reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

royana zdrówka dla Maciusia! O tak... znowu trzeba bedzie sie przyzwyczaić do zarwanych nocek.... heh :happy: najgorszy 1rok jak dla mnie..
Dziekuje!
Jak dla nas to prawie 2 lata byly nie przespane:szok::-D

Teraz chwile odstresowuje sie na bb, a za chwile zaczynam sie brac za prasowanko i pakowanko rzeczy do przedszkola:tak::-D
 
reklama
W PIĄTEK O GODZ 18:35 NASZA KIKI URODZIŁA PRZEŚLICZNĄ DERYA DILARA:-):-) KSIĘŻNICZKA WAŻYŁA 3640g i 51cm I MA CIEMNĄ ŚLICZNĄ CZUPRYNKĘ :-):-):-)
URODZIŁA PRZEZ WYWOŁANIE POSZŁO DOŚĆ SZYBKO:-)
MA SWOJĄ WYMARZONĄ CÓRECZKĘ !!!!
GRATULUJEMY KOCHANA:-):-)

Kika ode mnie tez przyjmij WIELKIE GRATULACJE!!! Wreszcie upragniona księżniczka.....Chłopcy pewnie szczęsliwi jak nigdy no i teraz będą musieli pilnowac jej jak rycerze. Buziaki kochana.
 
Witaj Anka34!

Byłaś moją inspiracją do zgłębienia tematu :-)
Dzięki Tobie wierzę, że się może udać :-), oczywiście życie zweryfikuje :-)

Pozdrawiam, dzięki
 
Ostatnia edycja:
Kiki, Okruszynko moje największe gratulacje z okazji narodzin Waszych córeczek!!! :-):-):-)
życzę Wam dużo zdrówka, dużo siły i miłości!!!
Buziaczki dla Was!!! :-):-):-)

4ee53f17a19b47c0.jpg e32c1ba303ae70d0.jpg
 
dzieki dziewczyny, wyniki biopsji bedą wstepne we wtorek ale cały czas mamy złe wieści :-( wiec nie nastawiamy sie na jakiś przełom :-(

Bershka mocno trzymam kciuki za wyniki biopsji!!!!!!!!! :tak: przytulam Cię bardzo mocno 14.gif i modlę się o zdrówko dla Waszego synka!
widziałam zdjęcia na nk :-) Kubuś jest prześliczny :tak::-) cudny chłopczyk :-)
Buziaczki dla Was! kiss.gif

przyszla @ no i dobrze szybciej nastepne starankadzis zaczynamy nowy cykl czyli przytulam sie ostatni raz 12 dnia cyklu w nocy lub 13 dnia ctklu wczesnie rano zobaczymy co z tego wyjdzie za ok miesiac buziaki dziewczynki i powodzenia

Pati przykro mi ale trzymam kciuki za kolejny cykl :tak:nowa szansa na dziewczynkę :tak:

Pyszczek mam nadzieje że pochwalisz się mieszkankiem jak już się urządzicie i wkleisz nam jakieś fotki ;-):tak:

Royanna śliczne zdjęcia z urodzin, Maciuś napewno zadowolony z wiertarki :-D a Ty wyglądasz kwitnąco :tak: fotki z Akademii tez fajne :-)

Tusia a nie byłaś u lekarza sprawdzić czy to nie torbiele???:confused: trzymam kciuki żeby jednak to nie to!

Patrysia i co szczeniaczki sprzedane?

Agniesiak dobrze że już wróciłaś bo brakowało nam tu Ciebie!!! :tak: fajnie że wypoczęłaś :-)
 
A ja wczoraj zrobiłam sobie wolne - urlop na żądanie :tak: odsypiałam wesele i musiałam Kacperka naszykować do przedszkola bo dzisiaj od nowa zaczyna się ranne wstawanie ;-) Kacper poszedł dzielnie do przedszkola choć mówił że mu trochę smutno:-(

Na weselu bawiliśmy się dobrze choć zespół był raczej kiepski i moim zdaniem mało ciepłych dań, ale ogólnie wesele fajne :tak::-) tylko pogoda nie dopisała bo cały dzień lało :wściekła/y: dopiero jak dojechalismy na sale to przestało padać :tak:fotki z wesela można zobaczyć na nk ;-)

To tyle u mnie...zabieram się do pracy bo mam jej mnóstwo :szok:

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło i życze miłego dnia! :-):-):-)
 
hej dziewczyny!!

Paula wspolzuje pracy...a kiedy staranki zaczynacie?moja Maja tez by chciala do przedszkola ale jej nie chca bo jeszvze nie ma 3latek!!

Bershka odezwij sie co z ta biopsja bo dzis wtorek!!

u nas dzis 30stopni wiec masakra...
 
DZIEŃ DOBRY :-)
Dziekuje!
Jak dla nas to prawie 2 lata byly nie przespane:szok::-D


ja mam do dzisiaj nieprzespane nocki:sorry:synuś budzi się bo chce pić i cos tak czuje że do urodzenia Alanka chyba się nieprzestwai na nocne spanie całkowite i będe maszerować między jednym a drugim:sorry:


Patrysia i co szczeniaczki sprzedane?


ach powiem ze już jednego nie ma bo wziął szwagier dla jednej rodziny(ale za darmo bo mu obiecaliśmy)moja siostra ma też wziąść ale czy weźmie(także za darmo)no i jest 1 kupiec w sumie 3 ale cisza jest z 2 a jeden to w niedziele chce podjechać:sorry:hmm więc zobaczymy jak będzie dalej:sorry:

Najważniejsze że potańczyliście i coś się zjadło a reszta umknie w oczkach;-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej dziewczyny!!

Paula wspolzuje pracy...a kiedy staranki zaczynacie?moja Maja tez by chciala do przedszkola ale jej nie chca bo jeszvze nie ma 3latek!!
ja się opiekowałam dwu i pół letnim Filipkiem a teraz poszedł do przedszkola:tak:Nie ma jeszcze 3 latek:-) Ciekawe jak tam sobie dziś radzi:-)Jego mama wzieła urlop by bylo mu raźniej na początku, po południu do nich zadzwonię to zapytam jak było pierwszego dnia:):-)


 
Do góry