reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

truskafffka ogromne gratulacje! kochane dzieciaczki a córeczka przesłodka! śliczny widok, jak ja Ci zazdroszczę :tak: ale w pozytywnym znaczeniu ;-)
 
reklama
milla nie wiem co się stało, ale pamiętaj że masz tu cały szereg kobietek które Ci żadnej krzywdy nie zrobią i będą Cię wspierać. Faceci są prości i często robią coś głupiego, bez zastanowienia. Trzymaj się cieplutko i nie przejmuj się za bardzo:sorry:
(ja między innymi dlatego chcę mieć córkę)

krystianmartin
, ten lekarz to może na jakąś kasę liczył że był tak nie miły. Jeżeli chodzi o ten śluz z domieszką krwi to może oznaczać że doszło do owulacji (niech mnie ktoś poprawi jak się mylę)
 
Witam się z rana z zieloną herbatką

Truskafko moje wielkie gratulacje! Śliczne masz dzieci. Zyczę Tobie i córeczce dużo zdrówka, miłości i szczęścia w tym fajnym składzie! Pozdrawiam.

Milla
witaj w klubie. U mnie przez święta też był huragan Mój dół jeszcze sie poglebil przez to wszystko. Ale kryzys juz zazegnany. No jeszcze tak troche dziwnie ale juz prawie ok ;-) U Ciebie tez bedzie dobrze zobaczysz :tak:

Krystianmartin co za konował. Co za matoły pracują po tych przychodniach to ja nie wiem. Wniosek wysnuł że naprawde by sie wstydził! Moim zdaniem sluz z domieszka krwi to owulacja jak nic. A za prace caly czas trzymam kciuki.

Dziewczyny gdzie ta nasza wiosna sie podziewa??? Ale w Mielcu juz ponoc stado 100 bocianow :szok: wiec u mnie juz chyba coraz blizej!!! :-)
 
Dziewczyny gdzie ta nasza wiosna sie podziewa??? Ale w Mielcu juz ponoc stado 100 bocianow
shocked.gif
wiec u mnie juz chyba coraz blizej!!!
biggrin.gif
Wiosna przyjdzie po weekendzie...Wczoraj w Tv mówili.tez już czekam i przebieram nogami. ciekawe tylko co będzie jak nagle caly ten snieg stopnieje.
spring-season-flower.jpg
 
krystian martin takich lekarzy jest więcej i to boli najbardziej tym bardziej iż w takiej delikatnej sprawie dla kobiety mogliby wykazać trochę taktu. A ten zwrot w"w pani wieku bym nie liczył na nic" to jakaś żenada. trzymaj się ciepło. Moim zdaniem śluz różowy to na bank owulacja.

Truskaffko niunia prześliczna.Wszystkiego najlepszego dla Amelki i mamy.

Elmo u mnie także bociany i kaczki już latają. Wierzę ze od przyszłego tygodnia już przyjdzie nasza wyczekana wiosna.
 
dziewczyny a czy zastanawiałyście sie może o zakupie takiego testu owulacyjnego "Afrodyta" taniej wychodzi niż testy. Można go tez dodatkowo stosować. Podobno pokazuje dokładnie kiedy jest owulacja. Ja przy planowaniu zamierzam również wziąść pod uwagę odstęp od owulki 5 lub 4 dni przed, a potem 3 dni przed jak nie wyjdzie a ten test pokazuje kiedy sie zbliża owu. Zamieszczam link
Afrodyta - Skuteczny Test Owulacyjny ze śliny • Co to jest Afrodyta Test Owulacyjny

Ja czytam teraz (po raz czwarty chyba) książkę schetlesa i była duża skuteczność jego metody w połączeniu z irygacjami więc tak myślę ze nie zaszkodzi i do tego się zastosować. A wy co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
hello
Truskaffko GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!

W sumie to do tego lekarza poszłam cytologie zrobic i tak wyszło przy okazji. Dzień wcześniej odczuwałam okropny ból lewego jajnika, taki ze mnie skręcało a na drugi dzień z rana ten rózowy śluz.... Oczywiście gdybym regularnie mierzyła temp to bym wiedziała, że to na bank owu.... Ale jak on mi dowalił to zaczynam mysleć że mam cykl bezowulacyjny.
 
reklama
Krystianmartin , nie przejmuj się konowałem , ale to tylko umacnia teorię ,że na nfz i bez kasy to nie ma leczenia ani diagnostyki , ech....
Milla , ochłonełaś ? powodzenia w układaniu relacji z M
Czarodziejka , jak to co będzie jak śnieg stopnieje? wszędzie pełno psich kup !!! ochyda
:angry:

Maran-ta , zawęziliśmy wybór do kilku , a na porodówce się chyba okaże :-D
 
Do góry