reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

sofi- nie wiem ja jakos tego pliku wygenerowac niemoge, wiec moze juznie dziala.... a nie masz go jeszcze przypadkiem na komputerze? bo ja chetnie przygarne jak cos - u mnie jakis error wyskakuje i caly komp mi sie wiesza ;/ - ale za to jonas sprawdzilam u mojej siostry i sie zgadza , a ona z pl wyslala smsa za mnie i tez sie zgadza napisali ze chlopczyk i jest , ale tm niby planowana ovu ma ci sie pokrywac w tych kolorkach - bo jak nie to chyba nic z tego - o ile ja to dobrze rozumuje ;))
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja też się na zdjęcie Zuzi nie załapałam.:-( Może innym razem
Jutro ikea jak dobrze pójdzie:-D trzeba się było pogodzić dla dobra sprawy.
Co do zasłon Eden to ja właśnie niedawno kupiłam sobie limonkowe z dekorii i powiesiłam w salonie i mam wiosnę w domu cudowną. Szkoda tylko, że za oknem śniegu po kolana.

Co do Jonasa to ja sobie go wykupię tylko muszę się zapytać o godz. urodzenia moich rodziców. Zobaczymy co on mi pokaże.

Lecę obiad kończyć potem spacerek. Papa
 
Witajcie dziewczynki :)
Mnie się udało wygenerować plik i teraz już wiem o co chodzi z tymi fazami księżyca i przyciąganiem do jaja plemników o odpowiednim ładunku...ale opiszę to wieczorkiem jak będę miała wolny komputer.
 
czesc babeczki
witam Was z maseczka na twarzy!
siedzę sama w domu i korzystam z życia;)

nie mozemy sie z mężem dogadac co do imienia, juz niby sie przyzwyczaiłam do Antosia, ale chyba bardziej podoba mi sie Adaś, jak mylicie, które imię ładniejsze?

mielismy wczoraj sesję z brzuszkiem, przyjechał znajomy fotograf, ukladalam z literek imiona najpierw antek, potem Adaś, ależ oni mieli ze mnie ubaw ;D

piszecie o wadze swoich maluchów, wiecie, ze moje dziecko urodziło sie 2900, a jak mial 3 miesiace wazył 8 kg!przez 3 miesiace przybral na wadze ponad 5 kg! a byl na cycusiu ;0 ciekawe, czy Antoś/Adaś też bedzie takim żadłokiem;))))))))

jak sprawdzam Jonasa to mi wychodza same różowe pola i ani jednego niebieskiego dnia... to znaczy, ze mi sie nie sprawdzil tak? oświećcie mnie pliz ;0


Sofi
melduję się;) dzięki, ze o mnie pamiętasz;) kochana powiedz mi gdzie można pobrac plik jonasa ten o którym mówiłaś?
Truskaffka cudne są Twoje dzieci, wspaniale, ze masz parkę
Milla głowa do góry! Faceci SA z marsa! Mój maz mi ostatnio powiedział, ze w ciazy nie jestem obiektem seksualnym i ogólnie brzuch nie jest seksi, faceci…….
Ewelin fajna afrodyta;)
Krystianmartin to przykre, ze trafilas na takiego lekarza…………
Patrysia ale wspaniale, ze jedziecie na wakacje…. My jedynie nad morze jak mlody będzie miał przynajmniej 2 miesiace….ale dobre i to;) a dzieci masz cudne………….. rodzina wprost idealna!
Czarna perła kochana planujesz trzeciego bobasa?
Miciurka fajny chłopczyk;) kiedy rodzisz?
Czarna Jonasz to piękne imię;)
Axarai niunia urocza! Też mi się taka marzy………….
Maran mój Kubus mówi, ze Antos wyskoczy niedługo z pępka, hehehe ciagle mnie o pepek pyta, czemu taki smieszny ;D
Elmo jak tam przygotowania????? Kto jeszcze startuje z Toba i Antosia?
specjalnie dla Ciebie podwójne chłopczykowi fluidki!!!!!!!!!!!!! Gdzie Twoja Zuzia? Usunęłaś już? Nie zdążyłam zobaczyc……….
Andzia głowa do góry! Często o Tobie myśle i wysyłam pozytywna energie;))))))))
Antosia 3mam kciuki!
Piranha hop hop, jak się masz?
 
