reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże tuż przed miesiaczką

według mojego usg dziecko ma 443g i 169mm wiec czy nie jest czasem za "duże" jak na 21tygodni?
 
reklama
Wiec jesli jest w sam raz i wszystko sie zgadza to moj ginekolog tez sie nie mylił czyli wszystko jest mozliwe.W koncu to natura i to ona wybiera odpowiedni czas i w rzeczywistosci mogło dość do zapłodnienia tego 10 sierpnia :)
 
Wiec jesli jest w sam raz i wszystko sie zgadza to moj ginekolog tez sie nie mylił czyli wszystko jest mozliwe.W koncu to natura i to ona wybiera odpowiedni czas i w rzeczywistosci mogło dość do zapłodnienia tego 10 sierpnia :)

Ja nie pomogę Ci ... nie mam pojęcia :no: bo u mnie było zapłodnienie po miesiączce... .
Ale co za różnica czy przed czy po ? :-D
 
Bo przez 1,5roku współzylam ze swoim chlopakiem i nie moglam zajsc w ciąże bo mialam problemy z prolaktyną.Gdy ją obniżyłam współżyłam przed miesiaczką tak jak wspominałam a pozniej długo nie było stosunku a tu nagle sie dowiaduje że jestem w ciąży.No to jak to możliwe przecież wiatropylna nie jestem :p
 
Gdy mialam 15sierpnia miesiaczke współzyłam kolejny raz 22sierpnia czyli by z tego wynikało ze w ósmym dniu mialam owulacje co jest tez chyba małoprawdopodobne a według usg wychodzi na to że zapłodnienie doszło dokładnie 10sierpnia kiedy ten stosunek sie odbył!!!
 
Nie jest mozliwe by owu byla 5 dni przed miesiaczką!!!!.BYc moze to co uznalas za miesiaczke bylo plamieniem implkantacyjnym,owulacyjnym albo bylo jakim kolwiek plamieniem wywolanym z powodu wzrostu hormonu.By jajeczko dojrzalo faza lutealna musi troche trwac (prawidlowo 10-17 dni)w innym wypadku na pewno nie doszlo by do zaplodnienia.Owu w 8 dniu jest bardzo prawdobodpone.
 
A kiedy poczułyscie pierwsze ruchy dziecka?bo ja w 16tygodniu ciazy a dokladnie 4grudnia 2009r co w medycznego punktu widzenia też jest niemozliwe!
 
Z tym zachodzeniem w ciążę, to nigdy nic nie wiadomo.
Ja miesięczkę miałam 12 stycznia a w ciążę z córcią zaszłam 2 lutego - czyli 22 cyklu - przy cyklach 27-28 dni.
Z chłopcami (wpadka totalna - pierwszy raz pękła nam gumka:-D) i odrazu taka bliźniacza niespodzianka - zaszłam w ciążę w 7 dniu cyklu
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry