reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria-
czyli jak sie okazuje kazda ciąza jest inna i inaczej moze przebiegac:)))
Ogromnie Ci gratuluje ciązy...jesli dobrze pamietam to zawsze mowilas o trojce dzieci:)
na kiedy masz termin???/

A jak Colin??? juz niebawem roczek:))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez lapie dola, moje objawy sa takie same jak w pierwszej ciazy, mega intensywne mdlosci bez wymiotów i wiesz co to dla mnie oznacza? Moge zapomniec o synku
elmo- "powiem" Ci tylko ze ja miałam dwie kompletnie inne ciąże...w pierwszej samopoczucie okrutne, wymioty przez 3 miesiące...i jadlam kwaśne....druga ciąza bez mdlosci, wymiotów..jadłam słodkie...i mam dwóch chlopcow....nie sugeruj sie objawami!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Chciałam zapytać co ile robi się cytologie, bo mi wydawało się że raz w roku, a ten gin pobrał mi cyt ale nie wysłał bo powiedział, że co 3 lata się robi????????????????????
Elmo moje 2 ciąże były różne i mam też dwóch cudnych chłopców, a moja mama miała takie same objawy w obu a mam starszego brata
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Chciałam zapytać co ile robi się cytologie, bo mi wydawało się że raz w roku, a ten gin pobrał mi cyt ale nie wysłał bo powiedział, że co 3 lata się robi????????????????????
Elmo moje 2 ciąże były różne i mam też dwóch cudnych chłopców, a moja mama miała takie same objawy w obu a mam starszego brata
tak co 3 lata sie robi. W pl panuje przekonanie co rok nie wiem czemu.
 
Dziekuje dziewczyny. Nie wiem co ja bym bez was zrobila :-( Zawsze mnie troche pocieszy to co piszecie.
Czarodziejko nawet Ty mnie pocieszasz :happy2: dziekuje!
Krystianmartin To bardzo dobra wiadomosc :tak: Buziytologie? Hmm w Polsce niby na nfz raz na 3 lata darmowa ale ja mysle ze raz na rok dwa powinno sie badac. To samo usg piersi.
Maran Ewelin tak na spokojnie i racjonalnie jak pomysle to mowie sobie to samo, dlaczego mialoby sie nie udac, tak wiele zrobilam, a inni bez planowania maja dzieci wymarzonej plci. Wtedy znow powtarzam sobie najwazniejsze zeby bylo zdrowe :tak:
Maran jak fajnie ze zagladasz. Co u Ciebie?
Antosia ja caly czas trzymam kciuki za Ciebie. Masz racje fajnie ze siebie mamy.
A odnosnie migdalow poszlam dzis kupic i musialam sie wrocic od kasy odniesc bo mi sie zrobilo niedobrze na ich widok :-D haha jutro zrobie drugie podejscie. Ale wieczor juz dzis ok wiec humor od razu lepszy ;-) Dobra tyle o mnie bo ktos powie ze watek sie zamienia z planowania na opis dolegliwosci ciazowych ;-)

Dobrej nocki!
Czekam z rana na same dobre wiadomosci, szczegolnie od Antosi i Dorci :tak:
 
Elmo ja w ciąży z Wiktorem to czułam się po prostu paskudnie, spanie non stop cały dzień, a mdłości to mnie męczyły że hej od rana do nocy, co zjadłam zaraz leciałam. Dobrze że są objawy bo człowiek spokojniejszy że ciąża przebiega prawidłowo, na pewno będzie synek jak malowanie
Krystianmartin co za lekarz, zamiast doradzić pomóc to kompletna olewka, brak słów, ja też idę za dwa tygodnie, to będzie akurat w okolicach owulki więc mam nadzieję że co wypatrzy, poza tym zamierzam wysępić receptę na ten gynoflor :)
Cytologię robi się chyba co roku :)
 
Elmo z samego rana zaznaczę tempkę...mam nadzieję że nie spadnie :eek:

W Twoim brzuszku na pewno mieszka śliczny zdrowy i przebojowy chłopaczek !!! Na pewno !!! Ja to czuję !!!:tak::-D

Dobrej nocy kobitki !!!
 
Elmo moje ciąze też zupełnie inne. Z pierwszym mdłości bardzoooo długo, a z drugim w ogóle. Także to, że z dziewczynką mdłości a z chłopcem nie to jakieś zabobony.

Krystianmartin ja ostatnio czytałam ale już nie wiem gdzie, że co roku się powinno robić ale jeśli miałaś po ostatnim badaniu gr I to lekarz może Ci zlecić za trzy lata.
 
reklama
Elmo u nas bez zmian... chociaz, Maja coraz fajniejsza sie robi I mozna jej juz troche przetłumaczyc I sie nie raz posłucha, dzis np. wracalismy z placu zabaw bez wrzasków pierwszy raz od niepamietam kiedy I sama za rączke dała sie wyprowadzić :) Ala leniuch straszny, całe dnie by leżała, biegać jej sie nie chce bo zaraz mówi, że zmeczona :) jedyne co to lubi rysować no I TV oczywiście ;) po za tym pogoda niezła jak na ten kraj bo ok. 17-20st. I bez deszczu to troche korzystamy I chodzimy na spacery... Maja wszystkie mrówki I pszczoly podziwia no I oczywiście "pajonki I kraczany" ;-)

a tak w temecie cytologii to tu jest bezplatna co rok, ale ja robiłam ostatnio przed ciązą z Alą jakoś 6 lat temu a teraz wreszcie poszłam I zrobiłam 2 tyg temu, ale jeszcze wyników nie przyslali, mają być do 4 tygodni, wiec czekam ;)

pozdrawiam serdecznie wszystkich :*
 
Do góry