reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mamakaja wiem ze zludne nadzieje Ci teraz niepotrzebne ale ja nadal zaciskam &&&&&
Misia nie no do wrzesnia? :szok: Padłam! Zazdroszcze. Ale jak dobrze pojdzie ja juz wtedy bede na zwolnieniu a wtedy to chyba umre ze szczescia :tak: Wypoczywaj i baw sie dobrze!
Dorcia dzieki, czuje sie lepiej, mdlosci powoli mniejsze a czasami nawet juz bez. Wczoraj wytrzmalam bez drzemki do 22.30 :szok: no no no, niepoznaje siebie :-D
Daria ulala jakie smaki... ja zdecydowanie nie mieszakm smakow, jem juz wlasciwie wszystko, na nic specjalnie mnie nie odrzuca, co mialam jeszcze z tydzien dwa tygodnie temu, ale bez masakrycznych mieszanek. Idzie ku lepszemu...
Ewelin ja czipsy bardzo chetnie najlepiej solone. Ale jem tez slodycze itp. na poczatku odrzucalo mnie od slodyczy strasznie ale teraz nadrabiam ;-) Jesli chodzi o wizyte to jestem na 100% pewna ze nic sie nie dowiem, jak juz mowilam moj lekarz z tych ostroznych, naprawde, dlugo go znam. Sama nie wypatrze, wiesz przeciez jak bardzo podobne sa te narzady na tym etapie... Jak mam chwile slabosci to musze sie przyznac ze szperam w necie i szukam gina gdzie bym sie mogla umowic z 2 tyg pozniej i moze cos podejrzec ale poki co czekam na to genetyczne. Chce uslyszec ze wszystko dobrze bo juz naprawde zaczynam sie bac. Podziwiam Cie za tak dlugie planowanie. Bylas naprawde wytrwala i zdeterminowana, z calego serca zycze Ci wymarzonej coreczki! Widzisz Agagsm nie dowiedziala sie na tym etapie płci... to bardzo wczesnie.
Agagsm ciesze sie ze po wizycie wszystko dobrze, napewno odetchnelas z ulga. Super ze i samopoczucie lepsze, mozna wreszcie zaczac cieszyc sie ciaza! Trzymaj sie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Pewnie mnie nie pamietacie pisałam tu raz.Mozna powiedzieć ze planowalam plec, jestem w 17 tyg. dzis bylam na usg na 90% dziewczynka, pani doktor mowila ze jeszcze nie mam się nastawaic. Wstawię zdjecie moze Wy mi pomozecie co myslicie? bede wdzieczna.Zobacz załącznik 572818


proponuję wrzucić fotkę na amerykańskie forum in gender-tam są specjalistki od określania płci na podstawie zdjęcia nuba czy też zdjęcia takiego, jak Twoje, czyli potty shot. Ja, Pirania, Nullka wrzucałyśmy i laski się nie pomyliły ;-)
 
moim zdaniem to co ma byc to i tak bedzie nawet jesli planowalam to nie daje to zadnej 100% pewnosci a kiedys kolezanka mi powiedziala co wrozy z dloni ze bede miala corke i syna i sie sprawdzilo o wiecej dzieciach nie mowila ;p moze na drugiej rece;d

tak samo teraz wpadlam bo tak mialo byc wszystko jest zapisane z gory tak jak ta wrozka co z nia pisalam ona mowi ma 4 corki planowala chlopcow juz po drugim dziecku i nie wyszlo mowi ona akurat w to nie wierzy bo co ma byc i tak bedzie mowila byla teraz w piatej ciazy i poronila ;/

jednak probuje planowac plec bo pozniej jak sie uda to twierdzimy ze przez planowanie ale kto wie czy tak nie bylo np nam dane ze po dwoch syna jest corka albo p dwoch corkach syn itp;p nigdy sie nie dowiemy :)

moja babcia miala 4 corki i 5 syna i mowi pewnie nie mialaby tyle dzieci gdyby ciagle nie marzyla o tym synie :-p

u mnie sie szybko pojawia brzuch bo ja dopiero co po ciazy to widac szybciej a jak po nadii bylam w ciazy z colinem to w 20 tygodniu dopiero bylo widac :-) a teraz to masakra;/

agagsm ja to ciagle nie znam daty porodu ciagle mi sie przesuwa;/ niedlugo do marca dojde;/
 
