reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej. Dzieci śpią więc mam chwilę żeby Was poczytać.
mama super rzeczy. Jak ja kocham takie zakupy. Jak mam chwilkę wolnego to wertuję sklepy internetowe z dekoracjami do domu, ale ja już jestem zakupocholiczka internetowa. Mąż mnie ostrzega że jak zobaczy kuriera pod domem to mam się razem z nim pakować do samochodu hehe. Ale co ja poradzę jak mieszkamy od roku dopiero w nowym domu i jeszcze go nie urządziłam do końca.

pianha dzieci jak malowane. Rozbroiło mnie te zdjęcie Kai w leżaczku. Czy ja kiedyś będę mieć taką panienkę:-D A jak patrze na włosy Krzysia to mi się mój Kuba przypomina jak bym w jego wieku.

Daria fajna rodzinka z Was. Życzę Ci jeszcze jednej córy, tak jak sobie marzysz.

Andziak super fajni chłopcy. A Ty jaka laska po czterech ciążach.

Pozdrawiam WSZYSTKIE. Dobrej nocki.
 
reklama
Mama, fajne zakupki :)
Andziak, ale masz obstawę:)
A ja mam stres, jutro powrót do pracy i jakoś tak depresja mnie dopadła, ciężko będzie, czuję się jakbym miała wracać jutro tam po osobistej porażce ...
 
Maggie, mam właśnie zamiar tą metodę zastosować, czekam tylko na wyższe temperatury, właśnie ta metoda zadziałała u dzieciaczków siostry i córeczki koleżanki :-) Trzymaj się kochana!

Ann, podobno najlepiej jest umieścić śluz szyjkowy np. na patyczku kosmetycznym i przyłożyć do paska gdyż ma on wyższe pH (a to pH śluzu szyjkowego ma decydujące znaczenie). Wsuwając pasek do środka sprawiamy, że nasiąknie on śluzem ze ścianek, który ma niższe pH. Jednak taka metoda np. u mnie była nierealna ze względu na posuchę :-D Ten pajacyk to po Krzysiu jest, Kaja teraz tak szybko moczy ubrania ślinieniem się, że przebieram ją kilka razy dziennie i już się nie przejmuję, że jest w błękicie a nie różu :-D Podobno Olive Leaf ma przyjmować tylko mężczyzna.

Daria, cudne zdjęcia, ależ Colin niesamowicie pozuje :-)

Mama
, od dłuższego czasu zastanawiałam się w jakiej kolorystyce zrobić salon i normalnie mnie olśniło dzięki Tobie :-) Lampa cudowna! Do tych poduszek strasznie by pasowała ta brązowo-turkusowa firana/zasłona:
Zobacz załącznik 523747

Andziak
, śliczną rodzinę tworzycie!

Milla
, już my tu kciukami zadbamy byś miała córeczkę :-)
 
Piranhu, ja mojego Wiktorka odpieluchowałam kilka dni temu mimo że to zima, kaloryfery grzeją więc myślę ze w mieszkaniu to nie problem;), przez tydzień gonił bez pampersa i po tym czasie załapał. Pranie szło codziennie :) Wprawdzie jeszcze nie woła siku ale trzyma się za siusiaka i sygnalizuje, a ja go sadzam na nocnik no i zaraz nasika :) Także jak Ci zima niestraszna to można próbować już teraz :)
A tak poza tym to się ostatnio zaczęłam zastanawiać czy ja już po prostu nie jestem za stara na drugie dziecko, może stąd te problemy ...
Dobrej nocki wszystkim :)
 
Ostatnia edycja:
WITAM!

Wszystkim ZDRÓWKA!

Ech co ja miałam za noc :/ Alanek czesto się budził do tego te stany podgorączkowe maja codziennie :( Domis też miał pobudki a potem wstać i nakaqrmić Marcelka przebrac bo i kupsko zwalił no masakra tak biegac do trójki dzieci w nocy :/ ale za to spalismy do ok 8 gdzie przewaznie do 6 się spało bo tak Domiś już na nogach bywa...Marcelek dopiero wstał :)

Ogólnie nieciekawie u mnie jest...

Poczytam niedługo bo teraz czasu nie mam...
 
Dzien dobry :-)
wlasnie siedze z kawka, mlody oglada bajke,wiec pisze na szybko:D
Hmm wczoraj przeczytalam ulotke Wit b komplex i pisza,ze w nadmiarze b6 może powodowac zmeczenie:/ chyba obniżę dawke do 50 i zobaczymy jak będę się czula

Mama
Swietne dodatki, bardzo lubie zestawienia niebieskiego z brazem :) Lampa robi mega wrazenie

Piranha
Wiesz jeśli będę miala corke to tez sporo odzieży odziedziczy po bracie;-)- zwlaszcza bodziaki,pajace,dresiki,niebieskie kocyki,śpiworek i inne takie. Lubie niebieski i nie mam parcia na roz, w sensie na pewno będziemy posiadac rozowe rzeczy ale nie w dominującym stopniu. Strasznie podobaja mi sie ubranka dla dziewczynek z Zary ale niektore ceny odstraszaja.

Macy
Mam nadzieje,ze wstawisz fotke Waszej choinki:tak:

Andziak
Bartek stoi jak żołnierz w wojsku, pewnie była komenda baczność będzie fotka:-). Dla mnie fajna bo widac,ze u Was tetni zyciem.

Maggie
Trzymam kciuki za dzisiejszy dzionek w pracy.
Jaka za stara?? Nawet tak nie mysl,poronienia zdarzaja się w roznym wieku. Na zachodzie wiele kobiet decyduje się na pierwsze dziecko grubo po 30 a raczej,krotko przed 40

Patrysia
Zdrowka dla chłopaków i wiadro mocy dla Ciebie:*
 
Dziekuje:))

ANDZIAK
wspaniała ekipa!!na prawdę :))a ty uch po czwórce dzieci no super:))
DARIA super z was rodzinka:))Colin elegancko ubrany :))
PIRANHA jak się suuper bawią no sama radość bije od nich :)))
MONICO i ty masz panienkę już taką duużą :))jaki kitolek cudny hehe
MAMA super zakupy :))mi też te kolorki bardzo się podobają :))
MAGDA aj aj to spojenie ale jeszcze trochę 8 tuż tuż :))swoją drogą fajnie że wiesz kiedy godz.0 możesz odliczać a nie tak jak ja czekać i czekać :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień Dobry :)))
ja na chwilkę
Andziak
ale masz super chlopakow:)))) Jestes jak Królowa posród nich:)))))
a Jedrus takie serduszko malutkie:))))))
Piranho
a jak tam u Was poranek Mija?
 
reklama
Dzień doberek.

Ann29, jak się ogarnę, wstawię na pewno. :tak:
Koli, Ty to masz słodkie życie z Twoim mężem. :-)
Piranha, kobitki też w niebieskim mogą śmigać. Kai we wszystkim ładnie.
Andziak, wesoła ta Twoja gromadka. :-)

Miłego dnia wszystkim życzę.
 
Do góry