wszystkim :D
Temat widzę już jest od bardzo dawna ale chciałabym poznać Wasze opinie :)
Myślicie, że jeśli ostatni seksik był w dniu pozytywnego testu Owu to jest większa szansa na chłopaka czy dziewczynkę ?


Jestem mamą dwóch łobuzów , nie ukrywam, że mała odmiana od samochodów itd bylaby miła 😁

P.S. - 4ty tydzień ciąży u mnie ❣️🍼🍼
Ja trochę czytam zagraniczne fora o planowaniu i tam teoria odstępu od owulacji została obalona. Tam dziewczyny bardziej wierzą w częstotliwość stosunków plus dieta i suplementy. Na dziewczynke najlepiej jeden stosunek w dni płodne ewentualnie dwa a na chłopca częste seksy. Oczywiście u każdego co innego zadziała 😉 ale dużo jest dziewczynek ze stosunku w dniu pozytywnego testu owulacyjnego tzw piku 😉 wiec szansa zawsze jest no i życzę teraz dla odmiany córeczki 😊
 
Dziewczyny, czy miałyście w ciąży przeczucia co do płci dziecka i czy później się sprawdziły czy było odwrotnie niż czułyście? 😉
Z czwarntym dzieckiem śnił mi się śliczny, duży chłopiec i urodził się taki chłopak a w piątej ciąży śniła mi się dziewczynka i jest 🌺
 
reklama
Dziewczyny, cześć wszystkim :D
Temat widzę już jest od bardzo dawna ale chciałabym poznać Wasze opinie :)
Myślicie, że jeśli ostatni seksik był w dniu pozytywnego testu Owu to jest większa szansa na chłopaka czy dziewczynkę ?


Jestem mamą dwóch łobuzów , nie ukrywam, że mała odmiana od samochodów itd bylaby miła 😁

P.S. - 4ty tydzień ciąży u mnie ❣️🍼🍼
Szanse zawsze 50/50 :)
 
Do góry