reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Swieta, swieta i po swietach.

katrinsabati ja tez jestem za granica i mam juz potwierdzona endo. Teraz jeszcze ide do lekarza i na liste oczekujacych na zabieg. Caly czas oczywiscie probujemy i mam nadzieje, ze jak pojde do lekarza nastepnym razem to juz bedzie fasolka. W swieta nad tym ciezko pracowalismy he he.
 
reklama
ciekawe co u asieńki?? nie odzywa się nic a już powinno być coś wiadomo
hejka!
Przepraszam że sie nie odzywałam ale małpica przyszła i miałam małe załamanie:-(
Tylko dziewczyny ogólnie jest ze mną coś nie tak? bo trzy dni temu straciłam przytomność jedząc śniadanie i ogólnie jestem słaba... to były dwa ostatnie dni @ i tak skończyła się o dwa dni za wcześnie. Byłam u lekarza i znowu jetem na l4 bo powiedziała że na 30% może to być ciąza może też być anemia no i dzisiaj byłam na badaniach krwi, moczu i cukru a w piatek do kontroli i mam jeszcze skierowanie do neurologa
ehhh masakra co się ze mną dzieje?
buziaki kochane
 
hejka!
Przepraszam że sie nie odzywałam ale małpica przyszła i miałam małe załamanie:-(
Tylko dziewczyny ogólnie jest ze mną coś nie tak? bo trzy dni temu straciłam przytomność jedząc śniadanie i ogólnie jestem słaba... to były dwa ostatnie dni @ i tak skończyła się o dwa dni za wcześnie. Byłam u lekarza i znowu jetem na l4 bo powiedziała że na 30% może to być ciąza może też być anemia no i dzisiaj byłam na badaniach krwi, moczu i cukru a w piatek do kontroli i mam jeszcze skierowanie do neurologa
ehhh masakra co się ze mną dzieje?
buziaki kochane
a może zrób sobie bete , będziesz na 100% pewna co do ciąży
nie trać nadziei ;) moja koleżanka przez 3 miesiące miała @ tylko krótkie i nieregularne no i poszła z tym do gina a on jej gratuluje ciąży :D
 
a może zrób sobie bete , będziesz na 100% pewna co do ciąży
nie trać nadziei ;) moja koleżanka przez 3 miesiące miała @ tylko krótkie i nieregularne no i poszła z tym do gina a on jej gratuluje ciąży :D

Może się zdecyduje na bete jeszcze zobacze... nie wierze w to że to ciąża
małpica przyszła regularnie tylko nie była tak bardzo obfita ale też nie słabiutka tylko że krótsza niż poprzednie, zobaczymy co mi powie lekarka na badania. A test ciążowy mi wyjdzie?
 
lusia7 życzę Ci aby się udało może wreszcie przyjdzie ta fasolka w końcu, tak mocno pracowaliście nad tym przecież hi hi, ja tez mam nadzieje ze u mnie będzie teraz czekam na moją @ mam nadzieję ze się jej nie doczekam i będzie mała fasolka , byliśmy dzisiaj z mężem u lekarza zbadać jego żołnierzyki mam nadzieję ze jest wszytko ok , ale wyniki około miesiąca będą , a przede mną jeszcze badanie krwi ale to w 2 , 3 lub czwarty dzień @ a później 21 dzień cyklu chyba ze nie będę musiała już robić tych badań, chociaż wiem ze ta klinika jest podobno bardzo dobra, bardzo dużo starających parą tam pomogli, tak bym już chciała ale trzeba czekać , wierze ze 2011 na pewno już będzie fasolka ,także lusia7 będzie ok i na pewno się doczekamy , i oczywiście pozdrawiam resztę dziewczyn i tez życzę fasolki pozdrowionka ;)))))):biggrin2:
 
Asienka ja tez bym chyba sprobowala z tym testem. Sama sie zastanawiam, czy jutro nie zrobic. Ryzyko jest nikle, ale zawsze jest a zamierzam troche poimprezowac.

katrinsabati ja mam juz tylko 3 tyg i do lekarza panstwowo. Zobaczymy na kiedy uda sie zalatwic termin laparo. Bede musiala chyba jeszcze dodatkowo posciemniac coby przyspieszc caly ten proces. Z drugiej strony moze juz bedzie fasolka. Dobrze, ze przynajmniej co m-c jajeczkuje.

Ach dziewczyny u mnie to dopiero 5 m-c staranek a ja juz taka zniecierpliwiona. Czlowiek odkladal i odkladal a jak chce, to cierpliwie musi poczekac.

Jeszcze raz trzymam kciuki za wszystkie.

Hm i cos Wikula sie nie odzywa?? Ciekawe, czy ona zafasolkowala. Czekamy :)
 
Ostatnia edycja:
hejka wam no i nie udało się przyszła pani @ i mam doła:wściekła/y:, parę dni i mi przejdzie ale wiecie jak to jest znowu próbować jestem smutna:-( i czasami płakać mi się chce ale muszę być silna , teraz na badania krwi no i dalej próbować hmmmmmmmmmmm kiedy wreszcie się uda nie wiem sorki ze tak pisze ale czasami muszę się wyżalić, pozdrowionka dla was mam nadzieje ze ten nowy rok przyniesie mi ta mała kruszynkę
 
reklama
Jestem troszke zaniepokojona. Dziwnie boli mnie brzuch dzisiaj. Takie klucie po lewej stronie (tam gdzie torbiel). Czasami tez po prawej ale mniejsze. Mam jeszcze 5 dni do okresu i dwa tyg do lekarza. Ostatni okres mialam bardzo bolesny, jak nigdy. Czy Wy tez miewacie takie bole, bo mnie nigdy nie bolalo no oprocz takich na @ ale mialy one inny charakter.
 
Do góry