reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosia ale super te mebelki - nie wiedziałam że takie produkują :sorry::-)
Po przeczytaniu Twojego posta też poszłam zobaczyć wątek listopadowy i tak mi się przykro zrobiło z powodu Annas81 :-( bo ostatnio czytałam jej historię na tym wątku...ehhh... ja też już nic nie czytam.... tylko Was :tak:
 
GIEOSKA mebelik są śliczne:tak::-)zgadzam się z ANUFIFI najlepiej puste ściany:tak:ja sama mam kolorowo synkowi w pokoju co ściany nie mam ze wzorkami tylko np.disneya dużą naklejke:tak:
Witaj PYSZCZKU:happy:
 
Anufifi Ty to jesteś dobrym duchem i dobrym prorokiem tego forum :-):tak: Jakoś jak Ty mówisz że będzie dobrze u mnie to ja wierzę że tak będzie :) Masz kobieto moc!
Pytałas wcześniej czy podzielę się nowiną z rodzinką...hmmmm...raczej tak, choć chcielibyśmy jeszcze zaczekać do końca tego 12go tygodnia, ale z drugiej strony to taka świąteczna okazja, poza tym mój brat po Świętach wyjeżdża a nie chcę mu mówić potem przez telefon. Rodzice M wiedzą że od tamtego tygodnia leżę w domu i się dopytują M co mi jest i on musi wymyślać hehe że osłabiona jestem, że chora itd. ...W sumie będę już w 11 tygodniu w Świąteczną Niedzielę....I mam nadzieję że powiedzenie rodzinie nie zaszkodzi naszej kochanej dzidzi ;-)
 
Witaj Pyszczku,
Miło że uspakajają cię moje słowa :):):)....ja wierzę że tak będzie ...
Myslę ze to bedzie wielka radośc jak powiesz bliskim a to napewno może pomóc a nie zaszkodzic dzidzi pod serduszkiem :)

Ptasiorek babo co z testem ???? ty sie nie dopytuj o luteine tylko testa rób...przeciez no !!!!!!!!!!!!!
 
Cześć Ptasiorku :-)
Hmmm to mnie zagięłaś z tym pytaniem...czekaj...raz jak zrobiłam wcześniej betę to już wiedziałam że wtedy nie byłam w ciąży więc odstawiłam luteinę po 10ciu dniach żeby szybciej dostać @ i żeby zaczął się nowy cykl i rzeczywiście odstawiłam i chyba na drugi dzień wieczorem dostałam....a wcześniejszy cykl brałam równo 14 dni i dostałam tego ostatniego 14go dnia, co oznaczało że cykl mi się wydłużył o 5 dni...no a ostatnim razem nie dostałam :-D Trochę to zagmatwane....
A dlaczego pytasz? Wzięłaś już te wszystkie 14 dni i okresu nie ma tak?
 
reklama
Do góry