reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Dzięki dziewczyny za wsparcie, zobaczymy, co los przyniesie...
Axa, czy mogłabyś, jeśli masz czas i ochotę napisać parę słów o swoim "przypadku", jaki stopień endo i jak długo się starałaś. Byłabym wdzięczna.
 
reklama
Witajcie:)
Daian, Groszku nie wiem co jest przyczyną waszych kłopotów ale trzymam kciuki aby się wszystko ułożyło!!!;-) ja też miałam mega kryzys mój M nawet z domu się wyprowadził do rodziców, poprostu w tej codziennej gonitwie zgubiliśmy się gdzieś po drodze, szaleństwo za dzieckiem(z mojej strony) i dużo innych niedomówień....
ale naprawde się ciesze że tak się stało bo atmosfera się oczyściła i wiemy już jak mamy razem funkcjonowac jakie są wartości. Kochane trzymajcie się, najważniejsza jest szczera rozmowa o naszych problemach i zrozumienie naszej drugiej połówki:tak:
A ja kochane byłam u lekarza i powiedział mi że jestem zdrowa jak ryba:-):-):-)
endometrioza dała sobie spokój już prawie rok czasu:-) mój mąż musi iśc teraz na badania.
Hehe teraz zmagam się z żylakami na nogach, masakra już miałam kiedyś usuwane i znowu mi wyszły na 7 wrzesnia mam usg żył i się okaże czy leczyc czy usuwać :baffled:
Buziaki dla Was:-)
 
Wróciłam z wakacji i widzę, że wątek troszkę odżył - bardzo mnie to cieszy!!!

Daian, Groszku
- na pewno w waszych sprawach nie potrafię wam pomóc, ale moge powiedzieć tylko tyle, że mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży

daian - nie możesz mówić tak, że już zawsze będziesz sama, że nikt Cię nie będzie chciała i takie tam - TO NIEPRAWDA!!!

u mnie oczywiście (niestety) bez zmian...ręce opadają.,..
ojej coś jeszcze miałam napisać i z głowy mi wyleciało, gryyy
 
hejka Dziewczynki:) ale tu cisza...
kochane może się odezwiecie i mi pomozecie:) od pięciu dni spóznia mi się okres robiłam test popołudniu i jedna krecha nigdy mi się @ tyle nie spózniała!!! Temp. rano nie mierzyłam ale popołudniami waha mi sie między 36.9 a 37.1 a raz miałam 36.7 naprawde nie wiem o co chodzi? lekarz powiezdział mi że jestem zdrowa jak ryba od ponad pół roku okers miałam regularnie co 28 dni a teraz cisza. Owulacje napewno była bo potwierdzona przez lekarza (9-10d.c) a dzisiaj jest 33d.c:/ Dzwoniłam do lekarza test kazał zrobic w poniedziałek. Jest to możliwe żeby było zawcześnie na test? buziaki
 
Asieńka czasami tak jest że test od razu nie wychodzi , ja robiłam pierwszy po tygodniu i wyszedł pozytywny a moja bratowa robiła po 10 albo 12 dniach i wyszedł negatywny a dopiero po kilku dniach jak powtórzyła to wyszedł pozytywny , spokojnie poczekaj do poniedziałku albo zrób test rano po przebudzeniu ewentualnie możesz zrobić bete ;)
 
Asieńka czasami tak jest że test od razu nie wychodzi , ja robiłam pierwszy po tygodniu i wyszedł pozytywny a moja bratowa robiła po 10 albo 12 dniach i wyszedł negatywny a dopiero po kilku dniach jak powtórzyła to wyszedł pozytywny , spokojnie poczekaj do poniedziałku albo zrób test rano po przebudzeniu ewentualnie możesz zrobić bete ;)

Ania Sim dzięki za odpowiedz mam nadzieje że to ciąża i strasznie się boje że może się coś namieszało:/ kochana czy przy ciąży musi byc koniecznie wysoka temperatura???? bo ja już zwariowałam. Buziak
 
Asienka tak jak pisze AniaSm test czasami nie wychodzi, bo jest za wcześnie. Zrób w poniedziałek, albo idź na betę jest pewniejsza :tak: Trzymam mocnooooooooo kciuki, żeby @ się nie pojawiła, i żeby na teście były dwie kreseczki :tak::-D
 
reklama
czesc dziewczyny,
Ja tez mam endometrioze. Staralismy sie o dzidziusia ok. 2 lat, nic z tego nie wychodzilo, wiec chodzilam do lekarzy... Dopiero 3 z rzedu odkryl, ze mam endo i skierowal mnie do szpitala. Mialam miec laparo, ale okazalo sie, ze mam taki sajgon w brzuchu, ze musieli mnie operowac. Niestety moje jajowody okazaly sie niedrozne, ale lekarz mowi, ze mam szanse. Od 5 miesiecy dostaje zastrzyki Decapeptyl Depot. Zostal mi jeszcze tylko jeden i ide sprawdzic czy jajowody sa drozne.
Napiszcie, czy ktoras z was leczyla sie Decapeptylem i czy udalo sie zajsc w ciaze?
pozdrawiam,
magda
 
Do góry