reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:)

Dziękuje za życzenia i ja również

jjj.jpg

 
reklama
DARIA wow aż niedowierzam że Colin ma dwa ząbki :0 :D nieźle:))

ZDRÓWKA!!U nas mega było nieciekawie ale teraz juz tylko poprawa:))
 
Aaa DARIA hehe Marcelek też poniekąd jak dziewczynka wyglada i szwagierka mówi bo to miała byc dziewczynka...

Marcelek to nasza taka Marcelinka:))
 
Patrysiak cos chyba w tym jest ja pozniej wrzuce fote jak zrobilam colinowi w takiej opasce co nadia jak byla mala (kolor babski ale nie bylo niebieskich tylko roz i fiolet;/) ale sa identyczni:)
no patrysia i nie wiem czy nie ida mu nastepne tymi dwoma juz tak haczy ze szok;/ bo on wiesz mowi ja nie bede ciagle pil mleka tylko mama dawaj kielbache :-D

dzis kuknelam co mi maz kupil i normalnie szok DSC-RX100 | R-Serie | Überblick | DSCRX100.CEE8 | DSCRX100 | Sony tak mi sie podobal ale w zyciu bym go nie kupila bo drogia tu mam :) ale sie ciesze jak glupia ;/ milego dnia lece dalej robic ;/
 
Witajcie dziwczynKi:)
ja na chwilke...
u nas wspaniale.....wiosna w pełni..takich swiat to jeszcze nie przezywalam....
maksio wyleczyl plesniawkę...
wszystko u nas ok..
jak wroce wkleje garsc zdjec:)
dziewczyny cudnych swiat!!!!
buziaki
 

Witam wieczornie a w zasadzie to już nocnie ;-) (Kaja dopiero przed minutą usnęła). Jutro wybywam do teściów na kilka dni a niestety nie będę tam mieć dostępu do internetu.

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia
wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,
a blask gwiazd przypomina, że czasem
wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie.

43393192.jpg

 
reklama
Do góry