reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
jonas sprawdził się też Jagience z tego co pamiętam. jonas może być jednym z czynników, który można wziąć pod uwagę przy planowaniu płci, ale z pewnością nie jedynym

ja gdybym wygrała w lotto i planowała siostrzyczkę dla ewelinki wzięłabym go pod uwagę ale to pewnie dlatego, że mi się sprawdził

Czarodziejko, odpisałam.
 
Czarodziejko, Patrysiak zgadzam się te wszystkie kalendarze oraz jonas należy traktować z przymrużeniem oka jako dodatek do planowania :tak: mam spisane (Pirahna) kiedyś podawała najważniejsze 7 czynników przy planowaniu płci i tego zamierzam się trzymać. jakoś mimo wszystko wolałabym żeby oprócz tego i jonas i kalendarze pokazywały dziewczynkę :-D to chyba tylko i wyłącznie dla świętego spokoju. kurcze dziewczyny też się trochę stresujecie tym całym planowaniem czy wyjdzie, czy się uda...?
 
hej
Patrysiak witaj, matko Ewelinka ma juz 7 miesięcy, szok, strasznie szybko to zleciało, my
w swięta robilismy roczek Alana, co prawda z miesięczym opoznieniem bo młody ma juz skonczone 13 miesięcy, mówisz, ze
wracasz do pracy od wrzesnia
 
Mam strasznie podły humor i nie mam się komu wyżalić. Pokłóciłam się z M, aż mi się wszystkiego odechciało. Mam ochotę spakować dzieci i siebie i wyjechać do brata, ale tak sprawy nie załatwię... Ach może jutro coś więcej napisze bo muszę ochłonąć.
 
HEJ WIECZORKIEM
Troszke mi smutno albo raczej nijako. Byłam u gina na nfz, masakra, co prawda zrobił usg ale nawet nie powiedział czy jest dominujący pecherzyk, ja wspomniałam mu że wczoraj bardzo bolało mnie z lewej strony a dzisiaj rózowy śluz z rana.. a on no co jak za 2 tyg będzie okres to znaczy że może i owulacja ale w pani wieku nie liczył bym na to:szok:
Poza tym z pracą... pisałam, że nici a tu , niby jestem przyjeta ale czekaja na pieniążki z urzędu.....
i takie tam....
Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec. Dobrej nocki
 
reklama
Witam i ja :)

okres dwupaku zakończony :) z radością informuję że 27.03. 2013 na świecie pojawił się nasz drugi Skarb Amelia :)
3370g i 55cm Naszego Szczęścia :)

i już tydzień Jej stuknął :-p



z dumny starszym bratem, który spisuje się na medal!!




Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, by doznały tego wielkiego szczęścia jakim jest cud życia :) czy to w wersji różowej czy niebieskiej ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry