reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień Dobry:))))
u nas dziś mroźno choc pięknie i slonecznie...a do tego biało:))))
ja z choróbska powoli wychodze..został mi juz tylko kaszel...
Dzieci zdrowe:))))

Milego Tygodnia dziewczynki:)
 
reklama
Ann , też miałam stresa przed powiedzeniem rodzicom , ja powiedziałam dopiero w 4 miesiącu ciąży:-p

Buziaki dla wszystkich :)
 
Witam i ja :)

u nas od dziś ferie, zima piękna jest...tylko póki co możemy na nią patrzeć przez okno, ale liczę że jeszcze w tym tygodniu dostaniemy pozwolenie na opuszczenie domostwa ;)

bierzemy się zaraz za pieczenie ślimaczków z kakao...mniam mniam :p

miłego dnia ;)
 
witam
Ja tutaj dzisiaj spokojnie
Truskafffka tak młody za miesiąc juz bedzie miał rok, tez jestem w szoku jak to zleciało, dopiero sie urodził a juz biega po domu
Pierogatko co u Ciebie ??? Pamietasz o spotkaniu? mam nadzieje ze juz niedługo
Ann czyli rodzina juz poinformowana za bedzie dzidziuś,jestem pewna, ze oszaleją na jego punkcie
 
Dziewczyny witam wieczornie - przepraszam ale szybko tylko relacja z USG połówkowego . Bardzo mam teraz mało czasu a dzisiejszy dzień to był istny kosmos :(

A więc po wizycie wszystko ok :) Dzidzia zdrowa i to najważniejsze. Wszystkie parametry w normie i średnia wieku z pomiarów wychodzi 21t0d a termin porodu wg dzisiejszego USG 27.05.2013. Nie ma co też patrzeć na te terminy bo z Antkiem na połówkowym termin wychodził 4 dni póżniej niż z OM a urodził sie 1 dzień po terminie z OM :)
Płeć potwierdzona praktycznie od razu po włączeniu USG :) Także 100% córeczka ;-) Nic już nie urosło między nogami :) Waga 405g :) Kawał baby ;-)
Jedyny minus to mała jest wstydliwa i słabo widać było twarzyczkę w 3D (mam tylko jedno zdjęcie i to nie jakieś rewelacyjne – to z 14tc w porównaniu z dzisiejszym było super :) ) Jedną stronę twarzyczki zasłaniała rączką a druga część przylegała do łożyska , ale nic tam najważniejsze że zdrowa :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny. W końcu dorwałam się do lapka ;)
U nas też piękna zima. Kuba wyszedł dzisiaj z mezem na podwórko i za nic w świecie nie chciał wracać do domu;-)

ann rodzice z pewnością cieżą się z ciąży. Zresztą dziadkowie mają największego bzika na punkcie swoich wnuków;-) Ja już nie pamiętam jak to było jak powiedzieliśmy moim rodzicom o ciąży. Komnetarzy nie było napewno, ale w jaki sposób im to powiedziałam? Chyba jakoś w rozmowie wyszło...

nulka świetne wiadomości nam przynosisz. Cieszę się, że wszystko w porządku. Ja musze bardziej pilnować sie z łykaniem witamin. Często zapominam :/ Muszę odkopać pudełeczko na lekarstwa i położyć przy łóżku lub w kuchni.
 
nulleczKo
to cudowne wiesci:)))))
tak sie ciesze ze malutka jest 100% zdrowa no i ze dziewczynka potwierdzona po raz 3:)))))
Juz nic się nie zmieni:)))

Aniu co do braku czasu....mam to samo.....
Dziś z ozorem na brodzie pojechalam na miasto z maksiem w celu kupienia mężowi przentu ur. i małego torciku.
Dzisiaj mój m skonczyl 35 lat:)))
na szczescie ze wszystkim zdazylam...
jak mąż wszedl do domu wszedzie ciemno...tylko palila sie swieczka na torcie:))))
niespodzianka sie udała:)))
 
Kamea Czarodziejka dzięki dziewczyny :)

My na takim zimowym spacerku z sankami na górkę byliśmy w sobote. Dzieciaki miały ubaw :)

Czarodziejko wspaniała niespodzianka dla M :) I widzę że Twój M mój rocznik tylko ja z maja :) Sto lat dla ema :)
A z wywalonym jęzorem to ja często latam . Aż strach pomyśleć co będzie jak z trójką bede tak latać.
Ja dzisiaj leciałam do wypożyczalni strojów bo mój Antoś ma jutro bal karnawałowy :) i będzie NINJAGO :-)
A Julek ma w środę bal w szkole
 
reklama
hej babeczki wieczornie

kate18
u nas leci, mała chorowała na szczęście już jest wsio ok, spotkanie jak najbardziej...trzeba tylko cos zorganizować

nullka gratuluje córuni, no i najważniejsze że zdrowa

ok uciekam do spanka bo o 6 pobudka, a znając małą to jeszcze ze 3 razy trzeba będzie wywalać cyca
 
Do góry