Ostatnia edycja:
Mysiulka, poczekaj chwilę. Ciąża i karmienie to burza hormonów dla organizmu. :tak: Wszystko się ureguluje i wtedy ruszysz pełną parą. Powodzenia!
Mamakaja, taki spadek to żaden spadek. Zobaczymy, co będzie. Ja kciuków nie puszczam. Moim zdaniem tempka ciągle jest wysoko.
Misia, odpoczynku i czego jeszcze sobie wymarzysz!
Ewelin, ten colon c to błonnik chyba, tak? Zawszkodzić nie powinien. Ale przy błonniku sporo wody trzeba pić. Wtedy lepiej działa.

edit:
Daria, ja brałam - miałam raz albo dwa. Działać działa, ale ja zadowolona nie byłam. Całkiem mi zablokowało cykl, libido zero albo i jeszcze mniej. Zadowolona nie byłam.
 
Ewcik wrzuc linka gdzie to mozna wrzucic... widzialam kiedys ta stronke ale w jaki sposob zalacza sie tam fote?
Daria antykoncepcja mowisz? Rozbrajasz mnie :-D

Ewcik juz znalazlam.
 
Ostatnia edycja:
Misia to się na tym urlopie dużo relaksujcie i nacieszcie sobą. Czekamy na II kreseczki po powrocie:-)
Ewelin Elmo Elle mam to co Wy! Jak znajoma kobieta jest w ciąży to pierwsze o co pytam to: jaka płeć? Jak w odpowiedzi słyszę córka to aż mi się gorąco a potem słabo robi. Płakać mi się chcę i zaraz myślę, że innym to się udaję mi nie.Chciałam mieć pierwszego syna i mam, ale nie mogę sobie wyobrazić, że mogłabym mieć córkę to dla mnie takie nieosiągalne wydaje mi się.Ale spróbuję może się uda:-D
Milena wielkie gratulację:-) Choć ja też na zdjęciach usg się kompletnie nie znam
Tak w ogóle dziewczyny dzięki za wsparcie, fakt ten cykl był pierwszy w którym się staraliśmy.Myślę tylko czy zacząć w sierpniu czy czekać na wrzesień.Sierpień chłopak, wrzesień córa(u jonasa), bo w chińskim do końca roku chłopak.Są jakieś dziewczyny które planowały płeć nie patrząc na te kalendarze jonasa i chiński? pytam bo chce już zacząć te staranka :-D
 
reklama
tak haha elmo masz rację, ta nasza daria to normalnie błyskawica, Ja to planuje latami starania, zakładam wkładke domaciczną którą 1,5 roku przed planowanymi staraniami wyjmuję a by cykl wyregulować a nasza daria tysiąc myśli na sekundę.daria fajna jesteś.Uśmiech w twoją stronę.

mysiulka mi tez się wydaje że powinnaś poczekać-to dopiero dwa tygodnie-poźniej wszystko się wyreguluję.

macy
masz rację. tez tak pomyślałam że przy tym colonie powinnam więcej wody pic aby zaczął działać. a wiesz jaka ja madra kiedyś byłam, jakis rok temu tez go przyjmowłam tylko zjadałam dwie łyżki tego proszku, bez wody i sie dziwniłam czego nie działa a nawet wtedy miałam odwrotny rezultat, zatwardzenie. potem doszłam że bez rozcieńczania w wodzie to jak on zaczął w zołądku puchnąc to tworzył swego rodzaju korek. Ale cóż najpierw należny dokładnie przeczytać ulotkę.
 
Do góry