reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy mozna sie kapac w rzece w trakcie ciazy??

Paulla20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2010
Postów
50
Miasto
Warszawa
witam :) jestem w 17tc i podczas tych upałow jezdzimy ze znajomymi nad rzeke. zastanawiam sie czy moge sie w niej kapac?? :/ widuje na plazy kobiety w ciazy ale jeszcze nie widziałam zeby ktoras wchodziła do wody. prosze o odpowiedzi :)
 
reklama
ja sie boje infekcji dróg moczowych wiec w ogole nie wchodze ani do jeziora, morza, a nawet rzeki.. a czy można? pewnie i mozna, ale ja nie ryzykuje..
 
ja już kończę swoją ciążę ale na jej czas zrezygnowałam z kąpieli w basenach, jeziorach, rzekach... Mimo wszystko były powodzie tak?? Całe bakterie i wsio inne spływa, łatwo o jakąkolwiek infekcję, a to tylko dodatkowy problem ;-) hmm może wejdź po kolana? nie zanurzaj się po pas :-)
 
Dzieki za odpowiedzi :) meczyło mnie to pytanie od kilku tygodni i nie wiedziałam jak sie mam nad ta rzeka zachowac :( ale teraz juz bede uwazała bo nie chce siebie i dzidziusia narazac na zbedne prpblemy.
 
Zrezygnuj z kapieli tak jak radza dziewczyny!Ja osobiscie nie widzialam zadnej ciezarnej kapiacej sie a jestem czesto nad morzem.
 
a ja czesto jestem nad rzeka i owszem widuje kobiety w ciazy ale tylko lezace na plazy i to pod parasolami no ewentualnie spacerujace w kapeluszach po brzegu rzeki. Wiec ja rowniez nie bede ryzykowała :) zdrowie dzidziusia najwazniejsze :)
 
Hmmm dziwi mnie to co piszecie. Mnie osobiście lekarz bardziej zalecał jeziora itp niż baseny bo tam możesz się szybko grzybicą zarazić. Nie wiem co to za rzeka i jak z czystością ale ja często widuję kapiące się ciężarówki :))
 
reklama
Do góry