)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można podawać siemię lniane 2 miesięcznemu dziecku?

tragikomedia

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam Jak w temacie. Pediatra zaleciła siemię lniane mojej 2 mc córeczce, na problemy kupkowe i brzuszkowe. Wcześniej był brak kupki, teraz jest za dużo i rzadkie. Dziecko ma też refluks. Podobno siemię leczy takie dolegliwości, ale czy moja córeczka nie jest za mała? Czy ktos ma doświadczenie w temacie siemienia? Pozdrawiam

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Dziwne zalecenia... kp czy mm?

tragikomedia

Rozwiązania
1
Mm emfamil ar. Chodzi o to aby śluz zawarty w siemieniu goił podrażniony kwasami żołądkowymi przełych i jelitka dziecka z refluksem. Ja sama leczyłam żoładek siemieniem i nieraz mnie uratowało, ale niewiem czy mogę odać je 2 miesięcznemu dziecku...

Annie1981

Rozwiązania
1
Jeżeli podasz siemię lniane to będzie już rozszerzenie diety, a to prawidłowo robi się po 6 miesiącu, wcześniej organizm dziecka nie jest gotowy na trawienie pokarmów stałych.

Aguu

Rozwiązania
5
Dość kontrowersyjne. To zalecenia pediatry?

tragikomedia

Rozwiązania
1
Tak. Dziś pediatra zaleciła. A czy podawanie np rumianku też jest rozszerzeniem diety? Bo rumianek moja mała piła i było ok.

Aguu

Rozwiązania
5
Polecam raczej by dał skierowanie do gastrologa najpierw.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Myślę, że napar z siemienia nie jest żadnym rozszerzaniem diety. To tak samo jak rumianek. Skoro jest to zalecenie pediatry to ja bym posłuchała. Ale nie podawaj tego często.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry