reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można wykonać test ciążowy na świeżym powietrzu?

reklama
reklama
Idąc Twoim tokiem myślenia powinnyśmy się zastanawiać czy w domu też możemy robić testy, bo chyba nikt z nas nie ma tak sterylnie czysto w domu żeby nie było żadnego pyłku np. kurzu, a poza tym przez otwarte okna też przedostaje się świeże powietrze
 
No brawo, wyzłośliwiłyście się w ten nudny wtorkowy poranek. Mam nadzieję że jest wam lepiej, bo mnie osobiście nie. Same niejednokrotnie zadajecie równie idiotyczne pytania i forumowicze starają się Wam odpowiedzieć na miarę własnych możliwości. A tutaj ktoś (mogę się domyślać tylko że jakaś bardzo młoda osoba) pyta o czynniki które mogą zaburzsć działanie testu I już jakieś durne śmichy ;) brawo, mam nadzieję że naprawdę wam lepiej
 
No brawo, wyzłośliwiłyście się w ten nudny wtorkowy poranek. Mam nadzieję że jest wam lepiej, bo mnie osobiście nie. Same niejednokrotnie zadajecie równie idiotyczne pytania i forumowicze starają się Wam odpowiedzieć na miarę własnych możliwości. A tutaj ktoś (mogę się domyślać tylko że jakaś bardzo młoda osoba) pyta o czynniki które mogą zaburzsć działanie testu I już jakieś durne śmichy ;) brawo, mam nadzieję że naprawdę wam lepiej
Do testów ciążowych dołączona jest ulotka z instrukcją i gdyby robienie ich w innym miejscu niż domowa toaleta zaburzało ich działanie to by było tam napisane.
 
Do testów ciążowych dołączona jest ulotka z instrukcją i gdyby robienie ich w innym miejscu niż domowa toaleta zaburzało ich działanie to by było tam napisane.

To jest dla mnie logiczne, nie ja zadałam pytanie. Ale sam sposób prowadzenia dyskusji tutaj i naśmiewania się z kogoś mnie po prostu zażenował.
 
No brawo, wyzłośliwiłyście się w ten nudny wtorkowy poranek. Mam nadzieję że jest wam lepiej, bo mnie osobiście nie. Same niejednokrotnie zadajecie równie idiotyczne pytania i forumowicze starają się Wam odpowiedzieć na miarę własnych możliwości. A tutaj ktoś (mogę się domyślać tylko że jakaś bardzo młoda osoba) pyta o czynniki które mogą zaburzsć działanie testu I już jakieś durne śmichy ;) brawo, mam nadzieję że naprawdę wam lepiej

Ty tak serio? Weź no sobie coś na rozluźnienie... Przecież tu ewidentnie widać wpis trolla internetowego, jak tyle lat jestem na tym forum, tak równie durnego pytania jeszcze nie było... I nie ma żadnego wytłumaczenia, bo skoro autor/ka robi pierwszy raz w życiu test ciążowy (a robi pierwszy raz w życiu, skoro się takie pytanie pojawia), to z pewnością przeczytał/a ulotkę (no chyba, że jest idiotą/ką i zamiast przeczytać ulotkę, woli zapytać w internecie...) i ten temat był napisany tylko i wyłącznie po to, żeby pobudzić użytkowników do odpowiedzi ;)
I prześmiewcze odpowiedzi nie działają na trolla tak, jak wypowiedzi zbulwersowane, takie, jak Twoja ;)
 
reklama
Baby czemu robicie taką niemiłą atmosferę?
A może to osoba młoda, mieszkająca na wsi i nie chce wykonywać testu w domu? Może Wam to w głowie się nie mieści, ale są jeszcze wioski i domy gdzie stoją na dworze drewniane wychodki 😉 Wasz poziom w tej rozmowie jest żenujący.

Co do pytania, test można wykonać wszędzie, otoczenie nie ma wpływu na wynik testu ciążowego. Powodzenia
 
Do góry