Truskaffka gratulacje dla ciebie i coreczki :) sliczne dzieci :)
Patrysia fajna trojeczka :) córeczka ma ochroniarzy :)
Axarai ja nadii przebijalamuszy jak miala miesiac :) i super nawet nie pisla nic sie nie babralo nie sciagla sobie :) a widzialam u kolezanek jak miala wieksze corki to sobie szarpaly za uszy i zle im sie goilo ;/ ale to zalezy od dziecka :)
axarai chcialabym zeby moje dziecko tyle wazylo colin ma ponad 11 kg :) i okolo 80 cm :) drugi kolcek jak nadia :) oby dwa zarloki:-D
Maciurka gratulacje zdrowego synka :)

to sa moje dwa wielkoludy
553039_351346024966765_429727087_n.jpg
6699_351346004966767_2002542605_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
Daria Mamokubulki witajcie.
Kurczę Daria to Twój też niezłą ma masę:-D

Antosia to bardzo prosimy o wytłumaczenie.

Właśnie parę min temu urodziła bratowa mojego M. Po 2 chłopcach ma córkę. Jak była w ciąży i powiedziała, że będzie mieć córkę to trochę mnie zakuło w serduszku, ale jak się urodziła to się cieszę. Może i mi się uda?
 
Milla twoj synek ile wazy ? jest w podobnym wieku :) tylko twoj na piersi to pewnie troszke lżejszy :)
wiesz ponoc wiara czyni cuda :)
a jeszcze co to tego jonasa ja mialam wykupiony na rok tez taki jak patrysia tam bylo bardzo duzo dni na rozowo lub niebesko calkowicie inne sa niz te przez smsa czy cos ale mi sie w danym miesiacu nie pokryly dni :)
 
Ostatnia edycja:
1298563857_by_BlackWolf_500.jpg
Witajcie dziewczyny:))))) Cos mi się dziwnego dzieje z kompem ze nie mogę ani zmienić koloru pisma ani napisac poniżej czegos tylko wszystko leci jednym ciurkiem. Axarai Witaj:)))) Twoja Panienka już pewnie duza:)) Tak ten czas leci!!!! Andziak no Ciebie tez już tyle czasu nie "czytałam". Jak tam Jedruś ?> patrze ze 4 miesiące macie za sobą...jejku dopiero co był malusi!!!!! Wierze ze przy 4 dzieci nie jest łatwo...ja przy mojej dwojce nie raz nerwa mam i brak sił a o czym mowa więcej...Naprawde zawsze chylilam i będę chylic czoło mamom wielodzietnym!!!!!!!! Coraz mniej pisze na BB,,,Sa okresy ze mam czas a są takie ze tydzień nie zaglądam..przypuszczam ze w pewnym momencie kazda z Nas "pojdzie swóją drogą" i zniknie z forum....Zycie! Po prostu zycie,,,, Dziewczynki zycze Wam pięknej soboty,,,my zaraz jedziemy do mojej siostry na imieniny:))) buziaki

Daria zapomnialam napisac jeszcze do Ciebie- dzieciaki super i synek jak urosł..chooopisko piekne:)))) ucalowania dla Was
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny!!! od dawna tu nie zaglądałam, czasu brak po powrocie do pracy a tyle tu nowych dziewczyn, że wstyd się przyznać, ale nie ogarniam Was wszystkich:zawstydzona/y:;; Patrysiak - Ciebie też długoooo nie było, ale fajnie, że się odezwałaś!!!! a kiedy planujesz powrót do pracy? Ewelinka śliczna jak laleczka!!! Axa - wow, i Ty wpadłaś na chwilę!!! buziaki dla Ady ślicznotki!!! na długo do Polski przyjeżdżacie??? Dotty - dzięki za miłe słowa i za pamięć!!! postaram się częściej zaglądać, nie wiem czy uda mi się nadrobić wasze posty, bo odkąd wróciłam do pracy poczułam, że doba mi się skróciła... wszystkim życzę miłego weekendu!!!
 
Do góry