reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny.
Witam się popijając moją zieloną herbatkę.
No więc do mnie wczoraj przyszła @ więc zaczynam ostatnie 6 tyg przygotowań. Czuję lekki strach i panikę :szok: aczkolwiek w przyjemnym tych słów znaczeniu :-) Powiem wam że wczoraj nie mogłam zasnąć, jak pomysle ile to przygotowań, czytania, poswiecenia... i znowu pojawia sie pytanie a co jesli okaze sie ze to wszystko na nic sie zdało? Ale ale jak juz przychodzi ta @ to po wisielczym humorze sprzed kilku dni śladu brak, od razu mysli bardziej pozytywne tym bardziej ze za oknem slonce i nadzieja na wiosne coraz wieksza!

A więc
Krystianmartin sypialnia śliczna. Taka spokojna i wogóle. Ja z racji dwóch pokoi na stanie musiałam zrezygnowac z sypialni na rzecz pokoju dla Zuzy, no ale czego sie dla nich nie robi?
Antosiu nie dopytalam mamy o godz moich urodzin a calkiem zapomnialam :/ jak tylko sie dowiem napewno przesle Ci info do obliczen.
Eden czy mała blondi po mamie? Oj nieeeee :-) ja brunetka, mąż szatyn, nawet oczka ma po... wlasciwie to nie wiem po kim hehe ale na swoje usprawiedliwienie dodam ze w dziecinstwie dlugo bylam blondyneczką, z wiekiem wlosy zciemnialy, tak to jakos jest w mojej rodzinie. A ten pikajacy jajnik to widze ze daje Ci do myslenia :szok: ale by bylo. Przynajmniej ominelyby Cie te wszystkie stresy zwiazane z planowaniem :tak: Powiem Ci ze jak mi termometr w ostatnim dniu cyklu pokazal temp 36,9 to ojjjjjj cieplo mi sie zrobilo nie powiem, zimne poty mnie oblaly :tak: ale u mnie jak widzisz juz po strachu. Podwinelam rekawy i biore sie ostro za tego syna ;-)

Co do wagi dzieciaków, Zuzka w tym miesiacy skonczy 4 latka i wazy 14 kg. Kruszynka z niej raczej ale do jedzenia jest strasznie ciezka. Nie moge powiedziec zeby byla niejadkiem ale zeby ona zjadla obiad to sie tyle okreci na krzesle ze kosztuje mnie to chyba z 20 kg nerwów każdorazowo. Wyprowadza mnie czasem z równowagi no ale jak widac dzieci sa rozne.

Dobra biore sie do pracy. Zaczynamy nowy tydzień :-)
Czekam na was.
Pozdrawiam i milego dnia zycze!
 
reklama
398517_sloneczny-dzien-.jpg
Milego Dnia dziewczynki:))))))
 
Czarodziejko milo ze zaglądasz. Mam nadzieje ze Ty jako mama 2 chłopaczków również przeslesz mi troche niebieskich ~~~~~~~ Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny.

Ja wczoraj poszalałam na zakupach co prawda do domu wiele nie kupiłam. Tak więc Eden w ikei tylko dwie komody z serii malm kupiłam, wazon szklany i gałązki do tego wazonu i parę drobiazgów, ale za to trochę w smyku poszalałam. Weszłam na dział dziewczęcy, ale mąż mnie wygnał stamtąd szybko hehe. Śliczne te sukieneczki.

Eden no kochana to może już w Tobie siedzi mała Kruszynka.

Elmo mój Adaś jak się urodził to miał takie czarne włosy, że szok. Wszyscy się dziwili po kim po ja blondynka a mój M też do szatynów czy brunetów nie należy. Ma taki blond tyle, że ciemniejszy. A teraz Adasiowi włoski rozjaśniały i jest blondynek.

