reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Madziamadzia - to już trzy miesiące??? SZOK!! jak ten czas szybko leci... Ładniutki z niej szkrabik:))) Buziaki dla was!!!

Mokka - pozytywne myslenie - dokładnie!! Tylko czemu u mnie to nie działa??? Może dlatego, że za każdym razem przychodzi taki moment, że tracę nadzieję...:((
 
reklama
Wikulaa - Kochana, każdy czasem ma chwilę zwątpienia, ale nigdy nie można się poddawać. Życie jest piękne i trzeba w nim szukać tego, co cieszy. Skup uwagę na innej rzeczy, nie myśl ciągle o problemach z ...... Często oderwanie myśli od jednej rzeczy pomaga ;-) I nie trać nadziei ! Nie jesteś sama ;-)
Jeśli mogę zapytać, to ile masz lat?
Pozdrawiam
 
Wikulaa - Kochana, każdy czasem ma chwilę zwątpienia, ale nigdy nie można się poddawać. Życie jest piękne i trzeba w nim szukać tego, co cieszy. Skup uwagę na innej rzeczy, nie myśl ciągle o problemach z ...... Często oderwanie myśli od jednej rzeczy pomaga ;-) I nie trać nadziei ! Nie jesteś sama ;-)
Jeśli mogę zapytać, to ile masz lat?
Pozdrawiam

Ja to wszystko wiem, ale czasami tak bywa, zły dzien i tyle.
A co do latek, to taka stara całkiem, dzisiaj kończę 25:))
 
wikula Sto Lat!!!!!!! Bez młoda z Ciebie dziewczyna i jeszcze wszystko przed Tobą ;)

madziamadzia dzieciaki rosną jak na drożdżach :) , ani się nie obejrzysz jak będzie biegać po pokoju
 
Wikulaa spełnienia marzeń!!! ;-) Młodziutka jesteś, więc nie zamartwiaj się tak bardzo ;-) ja jestem duuużo starsza od Ciebie, więc czasu też mam mniej.
 
Wikulaa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-D:-D:-D:-D Spełnienia najskrytszych marzeń :tak: I nie jesteś stara ;-) co ja mam powiedzieć: w tym roku stuknęła mi 30-stka :dry:, ale co tam czuję się jakbym miała 18-ście :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mokka widzę, że jesteś z Wielkopolski, z jakiego regionu?
 
Wikulaa, spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego, ZDROWIA, miłości i pieniędzy (to nieprawda, że nie dają szczęścia :-) ).
Dziewczyny, Wy mówicie, że jesteście stare??? Mi za parę dni stuknie 34! a perpektywy na dziecko nie ma...
 
reklama
Wikulaa spełnienia marzeń!!! ;-) Młodziutka jesteś, więc nie zamartwiaj się tak bardzo ;-) ja jestem duuużo starsza od Ciebie, więc czasu też mam mniej.
wiek wcale nie gra roli, niestety to choróbsko cały czas się może rozwijać...
Ale co tam nie załamuję się....

dziękuję wam wszystkim za życzenia
 
Do góry