reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy można podawać siemię lniane 2 miesięcznemu dziecku?

Annie1981

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2017
Postów
1 316
Rozwiązania
1
Nie zaleca się podawania ziół niemowlakom, bez wyraźnego wskazania zaufanego pediatry.
Rumianek może wywoływać silne reakcje alergiczne.


Siemię lniane po rozszerzeniu diety tj. po 6 miesiącu

 
reklama

Ewka34

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Marzec 2018
Postów
9 175
Rozwiązania
4
Mm emfamil ar. Chodzi o to aby śluz zawarty w siemieniu goił podrażniony kwasami żołądkowymi przełych i jelitka dziecka z refluksem. Ja sama leczyłam żoładek siemieniem i nieraz mnie uratowało, ale niewiem czy mogę odać je 2 miesięcznemu dziecku...
Ja podawalam ale 4-5 miesiecznej i zmielone pol lyzeczki siemienia do mleka.
 

tragikomedia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2018
Postów
156
Rozwiązania
1
Gastrolog nie wie o tym ponieważ było to już po wizycie. Wstrzymam się z tym siemieniem, ale w sumie lepsze siemię niż jakieś ciężkie leki na żołądek.
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry