reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

dziewczyny my już w PL :) ,jak weszłam do mojego mieszkania to miałam ochotę krzyczeć i wracać spowrotem ,normalnie urządzili sobie u nas jakiś magazyn (mamy oddzielne mieszkanie w domu jednorodzinnym u teściów), co się komuś plątało to wynosił do nas ,wrr masakra
no a staraczki po wszystkim nogi w góre ;) i trzymać "chłopaków" ile się da i żeby drogi nie pomylili ;)
buziaki
 
reklama
dziewczyny my już w PL :) ,jak weszłam do mojego mieszkania to miałam ochotę krzyczeć i wracać spowrotem ,normalnie urządzili sobie u nas jakiś magazyn (mamy oddzielne mieszkanie w domu jednorodzinnym u teściów), co się komuś plątało to wynosił do nas ,wrr masakra
no a staraczki po wszystkim nogi w góre ;) i trzymać "chłopaków" ile się da i żeby drogi nie pomylili ;)
buziaki

Oj nie zazdroszczę!! Ja mieszkam tak jak Ty (mam osobne mieszkanie w domku u teściów) i bym się strasznie wnerwiła, jakby sobie u mnie graciarnię zrobili...Ja to bym jeszcze pewnie liczyła na to, że oni mi posprzątają mieszkanie przed moim przyjazdem (i przypuszczam, że teściowa tak by zrobiła, hehehe)
Jak podróż minęła????? Na długo przyjechałaś???
Kurcze ja już chcę święta, tak lubię to jedzenie, tą atmosferę....
 
Asienka i co tam??? Masz juz jakies wiesci??? Dzisiaj juz 21 :)

My swiat w Pl niestety w tym roku nie bedziemy spedzac tak wiec atmosfery swiatecznej troche brak, ech... Ale to i dobrze biorac pod uwage fakt, ze wiekszosc lotnisk jest pozamykana albo ma ograniczona ilosc lotow.
 
Asienka i co tam??? Masz juz jakies wiesci??? Dzisiaj juz 21 :)

My swiat w Pl niestety w tym roku nie bedziemy spedzac tak wiec atmosfery swiatecznej troche brak, ech... Ale to i dobrze biorac pod uwage fakt, ze wiekszosc lotnisk jest pozamykana albo ma ograniczona ilosc lotow.

Hejka:-)
Dzięki za pamięć:tak: jak narazie @ nie ma ale wydaje mi się że przyjdzie, brzuch boli jak na małpice.... dalej czekam...
Dzięki buziak
 
Oj nie zazdroszczę!! Ja mieszkam tak jak Ty (mam osobne mieszkanie w domku u teściów) i bym się strasznie wnerwiła, jakby sobie u mnie graciarnię zrobili...Ja to bym jeszcze pewnie liczyła na to, że oni mi posprzątają mieszkanie przed moim przyjazdem (i przypuszczam, że teściowa tak by zrobiła, hehehe)
Jak podróż minęła????? Na długo przyjechałaś???
Kurcze ja już chcę święta, tak lubię to jedzenie, tą atmosferę....
moja by mi też posprzątała jakby była w domu ;-) ,będziemy tutaj 3 tygodnie i wracamy ,a podróż była by całkiem znośna jakbyśmy nie musieli wyjechać 5 h wcześniej :-( ,a Kuba uznaje w nocy tylko spanie w łóżeczku więc podróż nocą nie była przyjemna bo on płakał więc w końcu staneliśmy na parkingu ,ululałam go na rękach i dopiero wsadziłam w fotelik , w ciągu dnia było już ok :tak:
Hejka:-)
Dzięki za pamięć:tak: jak narazie @ nie ma ale wydaje mi się że przyjdzie, brzuch boli jak na małpice.... dalej czekam...
Dzięki buziak
asieńka spokojnie ,mnie też brzuch bolał na @ a jednak nie przyszła :tak:
 
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
dużo ciepła oraz mnóstwa prezentów!!!
A w szczegolnosci staraczkom tego najwspanialszego prezentu: dzidziusia!!!
 
hejka wam dziewczyny jestem tu nowa jeszcze nie wiem jak tu to wszystko działa, u mnie tez podejrzewają endometriozę i chyba będę miała laparoskopie ale jestem w trakcie badan troszkę mam trudniej bo jestem za granica, ale jakoś daje rade .Z mężem staramy sie juz troche czasu wiec bym powiedziała długo no ale cóż aż do skutku , wierze w to ze sie uda mam caly czas pozytywne nastawienie a to najwazniejsze , moja kolezanka tez to miala i po laparoskopi zaszla w ciaze takze mam nadzieje ze mi tez sie uda chyba ze wczesniej przed operacją , tak strasznie pragnę mieć dzidzie wiem ze nie mogę stale myśleć o tym ale czasami się nie da dobrze ze jest taka strona jak ta i osoby które dają troszkę nadziei także pozdrawiam wszystkie staraczki ale nie tylko i te co im się udało i są mamami pozdrawiam was serdecznie dziewczyny:-);-)
 
No i
____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyć trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.


 
reklama
Do góry