reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Macy śliczna choinka :)
Nie nadrobie Was, jeden dzień w pracy a padnięta jestem jak koń po westernie, ale jutro będzie łatwiej, taką mam nadzieję :)
 
Lor
cześć :)
musisz poczekac az nasza Pirania sie pojawi to Ona Ci najlepiej wsio napisze ..
ja brała wszystkie witaminy przez cały cykl ..jedynie wit E brałam do owu ..choć Pirania pisała ,że też brała cały cykl ..
pewnie z miesiąc musisz pobrac ,żeby uzupełnic niedobory ewentualne..
ale to wiesz--> każdej sprawa indywidualna..
w irygacjach nie pomogę bo nie robiłam ..



ściskam wszystkie babki ..wleciałam na chcwile na kompa to i na bb wskoczyłam :))

spokojnego wieczorku;)
 
Hello!

Patrysia
, masakra, oby ta nocka była lepsza.

Maggie
, jak było w pracy?

Czarodziejko
, niestety dzisiejszy dzień pasował idealnie do stwierdzenia "nie cierpię poniedziałków", oby jutrzejszy się zrewanżował ;-)

Myszka
, ja bym brała żurawinę od @ do owu. Co do irygacji to zależy, warto zrobić jeśli występuje EWCM gdyż irygacja go wymyje, no i oczywiście musisz zadbać o odpowiednie pH zarówno przed jak i po staraniach, nie można jednak obniżyć pH poniżej 4. Musisz sama na sobie przetestować co jest najskuteczniejsze i jak długo działa.

Macy
, cudna choinka!

Lorelain
, a co konkretnie będziesz łykać? Wszelkie suplementy zbijają szybko pH moczu a podobno pH śluzu spada wolniej. Dieta i suplementy w moim przypadku z cyklu na cykl powodowały zanikanie EWCM, organizm się więc stopniowo zakwaszał (a startując z niskiego poziomu łatwiej zadbać o pH 4-4,5 w finałowym momencie ;-)). U niektórych tabletka żurawinowa zbija mocno i dość szybko pH, na niektórych średnio działa, trzeba to samemu na sobie przetestować. Irygacje robi się albo irygatorem albo strzykawką. Witaminę B6 możesz brać już teraz, należy ją łykać w FF by zwiększyła progesteron w FL. Wątpię, że w aptece dostaniesz dawkę 100 mg :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha w pracy nawet ok, w sumie praktycznie nie pytali za dużo, chyba wszyscy wiedzą, dla mnie tak lepiej bo trochę bolesne opowiadanie swoich historii każdemu i wracanie do wspomnień, jedynie co to ciężko znów się wbić w ten rytm praca, dom, praca, dom...
Moja dobra koleżanka z pracy miesiąc przede mną zaszła w ciążę, niestety jej historia też tak smutno się skończyła jak moja i to przede mną jeszcze, ja jej mówiłam że może wywalczyć odszkodowanie i wywalczyła dzięki informacjom które ode mnie dostała. Dostałam dzisiaj za to pudełeczko kasztanków, też je uwielbiam :)
Patrysia, dobrej nocki, oby dzieciaczki dały pospać teraz lepiej :)
 
Ann czy możesz mi podać przepis na te reniferkowe ciasteczka bo tak smacznie wyglądają ??
Co do mojego wieku to jakieś artykuły czytałam ze po 35 roku znacznie wzrasta ryzyko różnych chorób genetycznych u dziecka i troszkę sie zdołowałam, no bo w koncu w przyszłym roku 35 lat skończę ...
 
ogladalam dzis film TED- niezly,ale sie usmialam.
kurcze cos z moim ph sie dzieje :( jakies dziwnie wysokie i nie wiem czy to nie po rephresh:/ wlasnie zaaplikowalam ponownie na probe 1/4 opakowania zobacze rano jaki efekt. jak bedzie wysoko odstawiam i robie irygacje a pozniej sprobuje z tym niemieckim zelem zawierajacym kwas mlekowy -ryzyk fizyk. dzis szperalam w necie-na ulotce pisza,ze moze spowalniac plemniory ale na forach medycznych lekarze sie wypowiadali,ze nie zabija plemniorow. jedna babka napisala,ze podczas kuracji leczniczej zaszla w ciaze-urodzila coreczke :D (fora kobitek starajacych sie o dziecko)

Maggie
ciesze sie,ze w pracy nie bylo tragicznie :*
a oto przepis:
Moje Wypieki | Waniliowe kruche ciasteczka z Rudolfem

ps. pamietaj,ze zawsze trzeba myslec pozytywnie, zobaczysz bedziesz jeszcze miala sliczna zdrowa coreczke:*
 
Ann, dziękuję Ci bardzo :)
No ja własnie dlatego nie opuszczam tego forum bo kiedyś może się uda, zresztą jak to mówią nigdy nie należy się poddawać i walczyć o swoje, przynajmniej trzeba spróbować :)
Ann Tobie też kibicuje i z całego serca życzę córeczki, jestem pewna że z takimi staraniami będziesz ją miała :)
A czy stosujesz jakąś dietę dziewczynkową ?
 
reklama
, niestety dzisiejszy dzień pasował idealnie do stwierdzenia "nie cierpię poniedziałków", oby jutrzejszy się zrewanżował
wink2.gif


Piranho
ja miałam taki weekend..Maksio przez te plesniawki dał w kosc...
dzieki Bogu to juz za nami..
no i mam nadzieje ze wtorek sie zreflektuje:)))))
usciski
Gorskie_krajobrazy_zimowe_-_domki_w_gorach_5578.jpg

Dziewczyny ale u nas przez noc napadało śniegu
jest tak cudnie..:))))
myślę ze Swięta w tym roku bedą naprawde "zimowe":)))
..no ale mnie to ominie:(

Idę zaraz odsniezac...bo auto ledwo wystaje spod tej "kopki" sniegu:)))
A powiem Wam ze wczoraj zanim sie polozylam spac...wygladalam sobie przez okno jak snieg sypał...nagle patrze a nam przed domem...na łące sarenka hasa:)))))
byla tak blisko domu..przebiegla przez ulice i zniknęla w ciemnosciach:))))
....mysle sobie w jakim buszu ja mieszkam:))))

No a zmieniając temat.....Maksiu dzis super:))))
jezyczek pięknie zbladl...taK się ciesze..normalnie kamień z serca.

80860_choinka-skarpety-jedzenie-wiateczne-kominek.jpg

Dziewczynki Kochane...
pewnie juz nie zajrzę przed wyjazdem dlatego juz teraz zyczę Wam Cudownych, Magiczny, pelnych ciepla świąt Bozego Narodzenia.
Zyczę Wam wspanialych chwil z bliskimi, odpoczynku ale i refleksji:))))
mega wielkie Buziaki:)))))

 
Ostatnia edycja:
Do góry