reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Hej Dziewczyny!!
Jej, ale jestescie aktywne :-) to super.
Dziekuje Limonka8721 , dziekujeLiju.
Limonka a gin w pl robil Ci jakies badania? Jak stwierdzil/a ze to jest endo? Bo widzisz ten moj w pl, to stwierdzil tylko po tym ze ona jest, ze rosnie i ze na usg jest czarna taka... Ogolnie jak badal i na nia nacisnal to mnie klulo jak cholira, niezbyt przyjemne.. a tutaj nadal czekam na list... Pojechalabym do pl to wyciac, ale mnie najzwyczajniej teraz na to nie stac.. tez myslalam o takiej symulacji jak zrobilas..
Kurcze, dziewczyny... z tym dziadostwem kazdy dzien jest stresem, nie? Czy tylko ja tak mam? Jade do pracy i sie zastanawiam czy nie peknie po drodze.. Boje sie podnosic czegokolwiek, cwiczyc, nawet na kibelku usiasc :-D moze przesadzam?

Dziewczyny, powiedzcie, czy Wy tez macie takie objawy? jak siadacie czasem to jakbyscie na kolku siadaly? takie klucie? Mnie ona to nawet czasem przy stosunku boli...taki klujaco-rozpychajacy bol
;/

Pozdrawienia Kobitki ! :)

P.S. Limonka, mozesz mi napisac na priv jesli wolisz ile kosztowala Cie ta operacja i gdzie ja mialas? Prosze.
 
Kasiawr taaa, ja ciagle sralam po gaciach, bo wczesniej stracilam ciaze, wiec jakos taka pelna strachu bylam.

Tere fere dobra lista:tak:
Ja moge tylko dopisac, ze mialam sporo bodziakow z dlugim rekawem zapinanych kopertowo i polspiochy. Jakos mi bylo lepiej zmieniac pieluszke, i z pajacow ale otwieranych miedzy nogami, nie tych od dupki :happy:

Jesli chodzi o butelki to Avent na smoczkach ma napisane cyferki. Na poczatku dziecku podaje sie smoczek 1, potem sukcesywnie 2 itd. Ja na razie jestem na 2ce, mimo, ze juz powinnam przejsc na 3ke.
 
Gdzie powinnam wkleić ten suwaczek,zeby wyswietlal sie pod kazdym postem?
wchodzisz w USTAWIENIA na gornym pasku po prawej stronie
potem pokazuje ci sie stronka i po lewej stronie masz tabele MOJE USTAWIENIA
klikasz na EDYTUJ SYGNATURE i pokazuje ci sie nastepna stronka
wklejasz link do suwaczka w drugie okienko EDYTUJ SYGNATURE i akceptujesz ZAPISZ SYGNATURE
 
reklama
Do góry