reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mozna poronic i o tym nie wiedzieć ?

paulina.b

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
99
Chodzi mi o poronienie zatrzymane. Występują objawy normalnie jak podczas ciazy: nudności, tkliwe piersi.
Czy jest to możliwe ?
 
reklama
Nie mam jakichś szczególnych powodów.
Koleżanka nastraszyla mnie że może mieć miejsce coś takiego A teraz się doszukuje :(
to przestań, bo nerwy ci nic nie dają. dziecko tylko stresujesz. W poprzednim wątku pisałaś, że masz zanik objawów, to normalne w tym czasie. Ja przed prenatalnymi już nie czułam mdłości, ani bolesnych piersi. Tylko spokój w życiu może nam coś dac !
 
reklama
Nie mam jakichś szczególnych powodów.
Koleżanka nastraszyla mnie że może mieć miejsce coś takiego A teraz się doszukuje :(
Ja tez coś podobnego słyszałam od koleżanki .. starałam się nie nakręcać , ale po tych silnych skurczach wolałam się upewnić .. być może akurat miałam pecha . Jeśli Ty nie masz objawów nie napędzaj się
 
to przestań, bo nerwy ci nic nie dają. dziecko tylko stresujesz. W poprzednim wątku pisałaś, że masz zanik objawów, to normalne w tym czasie. Ja przed prenatalnymi już nie czułam mdłości, ani bolesnych piersi. Tylko spokój w życiu może nam coś dac !
Wiem..Ok. 4 lat temu lekarz powiedział mężowi że w jego przypadku może być ciężko jesli chodzi o nasze staranie się o dziecko. A tu nagle zaskoczenie dla nas wszystkich, bo się udało:)
Bardzo mi zależy żeby urodzić to dziecko, bo w tym czasie przez który mąż się leczył mogliśmy o nim zapomnieć :( dlatego boje się kolejnych niepowodzeń
 
Wiem..Ok. 4 lat temu lekarz powiedział mężowi że w jego przypadku może być ciężko jesli chodzi o nasze staranie się o dziecko. A tu nagle zaskoczenie dla nas wszystkich, bo się udało:)
Bardzo mi zależy żeby urodzić to dziecko, bo w tym czasie przez który mąż się leczył mogliśmy o nim zapomnieć :( dlatego boje się kolejnych niepowodzeń
My zachodzimy zawsze w 1 cyklu starań jednak noe potrafię ciąży utrzymać dłużej niż 9 tygodni . Dzięki Bogu mamy córkę 6 letnia ..., ale tak bardzo chcemy dla niej rodzeństwa a tu poronienia ciagle 😢🤷🏻‍♀️
 
Chodzi mi o poronienie zatrzymane. Występują objawy normalnie jak podczas ciazy: nudności, tkliwe piersi.
Czy jest to możliwe ?
Jeśli chodzi o zatrzymanie akcji serca to tak, bo poziom bhcg musi spaść więc objawy mogą się utrzymywać. Natomiast samego poronienia raczej nie da się przeoczyć. Ja po prostu zaczęłam plamić, parę godz później pojawił się ból, skurcze i więcej krwi. Na pogotowiu okazało się, że rozwój zatrzymał się 2tyg wcześniej, a ja oczywiście nie mialam o niczym pojęcia..
 
Ja czułam w styczniu jak poroniłam dwa dni prędzej przestałam czuć objawy piersi na brzuchu mogłam leżeć ... do tego zaczęłam plamić wieczorem a rano już krwotok
 
reklama
Tak. Ja dowiedziałam się w 11 TC a zarodek umarł około 7-8,tc
Tak. Ja dowiedziałam się na 2 wizycie na usg. Nie było już tętna 8 tydzien i 5 dzień. Wczoraj miałam zabieg lyzeczkowania macicy i pobrania próbki kosmowki do badan genetycznych ktore ustala przyczynę obunarcia ciazy.
Brałam progesteron w sporych ilościach więc miałam wszystkie objawy. Teraz tak tylko zaczęłam kojarzyć że mialam od 5 tyg takie podobne bóle tylko oczywiście mniej nasilone jak te po lekach na wywołanie farakologiczneho poronienia: czułam takie delikatne pulsowanie szyjki macicy i bardzo delikatne skurcze w podbrzuszu.
 
Do góry