reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

patrysiak , hello :) milo że jesteś , "staruszki" już poplanowały a teraz zagladają w miarę możliwości i doradzają kolejnym staraczkom :)
 
reklama
A dobrze ze choc rzadko to jednak zagladacie dziewczyny :tak: Patrysiak gratuluje! Ewelin wez mnie nie stresuj tym Jonasem :-) Czarna76 jak samopoczuce? Juz masz z górki! :tak:
 
patrysiak , hello :) milo że jesteś , "staruszki" już poplanowały a teraz zagladają w miarę możliwości i doradzają kolejnym staraczkom :)

gratuluję chłopaczka, to super uczucie jak spełniają się marzenia, prawda? Jak się czujesz, imię już wybrane?
a Mama czasami coś napisze? ciekawe jak jej idzie we własnym gabinecie.
 
dzięki , czuje się nawet fajnie , chłopaczek rosnie , u mnie to i trochę planowania i pewnie jakiś łut szczęścia :)
mama rzadko zagląda , ale jest andziak , daria , pirania ,
 
Patrysiak BabKo!!!! no jesteś wreszcie. Co tam u Ciebie? Jak Ewelinka??? Jesooo już 7 miesięcy? nie wierze..Jak tam u Was/.??Kurcze pisz pisz bo umre z ciekawości!!!!!!! Nas już tu teraz nie widać bo my na zamkniętym piszemy.....
 
hej Kochana Czarodziejko, zawsze jak patrzę za okno a tam ciągle szaro i buro to tęsknię za tymi Twoimi kolorowymi wpisami:-) co u Ciebie, wracasz do pracy? U nas dobrze, ewelinka jest cudna, taka uśmiechnięta kluseczka. Chłopcy ją uwielbiają. Na razie jakoś ogarniam tą moją trójkę ale ze strachem myślę co będzie jak wrócę do pracy. Na razie zaplanowałam powrót na wrzesień ale zobaczymy jak to bedzie. A co słychać u reszty naszych "starych" dziewczynek?
 
no właśnie to już 7 miesięcy! A dopiero co mnie wspierałaś jak czekałam na wyniki amniopunkcji. czas zapieprza niestety, dzieci rosną, tylko my wciąż takie młode, hehe
 
ooo Jestes:))) a ja już priva wysmarowalam:))))Wiesz u mnie ok, chłopcy już coraz starsi,Juz z nimi luz. Maciuś szkola a Maks od września przedszkole. Ja od września do pracy:)))) także jeszcze wiosna i lato przede mną...chociaż tej wiosny to nie wiem czy się doczekamy:( A co u reszty...hmmm chyba mówiąc najogolnie- dobrze. Kilka dziewczynek zaciązylo..niektóre poodchodziły z braku czasu..a ja jak widzisz mimo iż już nie planuje- nadal tu jestem:)))) chociaż pewnie od września tez się to zmieni...
 
reklama
powiem Wam że mi także sprawdził się jonas przy synku i chyba będę go brać pod uwagę przy planowaniu dziewczynki :tak: chociaż kalendarz chiński też mi się sprawdził i już sama nie wiem czy opierać się na nim też czy nie... tyle tego jest :szok:
 
Do góry