reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ann tak mam Teutonie Be You i jestem strasznie zadowolona a troszkę wózków z racji 3 dzieci przetestowałam :)

Pirania jej już półroczku u KAI - jak ten czas szybciutko leci

Czytam Was kochane ale jest teraz tyle kobietek na forum że ciężko mi ustosunkować siedo każdej wypowiedzi

MAMA skarbie wiem wiem że wspominiasz i nawołujesz buziaczki
 
reklama
Monico
Witaj:)))) alez Ci corcia urosła:))) jednak czas leci nieublaganie...sliczna i kochana

Piranho
jakie piękne zdjecia jak Kajusia z braciszkiem sie tarmoli w lozeczku....piękne...
no i jak fajnie zasnęla w lezaczku:))))))
 
Czarodziejko, dzięki kochana, ano rzadkie chwile trzeba uwiecznić hehehe :-D

Koliber
, jak patrzę na Twój avatar to czuję wiosnę, do tego link do wykresu też taki wiosennie kolorowy :-) Ano Krzyś ma strasznie bujną czuprynę ale włoski z tyłu ma trochę zniszczone jeszcze z czasów niemowlęcych (powycierane od leżenia na plecach), marzy mi się by miał takie dłuższe ale jednocześnie wycieniowane włoski, niestety nie daje sobie obciąć czupryny ;-)

Dałam dziś Kai pierwszą zupkę warzywno-mięsną, ale się Krzywiła, Krzysiu równo wcinał
 
Piranha ale super rodzeństwo :)
Co do odpieluchowania to u nas zadziałało gonienie bez pampersa i za kilka dni załapał, najpierw obsikiwał wszystko, ale to była w końcu metoda co u nas zadziałała ...
Co do karmienia ja karmiłam 21 miesiący więc naprawdę sporo ... ale jak sie odstawilismy w nocy, tak od tej pory całe noce przesypia mi mały. Nie śpi w ciągu dnia ale w nocy śpi bite 12 godzin od osmej wieczorem do ósmej rano co mi np bardzo pasuje, i w nocy nie pije mleka, tylko przed spaniem
 
Dziewczyny mam pytanko odnośnie paskow ph, jak mierzycie nimi ph sluzu,wkladacie dopochwowo czy pobieracie sluz na palec. Jak dlugo czekacie na wynik?

Piranha

Mielismy takiego samego pajaca niebieskiego w gwiazdki:-) no i swietne zdjęcia bawiących się dzieciaczkow. Kaja jaka zadowolona:-)
Powiem Ci,ze szacun dla Krzysia,ze zrezygnowal ze smoczka skoro codziennie widzi go u Kai. Ja czekam az nam pozostale 5-ki wyjda i tez będziemy walczyc ze smoruksem.
Mam pytanie odn olive leaf, tylko dla facetow się to zaleca? Czy może kobitki tez mogą to łykać? Ja zamówiłam ale mój Em na wszystkie specyfiki mowi nie:/

Monico

Jeśli będzie bobo 2 to wlasnie zastanawiam się nad teutonia lub mutsy.

Koli

i co za ciacho Ci się dostalo? Ja mam smaka na pierniki,które piekłam w zeszłym tyg. Hmm maja być niby na swieta a szczerze nowych nie chce mi się piec:p
Podziwiam za ten chleb
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:happy:


U mnie weekend mija na porządkach i zakupach. Ja oczywiście w niczym nie biorę udziału, jedynie mąż i mama. Cóż....byle do następnych Świąt:rolleyes2: W sumie, to i tak bym nie dała z niczym rady, bo spojenie jest bezlitosne. Już mnie nawet ze snu wybudza, więc w ciągu dnia ledwo chodzę. Mam nadzieję, że wytrzymam te 3 tygodnie.


Piraniu
Kaja śliczna. Zawsze na fotkach taka uśmiechnięta. Aż trudno uwierzyć, że w rzeczywistości jest tak wymagającym dzieckiem. Te fotki z Krzysiem fantastyczne. W ogóle masz cudne dzieciaczki:-)

Daria u nas żadne żele nie dawały rady na ząbkowanie, więc w najtrudniejszych chwilach podawałam nurofen i dało się przeżyć.

Monico Twoja córcia słodka:happy: Piękna blondyneczka.

Miss dobrze słyszeć, że dajecie radę. 1 miesiąc za Wami. Teraz będzie coraz lepiej:tak:

Mila fantastyczna sesja! Twoi chłopcy świetnie pozują do zdjęć. Będziecie mieli cudna pamiątkę:happy:

Koli podziwiam za umiejętność szydełkowania:tak: Ja nie mam cierpliwości do tego, ale lubię cudeńka spod szydełka:happy:

Patrysiu Marcelka pożeram w całości:-p Uwielbiam wszystkie małe bąki, ale on ma w sobie COŚ, co sprawia, że mi się w serduchu aż ciepło robi. Jest cudowny. Uwielbiam na niego patrzeć!:-) Mam nadzieję, że chłopcy mają się lepiej, a mój ulubieniec nie złapie niczego od nich. Może mamine mleczko może go ochroni;-)

Andzia siły i cierpliwości życzę. I wciąż podziwiam, że tak dobrze sobie radzisz;-) Jędruś pięknie rośnie!

Miciurka gratuluje serdecznie i spokojnej ciąży życzę:happy:


Buziaki dla wszystkich :*****
 
reklama
Do góry