reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy można podawać siemię lniane 2 miesięcznemu dziecku?

tragikomedia

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam Jak w temacie. Pediatra zaleciła siemię lniane mojej 2 mc córeczce, na problemy kupkowe i brzuszkowe. Wcześniej był brak kupki, teraz jest za dużo i rzadkie. Dziecko ma też refluks. Podobno siemię leczy takie dolegliwości, ale czy moja córeczka nie jest za mała? Czy ktos ma doświadczenie w temacie siemienia? Pozdrawiam

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Dziwne zalecenia... kp czy mm?

tragikomedia

Rozwiązania
1
Mm emfamil ar. Chodzi o to aby śluz zawarty w siemieniu goił podrażniony kwasami żołądkowymi przełych i jelitka dziecka z refluksem. Ja sama leczyłam żoładek siemieniem i nieraz mnie uratowało, ale niewiem czy mogę odać je 2 miesięcznemu dziecku...

Annie1981

Rozwiązania
1
Jeżeli podasz siemię lniane to będzie już rozszerzenie diety, a to prawidłowo robi się po 6 miesiącu, wcześniej organizm dziecka nie jest gotowy na trawienie pokarmów stałych.

Aguu

Rozwiązania
5
Dość kontrowersyjne. To zalecenia pediatry?

tragikomedia

Rozwiązania
1
Tak. Dziś pediatra zaleciła. A czy podawanie np rumianku też jest rozszerzeniem diety? Bo rumianek moja mała piła i było ok.

Aguu

Rozwiązania
5
Polecam raczej by dał skierowanie do gastrologa najpierw.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Myślę, że napar z siemienia nie jest żadnym rozszerzaniem diety. To tak samo jak rumianek. Skoro jest to zalecenie pediatry to ja bym posłuchała. Ale nie podawaj tego często.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry