reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny wiem że już po Świętach ale życzę Wam wszystkiego dobrego :)
Miałam taki zapieprz w pracy, potem wpadlam w wir zakupowo kuchenno sprzatajacy że wieczorem nie wiedziałam jak sie nazywam. Do tego Antos nie chodził do przedszkola w czwartek i piątek bo miał bardzo brzydki kaszel i trochę gorączki, ale przeszło i obylo sie bez lekarza.
Święta raz u teściów raz u moich rodziców, a jutro przyjeżdża do nas kuzynka męża z córkami (tak przedluzamy sobie Święta ;) )

Na Sylwestra nie było planów aż w końcu w ostatniej chwili zdecydowaliśmy że idziemy ze znajomymi na bal. Nie wiem nawet co tam będzie ale chcemy wykorzystać jeszcze chwile gdzie łatwiej oddać w opiekę dwójkę dzieci niż trójkę ;)

Do tego jestem zalamana zmiana przepisów podatkowych od nowego roku bo wywroci to moja pracę do góry nogami :( masakra jakas i dużo czytania i poznawania wszystkiego Ehhh
Dobrej nocy

Andziak super fotki z Chrztu - fajna z Was rodzinka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ho Ho Hooo..... i po mikołaju pozostało tylko wspomnienie
p.gif


Witam poświątecznie ;) chłopaki w domu, a ja w pracy, trochę ogarniam i wracam do domu ;)

Andziak chrzciny udane :) piątki przybijam starszakom i Jędrulę całuję :)
Nullka fajnie z tym balem :)
my sylwestra może zaczniemy w sobotę:-D

pozdrawiam i czekam na resztę ekipy ;)
 
A u nas po chrzcinach w jędrule cos wstąpiło zamiast na odwrót. Wieczorem wrzask albo przemeczenie albo kolki. W dzien tez tylko nosić. A ja wysiadam. Bo jeszcze 3 w domu.A wczoraj w kościele znowu wróciło pragnienie córeczki i zazdroszcze mamom które je mają.kiedy to minie...
 
A u nas po chrzcinach w jędrule cos wstąpiło zamiast na odwrót. Wieczorem wrzask albo przemeczenie albo kolki. W dzien tez tylko nosić. A ja wysiadam. Bo jeszcze 3 w domu.A wczoraj w kościele znowu wróciło pragnienie córeczki i zazdroszcze mamom które je mają.kiedy to minie...



andziak mysmy tak z nadia po chrzcie mieli przed jak by dziecka nie bylo a po caly czas ryk;/ kolka a pozniej zeby ;/ i tylko nosilam zeby nie plakala i wiem jak bylo ciezko a ty masz jeszcze trojke dzieci to dopiero musisz byc zmeczona... oby szybko minel !!!
 
Andziak super rodzinka :)
Co tu takie pustki, wszyscy jeszcze świętują ???
Daria wrzuciłaś filmik na fb, a przez przypadek wysłało mi się zaproszenie ;)
Nullka, czy pracujesz w księgowości bo piszesz o przepisach podatkowych ???
Z nowości to mój mąż dostał dofinansowanie na własną działalność gospodarczą no i rusza z tym wszystkim a ja póki co nawet nie bardzo mam mu jakoś pomóc, bo niestety koncówka roku i pracy mnóstwo :((
Dobrze ze jeszcze jutro i znów wolne :)
Ann co u Ciebie ?
 
Zaglądam pożno wieczornie..
Informuje ze wrocilismy do domku cało i zdrowo...
Jutro postaram sie kilka fotek wrzucic...a na przedsmak wrzucam jedną:))))
dziewczyny mega usciski...dla kazdej..

Andziak
widze Jedrus juz ochrzczony...calusy dla Aniolka:)))))


Grudzien w Italii:)))))
557196_4594871663143_635224112_n.jpg
 
daria a co jej dawałaś na te kolki?

z polskich aptek pomogla biogaia i colinowi tezja dawalam i byla cisza , (na poczatku jej nie mialam w niemczech to mial 2 -3 razy kolke ) dawalam sab simplex nic nie pomagalo dawalam lafexpomagalo na poczatku pozniej juz nie i na koncu biogaja i byla cisza :) i czopki vibrucol tez byly dobre
 
reklama
Andziak u nas na kolki sprawdzały się kropelki collinox. Ale najlepiej działala ciepła suszarka nad brzuszkiem nie za blisko i do tego przykryć pieluszką brzuszek i masować. Mały zasypiał w mig. Jeszcze pomagał czasami leżaczek z wibracjami. Mieliśmy kolki bite 3 miesiące
 
Do góry