reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kiedy masz wizytę??
Wizytę miałam wczoraj i według usg wiek ciąży 13+3 a według om 14+5. Możliwa jest tak duża rozbieżność? Myślałam ze już jest zaraz początek 15 tygodnia wiec poprosiłam lekarza żeby zajrzał między nóżki i coś było, nawet dał mi zdjęcie tylko zastanawiam się czy na tak wczesnym etapie może być widoczny tak mocno sisiak? Szukam w necie zdjęć potty shot w tym okresie i nic nie ma tylko nub
 
Co myślicie? Lekarz długo szukał bo dziecko nie chciało pokazac się od dołu
 

Załączniki

  • 14B4F0BE-F846-407B-84CC-6481122FAAE1.jpeg
    14B4F0BE-F846-407B-84CC-6481122FAAE1.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 74
Co myślicie? Lekarz długo szukał bo dziecko nie chciało pokazac się od dołu
Troche wcześnie na potty shot. Teraz to bardziej by się sprawdził nub bo chyba jeszcze od dołu wyglada podobnie... chociaż mój synek miał takiego w tym okresie życia ale foto schowane. Jak znajdę to wstawię. Z córka nic nie wystawało ale tez lekarz specjalnie nie sprawdzał bo znaliśmy płeć z nipt.
 
Tu mój synek w 12w1d i lekarz powiedział ze 95% chłopak i tak było. Mam to zapisane w albumie z usg :D tez wtedy szukałam czy to możliwe ze taki duży już sisiak, ale mój gin mega doświadczony mówił ze taki nub już się nie wchłonie i na bank chłopak :)
Twój nub wydaje mi się mniejszy od spodu... może tak wyglada dziewczynka na tym etapie? Hmm musiałby mój ginekolog to zobaczyć bo ja nie wiem niestety. Teraz łatwiej nub z profilu chyba.
 

Załączniki

  • 714D8BA4-6BE1-410B-81FE-EFAA62923560.jpeg
    714D8BA4-6BE1-410B-81FE-EFAA62923560.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 79
Wizytę miałam wczoraj i według usg wiek ciąży 13+3 a według om 14+5. Możliwa jest tak duża rozbieżność? Myślałam ze już jest zaraz początek 15 tygodnia wiec poprosiłam lekarza żeby zajrzał między nóżki i coś było, nawet dał mi zdjęcie tylko zastanawiam się czy na tak wczesnym etapie może być widoczny tak mocno sisiak? Szukam w necie zdjęć potty shot w tym okresie i nic nie ma tylko nub
No u moich bylo widac siusiaki. Mam nawet zdjęcie 3d i wygląda dosyć ludzki w 12 tyg coś. Natomiast ja kurcze nie za bardzo to u Ciebie widzę...
 
reklama
Do góry