reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże tuż przed miesiaczką

Panti kto Ci takich glupot naopowiadal masakra jaks.Ja poczulam w 17 tc przy lozysku na przedniej scianie(czuje sie wtedy ruchy bardzo slabo) moja znajoma juz w 14 czula wiec nie weim skad ta teoria.
 
reklama
Pytalam o ruchy na innym forum to dziewczyny też pisały że to niemożliwe że pewnie mi sie wydaje że to za wczesnie a jednak to byly ruchy bo czuje je do dnia dzisiejszego!wiec sama nie wiem co mam brac powaznie a co z przymruzeniem oka...moze dla was ten temat i pytania są blahe ale dla mnie to naprawde istotne.
 
Z tym zachodzeniem w ciążę, to nigdy nic nie wiadomo.
Ja miesięczkę miałam 12 stycznia a w ciążę z córcią zaszłam 2 lutego - czyli 22 cyklu - przy cyklach 27-28 dni.
Z chłopcami (wpadka totalna - pierwszy raz pękła nam gumka:-D) i odrazu taka bliźniacza niespodzianka - zaszłam w ciążę w 7 dniu cyklu
Pozdrawiam

Tak mozna zalozyc ,ze cykle masz zawsze 27-28 a czasami jeden na m,ilion moze trafic sie 33 dniowy.Heh.I uwiezcie,ze jest to bardziej prawdopodobne niz faza lutealna trwajaca 5 dni i konczaca sie ciaza.

Panti to Ty sie kolezanek nie pytaj tylko zajrzykj do literatury albo spytaj lekarza.
 
Nikt mi glupot nie naopowiadał poprostu inne dziewczyny w zaawansowanej ciąży uparcie twierdziły że sie myle!!!
 
Być może z tą fazą lutealną masz racje.Ja nie wiem dlatego zapytałam.A ty to wiesz z literatury czy ginekologa?A może z innego zródła?
 
Panti studiowalam poloznictwo wiec i z literatury i profesorów ginekologów.I wiem ,ze kobieta z faza luetalna 10 dniowa(dosc krotka ale jeszcze mieszczacą sie w normie) trudno jest zajsc w ciaze,bo stezenie progestoronu jest zbyt niskie by utrzymac ciąze.
 
reklama
A kiedy poczułyscie pierwsze ruchy dziecka?bo ja w 16tygodniu ciazy a dokladnie 4grudnia 2009r co w medycznego punktu widzenia też jest niemozliwe!
ja pierwszy motylek poczulam w 14w 4d, pamietam ten wieczor :):):)

Panti kto Ci takich glupot naopowiadal masakra jaks.Ja poczulam w 17 tc przy lozysku na przedniej scianie(czuje sie wtedy ruchy bardzo slabo) moja znajoma juz w 14 czula wiec nie weim skad ta teoria.
ejjj tez mam lozysko na przedniej scianie a ruchy czuje zajebiscie mocno i od samego poczatku, wiec z tego wynika ze nie u kazdego sprawdza sie ta sama teoria :)!!!


Tak mozna zalozyc ,ze cykle masz zawsze 27-28 a czasami jeden na m,ilion moze trafic sie 33 dniowy.Heh.I uwiezcie,ze jest to bardziej prawdopodobne niz faza lutealna trwajaca 5 dni i konczaca sie ciaza.

Panti to Ty sie kolezanek nie pytaj tylko zajrzykj do literatury albo spytaj lekarza.
mam kuzynke ktora sprawdzala w ktorym dniu ma owulacje bo starala sie zajsc w ciaze, i trafila jej sie owulacja wlasnie jakos na poczatku cyklu (chyba 7dc) a i taka 3 dni przed miesiaczka..... teraz ma boskiego Bobo...
Sa rzeczy ktore nie snily sie nawet filozofom, a nie da sie zsmiescic wszystkich w granicach stereotypowych norm, ktore czytamy w ksiazkach !!!!

Tak samo kazda ciaza jest inna!!!!!
 
Do góry