reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można podkładać do spania poduszkę??

reklama
Ja osobiście nie jestem zwolenniczką jakichkolwiek poduszek dla tak maleńkich dzieciaczków.Wydaje mi sie to zbędne i chyba jednak najlepiej jak dziecko conajmniej do pół roku leży na płasko.
Ale każda mama inne ma zdanie:-)
 
u nas z powodu silnego ulewania Julka miała pod materacyk włozone ręczniki więc była kładziona pod niewielkim kątem, ale poduszeczkę taką płaską dostała dopiero ok 7 mca jak umiała sama siedzieć i swobodnie już się poruszała. Na poduszkę z tego linku szkoda kasy...
 
Ja mam taką poduszeczkę, ale starsza spała na niej dopiero jak skończyła pół roku :tak:, a młodsza jeszcze nie śpi na niej.

A czy szkoda kasy to nie wiem. Dostałyśmy ją od mojej mamy. Coś na opakowaniu pisało, że dziecko się nie poci na niej. Natalce dobrze się spało, teraz już ma normalną :-).
 
meyham, dlatego że bezpieczniej jak dziecko spi bez podusi dopóki nie zacznie samodzielnie się podnosić. Dlatego że taniej jest podłożyć pod materac ręcznik a kasę za poduszkę wydać na coś lepszego dla dzidziusia. Dlatego że jak napisała Karolina dziecko może olać takową podusię. Moja mała jak dostała poduszkę to i tak spała na kołdrze albo pod kołdrą bo strasznie wędrowała po całym łóżeczku. Teraz podusią nakrywa oczka i zasypia. Uważam poprostu że szkoda kasy na coś co nie jest wcale potrzebne i niezbędne do życia. Jeśli Ciebie stać to kup, ja wolałabym zainwestować w jakąś fajną zabawkę edukacyjna albo łóżeczko turystyczne.
 
Beatka - dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Za 30 zł niestety nie kupię łóżeczka turystycznego, a szkoda! :)

Przekonałaś mnie - nie będę jej kupowała!
 
reklama
meyham, kochana wiem że nie kupisz za 30zł łóżeczka ale możesz uzbierać na coś fajnego rezygnując z zakupu czegoś co jest faktycznie zbędne dla malca. Ja wiem po sobie sama że masę rzeczy kupiłam bo miałam kasę i chciałam mieć to czy tamto a leżą one czasem nowe bo nie było kiedy albo potrzeby użycia :)
 
reklama
Do góry