reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
hej
liju co u ciebie melduj tu szybko?? :-)
dancingqeen ja miałam za wysoką prolaktyne i też mi nie pękały pęcherzyki , myślę że przy właściwej kuracji na pewno uda ci się zaciążyć :tak:
Adelo jak się czujesz?? mam nadzieje że nie masz jeszcze włosów na plecach ;-) (żarcik) ,pomyśl sobie że warto dla takiego bąbelka to wszystko znieść :tak:

moje trole mają etap dokuczania sobie wzajemnie więc co 5 minut awantura w domu i raz płacze jedno a raz drugie :wściekła/y: , mam nadzieje że to szybko minie
 
Cześć dawno mnie nie było, nadal starania bezowocne. Mam nadzieję, że pod koniec wakacji rozpoczniemy in vitro w Białymstoku. Obecnie walczę z torbielą czynnościową, 14 maja dowiem się czy paskuda zniknęła. Pozdrawiam.
 
Hej. u mnie spokojnie. od środy po świętach jestem w domu. czuje się ok. jeatem w 16 tyg,wszystkie niedogodności minęły. w zeszłym tyg byłam na fitnesie dla ciężarnych i od tamtej pory mam fazę czy z maleństwem jest wszystko dobrze. Ćwiczenia były lajtowe,nie obciążające mnie i brzuszka ale gdzieś tam siedzi mi coś w głowie :( może dlatego,że do tej pory wizyty wypadały co 2 tyg (z różnych powodów) a teraz musze czekać aż do 21.05... jeszcze nie wiem kto siedzi w moim brzuszku. przeczuć też brak,najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe. no i chciałabym już je czuć. wczoraj wydawało mi się że coś zasmyrało mnie pod pępkiem,ale nie jestem pewna czy to już TO czy moja wyobraźnia.
pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki!
 
Aniu czuję się w miarę teraz, jestem po wizycie - jest ok, ale chce mi wydłużyć kurację tymi tabletkami do września :( nie wiem czy wytrzymam tyle czasu bez staranek :( a włoski to ja mam raczej dużo normalnie i ciężko mi powiedzieć czy coś po tab mi przyrosło, ale na plecach nie mam ;)
 
tere dziś postaram się wrzucić w końcu ten suwaczek :p
Drogie mamusie mam do Was 2 pytania: po 1 kiedy poczułyście pierwsze ruchy maluszka? Ja jestem w 17tc +6d i chyba nic nie czuje :( tzn kilka razy wydawało mi się, że bąbelki w brzuchu to już TO. Ale od ponad tyg nic :( oczywiście zaczynam się nakręcać, że coś jest nie tak. A do wizyty tak daleko, aż 3 dni ;-)
po drugie czy któraś z Was ma może ten wózek Wózek dziecięcy Caravel - Wózki dla Dzieci & Akcesoria do wózków | Navington (oczywiście 3w1)? Bardzo nam się spodobał, opinie mam w miarę dobre. Ciężar mnie nie obchodzi bo mamy to szczęście, że nie będziemy go nigdzie dźwigać. Czym się kierowałyście przy wyborze wózka
 
Hej
Liju ja ruchy w pierwszej ciąży poczułam ok 23 tyg , nie stresuj się na pewno wszystko jest w porządku :tak:
Jeśli chodzi o wózek to chcialam przede wszystkim żeby się łatwo prowadził , miał duży kosz na zakupy , a spacerowke zeby można było montować tylem do kierunku jazdy zebym mogła widziec moje dzieci ;-) fajnie też jeśli ma dużą budę ktora ochroni przed wiatrem i deszczem Kuba jeździł w Quinny freestyle (teraz służy Lenie do spania w przedszkolu) a Lena ma maxi cosi mura 4 chociaż planuje go teraz sprzedać bo już dawno nieużywany stoi w garażu
 
Aniu dziękuję za odpowiedź. Ja jestem z tych niecierpliwych, co by wszystko chciały na już;-) na szczęście w środę zobaczę wkońcu moje maleństwo. Jesteśmy baaardzo ciekawi kto tam siedzi! Mi jest obojętne, oby było zdrowe (ale wiedzieć już bym chciała) a P. chciałby synka...
Tere wreszcie jest suwaczek :-D
 
reklama
hej,

Liju piekny suwaczek!!!! wozek tak na oko jest super :tak: ale kazdy wybiera pod swoim katem, w zaleznosci gdzie mieszka, czy musi sie duzo przemieszczac itp. My akurat patrzylismy na to, zeby gondola miala wszelkie zaczepy i pasy do czestego przemieszczania sie. Chodzilo mi o wygode w czasie jazdy samochodem, bo wiedzialam, ze bedziemy jechac do Pl, a to dluga podroz i tak jak Ania patrzylam na kosz na zakupy:tak: i zeby sie prosto skladal, bo ja jestem Zosia Samosia i sporo rzeczy robilam sama: na przyklad jezdzilam na ploty do kolezanki do innego miasteczka:-D
Jesli chodzi o ruchy to jakos w okolicy 20tc poczulam;-) no i do srody juz niedaleko to czekamy na niusy:tak:
 
Do góry