reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciążę przy bardzo nieregularnych cyklach. Cykle powyżej 36 dni

reklama
Witam serdecznie. Moje miesiączki są bardzo nie regularne a mianowicie.

W Marcu dostałam miesiączkę 16.03 i trwała do 20.03. W kwietniu dostałam 10.04 i trwała do 14.04 . W Maju dostałam 13.05 i trwała do 17.05. W czerwcu dostałam 28.06 i trwała do 02.07. Teraz powinnam dostać 02.08 i nie dostałam a kochałam się z mężem 30.07 , 31.07 i 01.08. Bez zabezpieczenia i skończył w środku. A dodam że staramy się o dziadziusia. Czy w takim przypadku gdzie miesiączki są nieregularne. Mogło dojść do zapłodnienia 2 dni przed okresem?
Ja mam również takie cykle, i staramy się z mężem od ponad pół roku i tez się nie udaje. Byłam u lekarza i Pani powiedziała żeby owulacje wyznaczyć sobie od końca, czyli jeśli kalendarzyk pokazuje okres na np. 15.08 to odliczyć od tego dnia 14 dni wstecz i wtedy najprawdopodobniej występować może owulacja i te dni płodne. I trzeba kochać się codziennie albo przynamniej co 2 dni ( jeżeli bardzo zależy ) , a najlepiej zacząć już 10 dnia po okresie do 20-22 dnia( trzeba sobie jakoś to ogarnąć)
 
Hej czy to mozliwe zeby test wyszedl 5 dni po owu???
IMG20230815102710.jpg
 
reklama
Do góry