reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@princess_88 jak tam u Ciebie?
Ja witam się z moją myszką malutką 😉 za tydzień kończy 2 m-ce 💕
 

Załączniki

  • 20210705_055059.jpg
    20210705_055059.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 109
Dziękuję za pamięć!❤️ Tak, 11 sierpnia przez cesarskie cięcie na świat przyszła Emily :) jest słodkim, małym kurczaczkiem, który ma wilczy apetyt i dużo śpi. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za wszystkie starające i oczekujące 🙏🏻
 

Załączniki

  • E97BF85B-5870-4E31-AF49-40B76E6A1D55.jpeg
    E97BF85B-5870-4E31-AF49-40B76E6A1D55.jpeg
    843 KB · Wyświetleń: 128
@princess_88 jak tam u Ciebie?
Ja witam się z moją myszką malutką 😉 za tydzień kończy 2 m-ce 💕
Kochana 💕 gratulacje🎉 śliczna dziewczynka! U nas jutro nasza kruszynka będzie miała 3 tygodnie. Ale ta ciąża szybko zleciała. Jako, że to ostatnie dziecko to cieszyłam się każdym dniem z brzuszkiem a teraz mam zamiar celebrować nawet każdą nieprzespaną noc 😂 to tak szybko mija…
 
Kochana 💕 gratulacje🎉 śliczna dziewczynka! U nas jutro nasza kruszynka będzie miała 3 tygodnie. Ale ta ciąża szybko zleciała. Jako, że to ostatnie dziecko to cieszyłam się każdym dniem z brzuszkiem a teraz mam zamiar celebrować nawet każdą nieprzespaną noc 😂 to tak szybko mija…
Jaka śliczna 🥰 a ile ma włosków, niedługo będziesz mogła ją stroić w kokardki😊 mi się ta ciąża dłużyła, bo nie mogłam się doczekać na spotkanie z moją Olą😉 i zdecydowanie to też moja ostatnia ciąża😉
 
reklama
Nikt już nie pisze
Bo nic nowego nikt nie wie :)
Nie da się zaplanować płci a szansa na dziewczynkę i chłopca to 50/50.

U zwierząt przed inseminacją stosuje się czasami seksowanie nasienia (hodowla psów, koni) i to zwiększa szanse do jakiś 70/80 procent (to inseminacja nasieniem z większa zawartością plemników męskich lub żeńskich) ale u ludzi się tego nie stosuje - ot taka ciekawostka :)
 
Do góry