KrystianMartin super sypialnia. Miło, przytulnie nic tylko się w niej seksować. :tak:

Antosia ja też Ci prześle info na PW i bardzo ładnie się do Ciebie usmiecham :-)To można wyliczyć na cały ten rok?

Mały już płacze. Lecę.

Miłego dnia.
 
Milla ach te działy dziewczęce. Niestety te córki tez bardzo lubią zakupy a przynajmniej moja. Jak wpada do HM to ciężko ją potem z tamtąd przegonic :-) wszystko jej potrzebne. A zwłaszcza sukienki :tak: i przekonuje mnie uparcie jak to jej by sie do przedszkola przydały heh. Ja ikee planuje zaliczyc w sobote ale lista zakupów dluuuuga. Coz mam caly tydzien zeby urobic meza ;-)
 
Hej dziewczyny
Cieszę się że i wam podoba się sypialnia.
Elmo2 może i ja będę musiała zrezygnować z sypialni jak urodzi się córcia hehe, zreszta jest kilka optcji chłopcy mogą mieć jeden pokój a córcia swój, łatwiej i prościej gdyby urodził sie trzeci chłopiec :-D. Ale jak na razie to nawet zaciązyć nie mogę :no:.
od wtorku zaczynają się próby w kościele, następny odciągacz od mysli. Powiem Wam że jest tak dziwnie jak nie wiem kiedy była owulacja.
Kiedys pisałyście coś o specyficznym bólu i ja taki miałam w środę wieczorem a rano w czwartek śluz różowy... więc może to wtedy było kto wie..
 
Hej dziewczyny ile wpisów przez weekend było. Fajnie że jest nas tak dużo.
Czarodziejko te twoje zdjęcia tyle radości wnoszą.
Antosia ja tez wysłałam swoja datę urodzenia na pw. Ja już go mam ale chce zobaczyć czy dobrze go zrobiłam bo tez miałam trochę kłopotu z tymi plikiem wykonawczym. A pisałaś ze on wskazuje owulację -tak ? Bo ja nic takiego nie znalazłam.
daria
weszłam na ta stronę astro... ale nie mogłam zapłacić online za jonansa-możne coś się chwilowo serwer zaciął. dzieciaczki śliczne i tak szybko rosną.
Elmo witam serdecznie. Smutno mi bo tez nie zdarzyłam zobaczyć twojej małej.:-( Jeśli chodzi o moja dietkę to winko było pite w piątek- tez planuje się poprawić ale takie smaczne było. Wklejam wykres może mi pomożesz wykryć kiedy ona była ? A wczoraj ph 5,6:szok: coraz wyżej, od dzisiaj tylko kefir.
A jeszce jedno Elmo ja tak samo jak ty w papierzyskach pracuję.

OvuFriend - Zwiększ Szanse na Zajście w Ciążę!

krystian -martin pokój fajowy, mi tez się marzy mały remont.
 
Krystianmartin obstawiam że w srode wieczorem badz w nocy ale raczej wieczorem :tak:
Ewelin wchodze na ten Twoj wykres i czytam i mysle kurde identycznie jak u mnie, patrze a to moj wykres haha. Wiesz co nie widze Twojego wykresu, jak jestem zalogowana to widze swój a jak sie nie zaloguje to kaze sie zalogowac. Poczekam co powiedza dziewczyny, czy one beda go widziec... A w jaki sposób go wkleilas? Przez wklejenie adresu strony czy przez opcje udostepnij wykres?

Dziewczyny ja mam pytanie. Czy badania na toksoplazmoze i cytomegalie moge zrobic w dowolnym dniu cyklu czy obowiazuja tu jakies zasady? Któras z dziewczyn tutaj miala tokso, Antosiu Ty? Doradzcie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elmo2 zobaczymy, były przytulanki, ale nie co 2 dni tylko codziennie więc może znowu się nie udać, chociaż mąż od miesiąca bierze na wzmocnienie nasienia promen. Aj ciekawe ciekawe
 
Do góry