reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

właśnie, własnie też się pytam co tutaj tak cicho??????
Nieładnie....

ja dzisiaj mam 7dc, więc zbieram siły na owulkę i zakladam i wierzę w to, że w tym cyklu nam się uda, musi, po prostu musi!!!!! Podobno wiara czyni cuda więc nie pozostaje mi nic innego jak mocno wierzyć w sukces!!!

Co u was laseczki????
 
reklama
No co to tutaj się dzieje???
Dlaczego się nie odzywacie???????????
Smutno mi....
Meldujcie się tutaj wszystkie po kolei!!!!
Ja jestem na środku cyklu, więc będę działać z małżem, musi się udać...ale bez waszego wsparcia będzie ciężko....
A może tak zupełnie odbiegając od tematu - powiedzcie macie już jakieś plany sylwestrowe??? Jakieś fajne pomysły??? Bo my to pewnie znowu zaczniemy w ostatniej chwili coś załatwiać, hehhe
 
ja po wczorajszej wizycie u gina dowiedziałam sie że mam powiększona i pogrubioną endometrioze, ale nia mam i ni emialam zadnych objawów typu silne bole czy mocne krawaienie.
 
Dziewczyny, rano zrobiłam test ciążowy, okazało się, że jestem w ciąży. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć... jutro idę do gina ;-) To kolejny dowód na to, że mając endo można zajść w ciążę. Wikulaa Tobie też musi się udać!! Ja wiem, że tak będzie!!
 
reklama
Dziewczyny, rano zrobiłam test ciążowy, okazało się, że jestem w ciąży. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć... jutro idę do gina ;-) To kolejny dowód na to, że mając endo można zajść w ciążę. Wikulaa Tobie też musi się udać!! Ja wiem, że tak będzie!!

Mokka ja również GRATULUJE:-):-):-):-) naprawde świetnie!!!!
Ja was sobie dalej podczytuje i trzymam kciuki za nas wszystkie:tak:
U mnie nic się nie dzieje, w niedziele mam dostac @ więc czekam jak co miesiąc na cud:) no i śledze poczynania naszych polityków o refundacje in-vitro ehhh masakra
Buziaki kochane;-)
 
Do góry